O czym chcesz poczytać na blogach?

Speedway grand prix

Sporting Life

Gosia Niemczyk
Iza Bełcik
Inotel Poznań
Liga Siatkówki Kobiet
Polska Liga Siatkówki
PZPS
CEV
Strefa Siatkówki
...::: speedway linki
PSŻ Poznań
10 sierpnia 2007
Śrubokręt w tornadzie
Małgorzata Glinka omal nie straciła życia podczas środowego treningu przed turniejem Grand Prix, kiedy spod kopuły hali tuż obok niej spadł... śrubokręt. Dziś z kolei Hong-Kong nawiedziło tornado. Meczu Polek z Włoszkami nie dało się już odwołać, ale ze względów bezpieczeństwa do hali nie wpuszczono.

dacar blog

Zeby zostawic wiadomosc DzIdZiUsIoWi na GG, ale Ona nadal jest niestety u Swojej Babci. Kiedy Ona wroci?? fajnie by bylo z Nia pogadac, ale najpierw musi wrocic...no a ja czekam. Kolega wlasnie zaoferowal mi wyjazd na SGP (Speedway Grand Prix - Grand Prix na zuzlu [przyp. Autor]) do CHorzowa na 14 wrzesien i sie zastanawiam, czy nie pojechac, bilet kosztuje 60 zlotych. A chyba pojade :-) problem tylko w tym, zeby ojciec nie chcial tez jechac, bo bede mial skopana.

Speedway Fan Blog

Hope is Large” wristband is the way how we can support Leigh Adams, if  you like to help him to recovery simply buy one! It’s really cheap and for this nice speedway rider every help is important visit the site and help Adams:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
« Gratulacje dla Hancocka! Congratulations !!! Stal Gorzów-Unibax Toruń 60:30 »

Kategorie

  • EKSTRALIGA
  • GRAND PRIX
  • Kolorowa przeszłość czarnego sportu
  • NEWS!!!!!

Krzysztof Kasprzak - bloog.pl

Już dziś rusza walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata...niestety, beze mnie! Ale myślę, że może za rok, może dwa...znów trafię do elity światowego speedway'a...Będę robił wszystko, żeby tak się stało i żeby kiedyś, nawet za kilka lat, medal tych rozgrywek trafił do moich rąk...

Z każdego spotkania w moim wykonaniu mogę być zadowolony. Wywalczyłem sporo punktów w Anglii, w Lesznie też było nie najgorzej, no i co najważniejsze- w Gdańsku awansowałem do kolejnej rundy eliminacyjnej Grand Prix. Jeśli wszystko tak pięknie będzie dalej wyglądać, to nie pozostanie mi nic innego, jak się cieszyć! Bo w sumie już są powody do radości...Unia wygrała pierwszy mecz w tym sezonie, jadę dalej w eliminacjach do.

...:::Amigos.:.4ever:::...

AnDi® & Pumba™

P.S. Wszystkim znajomym oraz ludkom odwiedzającym zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzą: AnDi, Pumba i Spoczo

skomentuj (3)
2004-04-12 01:14:40 >> Speedway!!!

Szkoda że już nie żyje:(
Dziś wielki mecz: Atlas vs. Quick-mix i mam nadzieję, że będzie najciekawszym meczem sezonu!!!
Typujcie wyniki meczu (jak wam się będzie chciało :/ ).
Atlas.Sobota zapowiadała się bardzo nudno...Kolejna nudna sobota? A może jednak nie...? Do godziny 12.13 obmyślaliśmy plan co by tu dziś porobić nagle trójka debeściaków wpadła na genialny plan. Rzucono hasło „Robimy Grand Prix” w pobliskiej wózkowni. Poszliśmy wszyscy do domu i na umówioną godzinę (15:00) było zaplanowane rozpoczęcie budowy sztucznego toru. Niestety Spoczo opóźniał wszystko i próbował zawinąć wałka że musi.