O czym chcesz poczytać na blogach?

Spike lee

Once upon a time...

Życia całego nie zmienisz. Możesz jedynie pozostawić po sobie dobre wspomnienie. Za 7 lat Monty już nie będzie tym samym człowiekiem, jego przyjaciele nie będą tymi samymi przyjaciółmi, a Naturelle nie będzie tą samą kochającą dziewczyną. Nic już nie będzie takie samo, i do każdego z osobna dociera ta informacja z wielkim bólem. Reżyser filmu – Spike Lee – przedstawił historię i uczucia Montgomery’ego zlewające się z sytuacją Nowego Jorku po ataku na WTC. Monty ma wyrwane serce. Dziurę wypaloną na piersi, na której spoczywają gruzy. Jego duma przestała trzepotać jak flaga na wietrze, ale nie na długo. Odbuduje się, ponieważ jest bardziej mądry i bardziej bystry od kogokolwiek z.Jest przedstawiony w brutalnym, czarnym i krwawym stylu, ale niestety i prawdziwym. Zło zawsze będzie istnieć, dobro zwycięża rzadko, takie są realia amerykańskiego snu. Bo najgorsze w amerykańskim śnie jest to, iż on cały czas snem, niespełnionym wyobrażeniem wielu mieszkańców Texasu, jak i całej Ameryki. Takowy mit jest reprezentowany w reklamach, świecie wirtualnym, kreowanym sztucznie przez cyników nastawionych na zysk. I tam już, na nasze nieszczęście, zawsze pozostanie.
OCENA: 5.5
Reżyseria: Ethan i Joel Coen. Scenariusz: Ethan i Joel Coen. Obsada: Josh Brolin, Javier Bardem, Tommy Lee Jones, Woody Harrelson.
Rok produkcji: 2007. Kraj: USA. Gatunek:

And1 - Onet.pl Blog

Studia. Jest też obiecującymkoszykarzem. Jake dostaje propozycję. Jeżeli nakłoni syna dostudiowania na stanowym uniwersytecie, jego wyrok ulegnie znacznemu zmniejszeniu.
reżyseria:Spike Lee
scenariusz:Spike Lee
obsada:Jennifer Esposito, Denzel Washington,

puszysta-ona blog

Jakoś niewesoło się zrobiło po tych moich urodzinach:(Miś się rozchorował, moja mama będzie miała dość poważną operacje a ojca oszukali ludzie, którzy wynajmowali od niego mieszkanie na jakieś 3tys:(Cóż podobno nie zawsze może być wesoło:(
...PRZEPRASZAM WAS DRODZY ODWIEDZAJĄCY ZA TĄ SMUTNĄ NOTKE...
Dziś idę do kina na nowy film Spike Lee, do którego mam sentyment od czasów licealnych, wiec liczę,że humor mi się choć troszkę poprawi.
puszysta-ona 2003-09-20 09:26:22
skomentuj (39)


odstresowywanie sie:)
Drodzy Odwiedzający jednak potwierdza się moja teoria,że dla mnie najlepszą metodą na smuteczki jest wizyta w kinie:) Nowy film Spike Lee "25 godzina".

[*] Michael Jackson [*] - Onet.pl Blog

Śmierć Michaela Jacksona była nie tylko wielkim szokiem, ale również przerwała intensywne przygotowania do jego wielkiego powrotu na scenę. Piosenkarz nagrał nawet singiel promujący jego trasę This is it, do którego teledysk nakręcił Spike Lee. Obecnie w sieci krąży fragment jego wspólnego nagrania z... Lennym Kravitzem. Piosenka nosi tytuł Another Day i właśnie staje się wielkim hitem w internecie.

Krótko po śmierci Jacko Kravitz udzielił wywiadu, w którym wspomniał, że pracowali nad wspólnym materiałem i stworzyli piosenkę, która.

Music Is My Life - Słowa... - bloog.pl

Ulał.

Oglądając ten film, moje odczucia znajdowały się pomiędzy spokojnym obserwowaniem akcji i zastanawianiu czy coś się w końcu wydarzy, a napięciem i wyczekiwaniem na wyjaśnienie. Niezwykłe uczucie, którego nie doświadcza się często w dzisiejszym kinie skupionym na akcji, prędkości i zalaniu widza widokiem kolejnych wyprowadzanych ciosów. Spike Lee naprawdę pokazał w tym filmie jak zrobić coś, co jest doskonale.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1628113,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

........

Ormuss mus sein

I nie rozumiem japońskich horrorów, nudzą mnie potwornie. Na szczęście Piła do nich nie nalezy.

Z Mocno Przeterminowanych:

1. Magnolia Nareszcie!
2. Gosford Park Nareszcie!
3. Wesele Włączyłem go rodzinie w Wielkanoc, bardzo się podobał, a ja byłem w szoku.
4. Lilia 4-ever Znów bolesny format C.
5. 25th Hour Spike Lee czym starszy tym podobno słabszy, a mnie z każdym kolejnym filmem podoba się coraz bardziej.
6. Le Fate ignoranti Ładny film.
7. I Heart Huckabees Doskonały film w kategorii porąbanych.
8. Oldboy Gdyby nie ta ośmiornica byłby jeszcze wyżej.
9. Laurel Canyon Film z gatunku greebowych. Bardzo fajny.
10. Imaginary Heroes Film z.