O czym chcesz poczytać na blogach?

Speaker test

Butterfly's Kiss Revolution

No i potem mnie odpowadzil na przystanek:) a po drodze jak mlodzi na poczatku ich bycia razem romantyczny pocalunek ach:D czuje sie znow jak nastolatka:) eh a od 20 dni juz nie jestem ach:)

wrocilam do domku:) porobilam testy z angola na kompie:) ciagle kurde te nieszczesne 70% robie tylko, chygba zaraz pojde sie pouczyc:) poczytam tez dzis poezje Baczusia do egzaminu:) kurcze jak dobrze policzylam zostalo mi jeszcze tylko 7ksiazek doegzaminu a jeszcze miesiasc:).


styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

Linki

czerwonemartini
tak-juz-mam
vilis
athabetha
athabethka
speaker
pepisia
rainbow
przytulnik
pikselemalowane
friszka
sabottage
tournesol
sweetness
pani_ka
nasza-milosc

Credits

Zrobiła Frozen Lust dla szablony Inventive
Powered by.

qmpelkaa blog

Z Klaudią", według próśb mojej kochanej wychowawczyni.Podałam Klaudii hasłoi dzięki temu blog przertwa (albo dzięki temu przestanie istnieć :D). Chyba nie myślicie, że będę się ich słuchać?? ;P

Wczoraj pisałam test kompetencji. Zawaliłam zadanie za 5 pkt ;/ Ble... Mimo, że pogodziłam się z Marleną ( nie lubię kłócić się z głupimi), to nie zmieniałam o niej zdania. No, to CiaO :*
2004-04-02 15:26:11 skomentuj (2)


Nie podoba, ważne że mi się podoba :P.

W czerwcu jadę na wycieczkę na 3 dni ze szkoły jadą klasy: VI B (moja) VI A i VIC i chyba jeszcze VI E. Oliwia będzie miała pokój ze mną, bo Klaudia nie jedzie :((. Ta wycieczka jest w góry świętokrzyskie, a jak wiecie z poprzednich notek ja bardzo lubie góry :P. Zaraz idę na ostatnie zajęcia angielskiego w tym roku (i to z native speakerem!) :D. To pa... (Oliwia zajdź po mnie jak skończysz << i tak tego nie przeczytasz >> ).
2004-04-27 16:47:04 skomentuj (4)


I`m still in love...with you boy...

Mi jakieś dziwne rzeczy pokazywał:P:P:P
Nooo na macie wyczekiwana 6 :D...Na wfie beznadziejna siatka (bo nie umiem serwować)... blech...
Po szkole chór i zlewy z... wtajemniczeni wiedza z czego i kogo. Na angielskim dręczył mnie speaker...
I musiałam mu opowiadac jaka to nasza szkoła jest i nic dziwnego że ludzie potem z taka opinią chodza... żartuje:)
Tak ogólnie to doszłam do teraz kiedy siedze przed kompem i siem nudze...Oglądam zdjęcia z Powązek..Ki Sinka Marty I Marlenki i Izki:*
~ Kasi Gall!! Nie całkiem słodkiej ale tysz xiężniczki:*
Queen Martini
Aha no i tu jest coś pieknego co dostałam od kogoś wspaniałego...
http://bluecafe.zwm.punkt.pl/test/
skomentuj (17)
2005-04-30 09:18:44 >> Feel the story again...:]

Boshe... nie mam weny ale hehe jest śmiechowo i różowo:P Na chemi Karol coś tam o jakims polonezie gadał tylnych siedzeniach i o ance maki.

Autobusy są punktualne tylko wtedy, gdy jadą w przeciwną stronę

Pół roku przed Euro 2012

M. zrobiła test. Nie potrzebowała nawet symulować, po prostu obserwowała uważnie, co się dzieje, kiedy chce się ze znajomymi pozwiedzać najbardziej znane miasta Polski. Albo zwiedza się samemu.

Sytuacja 1: Jedziemy metrem, zbliża się okres.

Niż rozumu, bo gdyby któryś z warunków nie został spełniony, z internetu byłyby nici…

Sytuacja 3: Wieczorem postanawiamy kupić bilety na 2 wycieczki. Okazuje się, że tu nawet perfekcyjna znajomość polskiego na poziomie native speakera nie wystarcza…
Okazuje się na przykład, że pociąg, który został pieczołowicie wyszukany w internecie, i na który już udało się M. wykupić bilet, jest mało znajdowalny w rozkładzie jazdy. Hm. Cóż, ślepota się.

oldschool smietana

Szkoła to najważniejsza rzecz, a gdy przyniosłam coś poniżej 5, czyli na przykład 4+, zadawała mi pytanie, dlaczego nie 5. Musiało być 5 albo 6, żeby było zajebiście. Jak od pierwszej klasy zapieprzałam na niemiecki do Zębatego Native Speakera i raz w całej karierze zapomniałam nauczyć się szwabskiego białego wiersza, który ona pewnie recytowałaby sobie do poduszki, to dopiero była afera! W całej karierze w podstawówce przyniosłam jedną tróję i.Bym dała, że to za tydzień, bo przecież powinno być za tydzień :D ), potem biby u Prysa i Trauta, gdzie działy się różne dziwne rzeczy. Potem zaczęłam się trochę uczyć, bo jak się komuś bardzo nudzi, to polecam np. porobić jakieś testy, pójść na jakiś egzamin, czy coś... Egzamin zawsze spoko.

Dziś piwko w domu, jutro z szefem czegośtam, żeby obgadać cośtam. Potem weekend, będzie jak zawsze, czas leci i ciągle mówię, że trzeba coś z tym zrobić..

chciałabym patrzeć na świat oczami dziecka. - Onet.pl Blog

Ani zła.Tak pomiędzy? Albo znudzona. Dobra. Jestem po prostu rozleniwiona i nic mi się nie chce. Na prawdę chciałabym mieć mnóstwo energii, zapału do pracy i nauki. Chyba cierpię na syndrom wypalenia po egzaminie gimnazjalnym. Nie żeby testy wyssały ze mnie zbyt dużo energii, bo prawdę mówiąc moje przygotowania trwały jakiś nie cały tydzień. Każdy mój poranek zaczyna ta sama myśl "a może by tak nie pójść dzisiaj do szkoły...?". Wie ktoś coś o tym, czy czerwona.Ten język, chce przecież dla wnuczki jak najlepiej. Przy każdej wizycie coś o tym cholernym angielskim.
A teraz to całe zacne grono wymyśliło, że na wakacjach będę chodziła na kurs oczywiście języka angielskiego, który prowadzą speakerzy z Ameryki, którzy po polsku ani be, ani me. Kurs jest darmowy, więc tym bardziej będą mnie wypychać z domu. Oni poprsują mi wakacje, a ja najem się wstydu. Zajebiście! :)

Takie małe sprostowanie: ja wiem, że angielski.