O czym chcesz poczytać na blogach?

Spedycja

Codelyoko4 - bloog.pl

Darmo sie dowiemy, czy nasz akumulator samochodowy jest w dobrym stanie. Jeśli się okaże, że nie jest z nim najlepiej, wtedy trzeba użyć prostownika. Jest to urządzenie, które ładuje akumulatory. Jeśli takiego nie posiadamy, można również skorzystać ze stacji kontroli pojazdów, które za małą opłatą naładują nam baterię.

Podziel się:
Tagi: akumulatory
Trackback: http://bloog.pl/id,330707449,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Jedną z gałęzi transportu jest spedycja morska.

sobota, 24 grudnia 2011 11:12
Jedna, bardzo rozwiniętą gałęzią transportu jest spedycja morska. Najczęściej spedycja morska odbywa się ogromnymi statkami, które przewożą po morzach określony towar. Jest to towar importowany z innych kontynentów, najczęściej z Afryki i Azji. Mało kto wie, że spedycja morska pochłania bardzo dużo środków z budżetu.

Kobraczarna blog - bloog.pl

Wysyłanie paczki drogą morską

sobota, 08 października 2011 2:50
Możliwości jakie daje nam obecnie transport są bardzo szerokie. Nic więc dziwnego, że owy transport jest wykorzystywany nie tylko w celu wożenia ludzi z jednego miejsca do drugiego, ale również na przykład do transportowania różnego rodzaju przesyłek pocztowych. Bardzo fajnym przykładem w naszym tekście może być spedycja morska. Spedycja morska została użyta bowiem z bardzo prostego powodu. Owa spedycja morska to jeden z elementów, jaki składa się na bardzo szeroko rozumiany transport różnego rodzaju przesyłek.
Spedycja morska jest jednak bardzo popularną formą transportu owych paczek, o czym świadczy naprawdę pokaźna liczba firm, dla których spedycja morska jest codziennym zajęciem. Duża liczba przedsiębiorstw to jednak spora korzyść dla potencjalnego klienta. Zawsze bowiem o wiele łatwiej wybrać jest dobrą firmę, jeżeli do dyspozycji ma się szeroki wachlarz możliwości. Duża liczba owych firm to również kolejny plus dla klienta związany z konkurencją. Dzięki.

Pogon1962 - bloog.pl

sobota, 15 października 2011 3:30

Wiele firm działających na terenie naszego kraju świadczy usługi także poza jego granica. W tej sytuacji nierzadko pojawia się konieczność dostarczenia określonych towarów do odbiorcy. Rzeczą oczywistą jest fakt, iż nie każda firma dysponuje odpowiednimi rozwiązaniami transportowymi, dlatego też w tym przypadku często uwzględniana jest szeroko rozumiana spedycja międzynarodowa, czyli współpraca z kompetentnymi jednostkami świadczącymi usługi w tej dziedzinie.
Warto podkreślić, że spedycja międzynarodowa to oferta kierowana zarówno do firm i instytucji, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności. Współpraca z jednostką świadczącą usługi w dziedzinie transportowej polega na zleceniu realizacji konkretnego zadania. W rzeczywistości oznacza to, że spedycja międzynarodowa zajmuje się załadunkiem towaru, jego transportem i rozładunkiem, uwzględniając przy tym niezbędne działania techniczno formalne związane z realizacją konkretnego zlecenia. Ogólnie wiadomo, że transport towaru do innego kraju.

Tabula rasa wciąż od nowa :) - Onet.pl Blog

     Minka
Różności :)
Paulo Coelho
Jonathan Carroll
X.Twardowski
H. Poświatowska
W.Szymborska
Nakarm głodne dzieci :)
Mateusz
piosenki żeglarskie SZANTY
Phil Bosmans- cytaty, myśli
-Psychologia- SPWS
 Mowa ciała
"Zielone" przepisy
Spedycyjnie :)
 co to takiego?
Aktualności, informacje:)
transport drogowy
"Transport i spedycja"
spedycja międzynarodowa
Morskie Technikum Spedycyjne

Butterfly`s Kiss

Tylko przytulana, cmokana itede..
...i bede bo tak obiecało mi moje Słoneczko...

