O czym chcesz poczytać na blogach?

Sphinx

Inteligentny dom - blog

W rekonfiguracji i eksploatacji. Moją szczególną uwagę jednak zwróciła modernizacja oświetlenia z zastosowaniem KNX oraz DALI, ponieważ system KNX jest szeroko stosowany w inteligentnych domach, a nie tylko biurach czy różnego rodzaju instytucjach. Nadmienię równiez, że Dali jest protokołem komunikacyjnym, służącym do sterowania zaawansowanymi systemami oświetlenia, w których z łatwością można zastosować niezwykle ciekawe efekty świetlne, wykorzystujące ściemniane świetlówki i kolorowe LED-y RGB.

Na koniec pozwolę sobie jeszcze zacytować fragmenty katalogu poświęconego systemom Luxa i Sphinx. Mottem przewodnim tego folderu są "Zielone innowacje", mające na celu zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, ochronę klimatu i oszczędność kosztów energii. Zawiera on opis dwóch programów do energetycznie racjonalnej kontroli oświetlenia, czyli Standard (Basic) dla urządzeń Luxa 101, 102 i 103 oraz Komfort (Comfort), z wykorzystaniem Luxa 103, Sphinx 104 i 105. Urządzenia są opisane w bardzo przystępny sposób, a także zawierają dużo zdjęć i parametrów. Na szczególną uwagę zasługują:
1. Luxa 102, czujnik ruchu z halogenowym reflektorem do instalacji na ścianie, "Do oświetlenia.

Dziennik pokładowy

Under: Uncategorized | Tags: apache, base, baza, debian, engine, google, linux, mysql, pgp, plugin, search, sphinx, sql |

ha sphinx jest to taki engine bazy danych ktory ma maksymalnego kopa podczas przeszukiwaniu tysiecy rekordow. Idealnie sie nadaje na wyszukiwarke wewnatrz witryny lub mini wyszukiwarke na podstawie indexu jaki sami sobie zbudujemy. Ja osobiscie mam zamiar tego uzywac jako silnik wyszukiwarki w katalogu stron gdzie bede szukal podobnych tagow oraz konkretnych fraz w opisach stron. Czekam na wydanie mysqla 5.1 pod debiana w ktorym beda pluginy i w latwy sposob mozna bedzie wlaczyc silnik sphinx w mysqlu. Na chwile dzisiejsza uzywanie sphinxa jest nieco trudniejsze bo nalezy odpalic demona i odbudowac z tabeli mysqla do sphinxa dane. A samo odpytywanie sphinxa jest bardzo podobne do zapytan mysql lecz na innym porcie

^^Adne & Alexandra Story^^ - bloog.pl

- No wiesz, może ty i Ådne...

- A co ty myślisz, że oddam mu się tak szybko? Nie nie nie. A poza tym Ådne nie jest taki.

- Może dlatego, że bardzo się martwię o ciebie?

- Kaśka! Poradzę sobie, a to że jestem zakochana po uszy, to nie znaczy że całkowicie straciłam rozum. Jeszcze mam trochę oleju w głowie.

- Masz rację, niepotrzebnie cię osądzam. A może opowiesz mi co było na randce?

- A opowiem.

- W takim razie zamieniam się w słuch.

- Najpierw byliśmy w restauracji „Sphinx".

Tomb Raider - Onet.pl Blog

Na odległość nie działają, gdy Lara jest wewnątrz boskiego światła.

 

Źródło: www.trfree.neostrada.pl

Susan
dodaj komentarz
Tomb Raider IV-Levele
Cambodia
- Angkor Watt
- Race for the Iris

Alexandria
- Alexandria
- Coastal Ruins
- Catacombs
- Temple of Poseidon
- The Lost Library
- Hall of Demetrius
- Pharos, Temple of Isis
- Cleopatra's Palaces

Valley of the Kings
- Tomb of Seth
- Burial Chambers
- Valley of the Kings
- KV5

Cairo
- City of the Dead
- Chambers of Tulun
- Citadel Gate
- Trenches
- Street Bazaar
- Citadel

Karnak
- Temple of Karnak
- The great Hypostyle Hall
- Scared Lake
- Tomb of Semerkhet
- Guardian of Semerkhet
- Desert Railroad

Giza
- Sphinx Complex
- Underneath the Sphinx
- Menkaure's Pyramid
- Inside Menkarue's Pyramid

Aga i Piotr


Piotr

2004-03-10 22:25:51 skomentuj (0)

condition failed
Wreszcie długo oczekiwana ładna pogoda jest już z nami!! Wszystko byłoby oki, gdyby nie paskudny wiatr, którego o dziwo jest i tak mniej nad morzem... Sprawdziliśmy to w Sopocie, gdzie dziś byliśmy!! Jednakże kondycja już nie ta, więc po 1,5 h wróciliśmy do domku :-)) A i Green'a nam zamknęli, akurat gdy chcieliśmy coś zjeść!! :-( Chyba musimy oboje popracować nad naszą kondycją, bo takie spacery mogą inaczej zabijać :-))

2004-03-18 17:40:47 skomentuj (1)

jedenastka w Sphinx`ie
Dziś upływa 11 miesięcy odkąd jesteśmy razem. Już za miesiąc będziemy mieli naszą pierwszą rocznice! A dziś świętowaliśmy w Sphinx`ie. Pizza była wyborna! Troszkę duża, ale to była niewątpliwie jej zaleta. :-))) Jesteśmy bardzo szczęśliwi! Nigdy nie było nam lepiej! Świetnie się dogadujemy. Rozumiemy się w 100%, uzupełniamy się wzajemnie, kochamy ponad wszystko! Jest wspaniale! Oboje mamy nadzieje, że to się nigdy nie zmieni i że już zawsze będzie nam razem tak cudownie jak jest teraz!

2004-03-30 21:40:48 skomentuj (1)

Oto byłem... eaR - Onet.pl Blog

Minione dwa weekendy to uczelnia i potężna dawka wchłonionej wiedzy w postaci dziesięciogodzinnych wykładów każdego dnia z osobna. Nie wiem jakim cudem ale dawałem radę i wysiadywałem tam od początku do samego końca, choć było trudno - szczególnie wczoraj i przedwczoraj kiedy to w odwiedziny na Śląsk z samego centrum Polski wpadł mój kochanek :)

Nie pamiętam by kiedykolwiek mój penis "wydalał" takie ilości spermy jak przez ostatnie 48 godzin :D

Powoli zmierzam do końca, a ja ciągle jeszcze nie wyjaśniłem skąd taki a nie inny tytuł dzisiejszej notki.

No więc... W sobotę, w przerwie między zajęciami zostałem zaproszony przez Tomka do... Sphinxa w Katowicach, gdzie, ku moim oczom i zadowoleniu ma się rozumieć, ukazało się kilku przystojnych mężczyzn i jak się potem okazało jedynych, którzy tam pracowali, ponieważ kobiety nie uczestniczą w budowaniu marki o nazwie Sphinx, co akurat w tym wypadku bardzo mi się podoba bo moje poczucie estetyki i piękna nie wiąże się z piersiami, które dają mleko i dwoma otworami w okolicach krocza ;)

Co tam McDonald's, co tam Pizza Hut, od dziś jem w Sphinxie :D

Na zegarach 23:49...

Na.