O czym chcesz poczytać na blogach?

Spis z natury

Duchowe grafiki. Duchowe doznania. Duchowa droga. Duchowe przebudzenie.

Wiersze lub teksty, które chciałbyś zaśpiewać, przedmioty rytualne.

Otwórz się na wyrażanie w Pełni swojej dzikiej natury,
Wsłuchaj się w rytm dźwięków ziemi, drzew i zwierząt.
Zobacz jak Cię Przyjmują z pełną otwartością,.

  Strony

  • Duchowe grafiki
  • Kontakt
  • Linki
  • O mnie
  • Spis – Archives
  • Zapytanie
.

Ceremonia.

Można przenocować pod gwiazdami przy ognisku, w namiocie lub na słomie w domu super!, lub powrót do Wa-wy z umówionymi uczestnikami.

sobota i niedziela 2-3 lipca
Wspólna wymiana doświadczeń oraz rozmowy o budowanym ośrodku „Przestrzeń Inspiracji i Rozwoju” Po południu Warsztat Śpiewu Intuicyjnego “Uwolnij wewnętrzne światło głosem”.

Będziemy.

Blog tajemnicewiary

CO NAKAZUJĄ RELIGIE TEN JEST PRZEWROTNY DZIAŁALNOŚĆLUDZI NA RZECZ DIABŁÓW W KTÓRYCH WIERZĄ LUDZIE DLA LUDZI JEST DOBRZE A DZIAŁAC NA RZECZ DLA PANA BOGA JEST ZNAKIEM ZAPYTANIA

Komentarzy: 0 POLITYKÓW KAPŁANÓW SZAMANÓW I.T.P.TO JEST DIA(LOG)BEŁ(T) CZYLI DIABEŁ DOPISZ DO SZUSTEJ OSOBY PRAWA MORALNOŚĆ ZNACZY OSIEM OSÓB PRAWA KTÓRE SPISAŁAM
DLATEGO ŻE WIEM CO TO JEST DIABEŁWIEM ŻE DIABŁA NIE ZWYCIĘŻY NIKT CHYBA ŻE SIE SAM NAWRUCI DLATEGO BO NIE SĄ ZDOLNI DO TEGO ŻEBY STANĄĆ PONAD RELIGIAMI I.DO SPRAW TEGO JAKI POWINIEN BYĆ CZŁOWIEK I CZYM POWINNO BYĆ ISTNIENIE I TAK BĘDZIE AŻ DO TĄD DOKĄD ISTNIENIE BĘDZIE OPARTE O WIARĘ A NIE O NAUKĘ CZYLI O PRAWA NATURY DUCHOWEJ  LUDZIE NGDY NE MIELI WYBORU MIŁOŚĆ DO PANA BOGA CZY MIŁOŚĆ DO DIABŁA ZAWSE BYLI SKAZANI NA MIŁOŚĆ DO JAKIEGOŚ DIABŁA TO WYNIKŁO Z TEGO ŻE.

kilka słów o satanizmie

To dobre jak i to złe. Odcina się zarówno od Ormuzda jak i od Arymana. Generalnie odcina się od sfery religijnej i przechodzi do ateistycznej opozycji; bo według KKK ateizm też zwrócony jest przeciw Bogu… – the hypocrisy. Zatem satanizm nie jest religią, lecz światopoglądem, sposobem patrzenia na świat, otoczenie i ludzi. Dostrzega to już.W ciągu przyczynowo-skutkowym, a potem zrealizowana, zawsze dokona korzystnych dla czyniącego skutków. Bo właśnie najważniejszym punktem, odnośnie którego kręci się myśl natury, a więc satanizmu, to własna korzyść. Należy jednak teraz, już na samym początku zdefiniować pojęcie ‘własnej korzyści’. Mówiąc o korzyści Mojej mam na.Postępować, skoro Boga nie ma, skoro dekalog jest bzdurą. Otóż należy się sprostowanie. Satanizm tworząc teorię praw natury, praw życia i śmierci, wcale nie zwie dekalogu spisem bzdurnych tez. Dla słabej jednostki musi istnieć jakaś karteczka z zapisanymi wytycznymi zachowań a satanista tworzy je na miejscu, posługując się pojęciami logiki.

Wielka czytelnia myśli - Onet.pl Blog

Trochę zaczynam żałować, że temat mam jaki mam, gdyż do rozdziału o zabezpieczeniach w bankowości elektronicznej mam niewiele materiałów i nawet nie wiedziałam co w spisie treści wpisać, dlatego jest trochę okrojony. Oczywiście wysłałam go od razu do swojego promotora i liczę, że jutro będę miała wskazówki + poprawki. A może gotowy.

Czekolady + kilka ciastek. A teraz czuję się tak pełna, że z ledwością się ruszam.

Od poniedziałku musze wybrać się i polatać po mieście w celu zakupu nowego roweru. Jeśli nic nie znajdę, zamówię na allegro :]

 

Czytelnia Myśli

Spory. Cieszy oko, ale chyba bardziej przechodnich, niż nasz. Za to ten ogród z tyłu domu, to jest takie nasze domowe letnie zacisze. Nasze prywatne wprost od natury spa :) Tam czuję, że żyję.

Latem zawsze po pracy pierwsze kroki tam stawiam. Kawa, książka czy laptop i już mnie nie ma..