skomentuj (6)

Oleńka... 2005-02-21 23:47:43

...wróciła a z dwóch dni zrobiły sie trzy.. no i dobrze bo Słoneczko sie spisywalo, byłam przytulana i cmokana i coś jeszcze tamtaram.. nie ważne
teściowa już podobno za mną teskni hehe
(no przyznam ze jak na potencjalną tesciowa to jest ok jak narazie). a kto teskni to raczej ja ale za Słoneczkiem..
ide sie w końcu wyspac na swoim..
paaaa

skomentuj (3)

wieczór panieński... 2005-02-24 22:56:31

...juz mam zaplanowany chociaż jeszcze nie wiadomo kiedy ślub.. głownymi organizatorami i oczywiście pierwszymi goścmi będa dwa słodziki (żonate, dzieciate) z Rubikonu (transport spedycja) oczywiście wpadają z całą ekipą ok 30 facetów ;P
juz mi obiecali ze beda bardziej zboczeni niż są w ten wyjątkowy wieczór..
no coments z mojej strony

skomentuj (14)


Strona główna
luty 2005

mgallery.blog

ORAZ ROZMOWA Z PSYCHOLOGIEM. 4. ZATRUDNIENIE NA OKRES PRÓBNY. 5. ZATRUDNIENIE NA UMOWĘ O PRACĘ. KAŻDY Z ETAPÓW JEST OBOWIĄZKOWY, ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI NA WYBRANE OFERTY PRACY, O ZAKWALIFIKOWANIU DO NASTĘPNEGO ETAPU INFORMUJEMY TELEFONICZNIE.

opis dodatkowy:

OFERTY PRACY NIE KOMPLETNE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE. CV ORAZ LIST MOTYWACYJNY ORAZ PRACĘ KONTROLNĄ PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ W FORMACIE .DOC I PRZESŁĄĆ NA ADRES: sekretariat@martomsecurity.pl PROSIMY O UMIESZCZENIE KLAUZULI DOTYCZĄCEJ PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH. CV BEZ ZDJĘCIA BĘDĄ ROZPATRYWANE W OSTATECZNOŚCI. MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA PO 15 WRZEŚNIA 2010 R. PRZEPROWADZAMY SZKOLENIE 7 -MIO DNIOWE Z PRACOWNIKIEM REZYGNUJĄCYM ZE STANOWISKA PRACY. OFERUJEMY WYNAGRODZENIE STAŁE ORAZ PŁATNOŚĆ ZA NADGODZINY. PROSIMY O OKREŚLENIE W LIŚCIE MOTYWACYJNYM KWOTY BRUTTO JAKĄ CHCIELIBY PAŃSTWO OTRZYMYWAĆ ZA PRACĘ.


skomentuj (0)

kolejne 2010-08-18 23:01:13

Dziękujemy za duże zainteresowanie pracą w naszej firmie na stanowisku SPEDYTORA

Branża: Logistyka / Spedycja / Transport
Forma zatrudnienia:

Centymetry myśli

08:16, borekmichal
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 lipca 2010
Image'm dziś zaklinam los/ bardzo proszę by był już 27-ty.

Miałem zamiar umieścić tu etymologię słowa "stres" i na tym zakończyć swój dzisiejszy wpis. ale mi się nie chce. nie mam siły, rzeczony stres mi je odbiera skutecznie.

dziś kolega jest jeszcze tylko 2-3 godziny. następnie zostaję ja z innym "kolegą" spedytorem, 60 letnim doświadczonym i cholernie specyficznym człowiekiem, który jest rutynowy i jestem więcej niz pewien iż zbyt ochoczo nie będzie chciał mi cokolwiek tłumaczyć, uczyć, powiedzieć.

nie wiem co i jak nadal. Kolega nie miał czasu na jakiekolwiek tłumaczenia, wszystko bardzo po masoszemu mi "przekazał". te dwa tygodnie , zaczynając od dzisiaj to będzie i jest już masakra.

Udaję inteligentnego dziś. image nerda/kujona/informatyka. zaczaruję los?

08:13, borekmichal
Link Dodaj komentarz »