O czym chcesz poczytać na blogach?

Speedway ekstraliga

Spod taśmy o kasę

Śmieszne teksty
Tianxia
Zabawne cytaty
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
poniedziałek, 20 września 2010
Gołota, Adamek i Speedway Ekstraliga

Za chwilę listopad, skończą się.

Ward - na Wyspach bryluje - właśnie zaliczył komplet punktów (bonusem), a jego kolega klubowy Tomas Topinka mówi o nim, że płynie na torze.

Ward jest nieznany, ma niewielki KSM w Wygraj Ligę Żużla. Junior idealny?

Niekoniecznie. Na razie nie startuje, choć może stanie się to za tydzień w Bydgoszczy.

Sporo osób już zastanawia się, czy to może być jeden z najlepszych juniorów ligi. Tak. Ale za 2-3 lata. Jeszcze nie teraz. Zaplecze na Wyspach, a polska Ekstraliga to dwa różne światy.

Speedway Fan Blog

Kanał RSS z wpisami | Komentarze RSS
  • Blog Stats

    • 6,871 wejść
  • Kategorie

    • EKSTRALIGA
    • GRAND PRIX

Świata, KTÓRY NASZA DRUŻYNA WYGRAŁA 47:44

Jak podaje strona główna tego wydarzenia całość polega na:

Mecz zostanie rozegrany według zasad panujących w polskiej Speedway Ekstralidze. Zespoły będą składać się z pięciu seniorów oraz dwóch juniorów, którzy pojadą w piętnastu biegach. Nowością jest fakt, że w przypadku ośmiu lub więcej punktów przewagi jednej z drużyn,.

Pole position - Onet.pl Blog

Wielkie ściganie znowu w Krakowie
Na ten moment kibice w Krakowie czekali 5 długich lat. Tradycyjnie w wielkanocny poniedziałek w naszym kraju rozpoczął się sezon żużlowy. Zarówno na najwyższym poziomie - Speedway Ekstraliga, jak i na tym niższym - II liga. 
Pomysł na reaktywację speedweya w Krakowie narodził się już kilkanaście miesięcy temu, lecz dopiero przed obecnym sezonem udało się go w pełni zrealizować. Inauguracja w Krakowie wypadła niezwykle okazale i mimo porażki Wandy z Orłem Łódź (44:46) wszyscy kibice.

...:::Polscy Siatkarze:::... - Onet.pl Blog

Podczas półfinałów i barażu. Chłopcy wierzyli w zwycięstwo od samego początku i to było podstawą naszego sukcesu" - mówił szkoleniowiec.

 

Wygrana Marmy PF Rzeszów

To była prawdziwa ozdoba 12. serii spotkań Speedway Ekstraligi. Zawodnicy Marmy Rzeszów i Atlasu Wrocław pokazali żużel na najwyższym poziomie. Z kolei w Bydgoszczy ważne zwycięstwo nad Unią Tarnów odniosła Polonia.

Rzeszów wciąż niezdobyty. Żużlowcy Marmy odnieśli kolejne zwycięstwo na własnym torze. Choć przed niedzielnym.

Ready to fly - Onet.pl Blog

Dzięki temu młodemu człowiekowi wróciła mi radość z oglądania żużla, która niemal całkowicie zgasła po tragicznej śmierci. R. Kurmańskiego 30.05.2004.  Kilka dni temu Tai został drużynowym Mistrzem Anglii, niedawno zdobył srebrny medal ligi szwedzkiej oraz  brązowy medal Speedway Ekstraligi z CKM Częstochowa.

Obserwuję jego poczynania na torze od dłuższego czasu. (wszak jest zawodnikiem częstochowskiego CKMU-u, a moje kibicowskie  serce od ponad 7 lat należy do częstochowskich drużyn). Jestem zachwycona jego osobą. Woffi ma ogromny talent.