O czym chcesz poczytać na blogach?

Spider man 3

Twój tytuł

! bylo kilka tyakich strasznych momentow :)
uwielbiam tego aktora. w tym filmie jest slodziutki.. ja chce spider mana :D jeeeeej... KOCHAM TEN FILM>. juz sie doczekac 3 czesci niemoge ! I LOVE HIM

bya
skomentuj (17)
2004-08-30 17:16:57 >> Małe zmiany

Nowy szablonik, muzyczka ;)
.Przebiłam sobie wczoraj ucho agrafka.. bylo fajnie tylko troszke boli :P


PS Fuck school!
skomentuj (7)
2004-08-27 22:02:45 >> Spider - man !!

dzisiaj bylam z Paul.a na spider manie 2 BYL ZAJEBISTY boshe kocham spider mana !! bylo kilka momentow fajoskich. np jest cisza.. i w pewnym momencia taka.

citroen.blog

Jak najbardziej naturalne i oczywiste. Dopiero kiedy spotkam kolejna nudna i zalosna osobe, uswiadamiam sobie, jak bardzo wyjatkowy, blyskotliwy i czarujacy ze mnie czlowiek.

Tagi: ebo srebo

skomentuj (7)

Po co tytul? 2011-02-23 13:02:21

- Jestem okropny i powinienem isc na kolanach do Lourdes.
- Pojde.

(1)

Co za kuzyn! 2011-02-28 11:56:43

- Wiesz, co to znaczy po portugalsku Omem Aranha?
- Co?
- Spider Man!
- Spider milk?

Przynosze karton mleka ze spizarki, zeby wlozyc do lodowki. oczywiscie musi dotknac lapami
- Co to jest?
- Spider milk!

Blog Maro9007

Jutro testym, trzymajcie kciuki.Dzisiej grali my w bal, wygrali2 x , sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11.Strzeliłch dwie ostatnie bramy, przy 1 samotny rajd zrobiłch , 3 ominął.Jeszce raz trzymajcie kciuki.

Komentarzy: 1, nie było okropnie.z drugi stronie.Jutro ale przesrane bo kartkówka z fizy, ale nie będzie może działań .Dzisiej nic nie leci nawet w TV .Może popatrza na Spider mana 2 ,chociaż już go widzioch chyba ze 4 razy .O jeszcze coś ,na temat budy na poloku nie było źle ,oprucz tego że mjołch inne zadanie nie ryczała ,;;
dziwne.

Beautiful Girl

Pampers
Śmiech
Śpiewający ptaszek
Taniec spider mana
Wesoły kotek
Zły nauczyciel
Gierki

Sól w oko. Język w gardło. Palec w dziurę. Czyli kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza :/

Jak mogłaś wydalić z siebie coś takiego?

"Czuję dysonans, kiedy prezenter prowadzący "Wiadomości" lub program gospodarczy nagle mówi, że zrzucił 30 kg lub że nie ma fryzury, bo z jakiejś przyczyny musiał zgolić. Niedawno 30 kg zrzuciła Dorota Warakomska, a włosy zrzucili Kamil Durczok i Marcin Pawłowski. Co do.Pan tak krzyczy co mu tamta pani odgryza pół głowy).

Ja nie krzyczę, bo dyndam sobie spokojnie po lewej stronie wózka zawieszona na szelkach jak pająk lub Spider Man nad ulicą Szkolną.

Dyndałabym pewnie dłużej, ale niestety zostałam szczęśliwie odnaleziona po 5 minutach troche czerwona bo to niezbyt zdrowe.

Qadu - Qadu - Mój Komunikator Internetowy ;) hie hie :P Witam Witam :D

Miałem wolne...

wstałem wcześnie i oczekiwałem na jakegoś głucholka od Gruszki która miała do mnie wbić po pokazach... nie było od niej tylko jakieś 3 od nieznajomego numeru (nieznajomu numer czytaj nowy numer Gruszki więc nie odpuszczałem późej sie dowiedziałem że to jej) no ale cóż czekam przed tv

.Tygodnia to już musi pływać :/) może sie zabiore jeszcze nie wiem... co będe robił ?? no chyba że szmidt zechce pójść do kina to pójdziemy albo na shreka albo na spider mana :P Rowerów sie nie spodzewam za szybko bo trzeba zrobić zabezpieczenie piwnicy... ale chyba nie kupie se kellisa , ale żeby sie zabezpieczyć po kinie (idziemy jutro.