O czym chcesz poczytać na blogach?

Spodnie narciarskie

swetrosfera

Nie zrozumcie mnie źle – ależ jak każda kobieta uwielbiam dobrze wyglądać, po prostu są różne okazje i różne konwencje. A okazja pod tytułem: narciarstwo, choćby w wersji mini, na pewno gryzie się ze skórzanymi rurkami, futrem i biżuterią. (A może się mylę?)

Dziś pogadamy o modzie narciarskiej. Tę DOBRĄ modę narciarską, świadczącą o prawdziwym zainteresowaniu sportem a nie defilowaniem pod wyciągami, też możemy różnie interpretować. Przygotowałam dziś dwa kolaże – jeden dla dziewczyny której podstawowym celem jest komfort i doskonały sprzęt podczas jazdy na nartach, drugi – dla.

Kurtka powinna zawierać odrobinę futerka, okulary muszą podkreślać urodę, a usta – błyszczeć.
Który typ reprezentujecie?

flicka blog

TRUDNE ??

flicka 2004-02-20 18:02:36 skomentuj (7)


brak juz tylko umiejetnosci jazdy :D
dzisiaj nastapil przelom. MOI RODZICE (!) :D pojechali ze mna do sklepu (przelom, bo nie mogam ich wyciagnac od kilku tygodni nigdzie...) i kupili mi co nastepuje :
1) cudowne, sliczne, piekne spodnie narciarskie w kolorze bialo- czarnym
2) cudowna, sliczna i piekna kurka narciarska w kolorze czerwono- czarnym.
tak wiec jestem gotowa w sensie teoretycznym na podboj szczyrku, gorzej (jak zwykle..) z teoria, lae ta opanujemy z hannnnna w 3 dni, a potem bedziemy szusowac razem z kucem (!) na czarnych trasach..:D

Śmieszne i nie śmieszne żarty przeszłości, teraźniejszości i przyszłości~> Evelinka

 2006-09-16 12:15:54 >> "...chciałabYm- chciała..."


Brak jakiejkolwiek weny mnie nawiedził, ale coś powinno tU pOwstać...


Chce... Bardzo chce...
Wstać rano, ubrać getry, skarpety do kolan, bielizne i spodnie narciarskie. Zażucić kurtke, kask i wziąć ciężkie narty na ramie. Zajść na gondole wsiąść i wyjechać na sam szczyt- zobaczyć białe góry pokryte śniegiem. Założyć buty narciarskie, zapiąć i wpiąć narty- usłyszeć specyficzny dzwięk wpinania wiązań. WYjechać jeszcze wyrzej wyciągiem i zjechać po stromym,.

Otoczona Aksamitem Nocy Stoję Pod Żyrandolem Z Gwiazd ... Zamykam Drzwi i Uśmiecham Się

Auta nie wrąbałyby w tą taryfe :| ale by było =P=P
skomentuj (72)
2005-01-27 12:07:52 >> ...

CzŁoWiEk ByWa SmUtNy NaWeT w ToWaRzYsTwIe, WyStArCzY, żE bRaKuJe Mu KoGoŚ, z KiM cHcIaŁbY w TeJ cHwIli ByĆ
skomentuj (96)
2005-01-29 22:38:00 >> Skoki narciarskie z garażu! W niedzielę drugi dzień konkursu =P=P=P

Kurde dzisiaj mi się tak z Dzynią nudziło, że poszłyśmy se [do nas] na plac na sanki ^_______^ Ale jaki wał:P Ubrałyśmy sie jak jakieś wieśniaki -hahaha- Miałam taką zajebistą kominiarke na gowie, jakieś stare trapery, i brudne jeansy :P a Dzynia jakieś stare spodnie narciarskie :D:D i sie jeździłyśmy z naszej BIG dużej górki :) ale, że nam sie szybko znudziło to Dzynia se poszła po narty -.-' Myślałam, że walne ze śmiechu... a potem poszłyśmy na Młyńską pozjeżdżać na sankach =P=P ale kuwa... tempo było niesamowite ;/;/ po drodze szło usnąć -.-' i ... na jaki.

snajperka snajperki

A wczoraj się obijałam po mojemu: sprułam kilkuletni, biały, puchowy płaszcz i przerobiłam go na kurtkę bez kaptura, według spostrzeżeń z zeszłego sezonu zimowego, głównie dotyczących niekompatybilności z P90. Teraz wygląda koszmarnie. Nie mogę patrzeć na mój twór! Za to wiem, że ze śniegowcami, spodniami narciarskimi, pasoszelkami, snajpą i pistoletem będzie dobrze. Zastanawiam się jeszcze nad malowaniem w tzw ‘realtree’, ale już chyba nie mam na to czasu. Za tydzień mam oddanie projektu. Na dobrą sprawę nie powinnam w ogóle jechać na sima w najbliższą sobotę, no, ale śnieg…

Poza tym na liście.

mileayorgi.blog

Poszaleć na śniegu, pobyczyć się, pośmiać, odpocząć z Kurczakiem w objęciach(Maja), pojeździć na nartach – kiedy to było?

I tylko mi się dzisiaj zrobiło przykro, jak mierzyłam spodnie narciarskie, jedne jedyne w rozmiarze 36 i nie dało sięL

 Chiba musze schuść