O czym chcesz poczytać na blogach?

Spalanie audi

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Porównać wersję odcinka z blogu i Youtube. Eh, prawa autorskie do utworów muzycznych. Cytat z Youtube > Twój film wideo (tytuł filmu) może obejmować materiał audio należący do lub licencjonowany przez WMG (lub UM). W nawiasach moje dopiski, takie treści znajdują się przy wielu filmikach, nie tylko moich. Staram się usuwać sporne treści, co nie jest takie proste, gdyż trzeba edytować na nowo filmik aby.Automatycznej, 2-sprzęgłowej skrzyni biegów. Wszystko niemalże sterylnie zamknięte w srebrnych obwódkach. Drugi, ważny element to centralnie umieszczony wielofunkcyjny wyświetlacz. Informuje nas o "życiu" samochodu. Pokazuje rzeczy proste jak średnie spalanie, przeciążenia czy prędkość, ale również mocno skomplikowane funkcje samochodu jak ciśnienie sprężarek, rozkład napędu czy kąt skrętu kół. 

czlowiekzdubaju.blog

Popierać inicjatywę o zmianie wizerunku Citroena, dopóki, dopóty Citroen będzie karmił nasze oczy i umysły takimi obrazkami. Do chwili, kiedy Volkswagen będzie wypuszczał kolejnego niezmienionego Golfa, czy Passata. Do czasu, gdy wszystkie modele Audi różnić będą się od siebie tylko wymiarami, a napewno do momentu, kiedy ludzie wyżej cenić będą "Gwiezdne Wojny" nad "Mode na sukces".

Tagi: samochody, citroen

Ilość benzyny wystarczająca na przejechanie chociażby stu kilometrów. Rozumiecie już, że jedynie niepoprawni optymiści, albo szefowie mafii mogą sobie na to pozwolić. Włosi mają to szczęście, że są pośród nich ludzie wierzący w dane na temat spalania podawane przez producentów i tacy, którzy w ogóle nie zaprzątają sobie tym głowy (patrz Salvatore Lo Piccolo). Pomimo tego, że obecnym prezesem Lamborghini nie jest Włoch, bo jest nim germański namiestnik Audi - Stephan Winkelmann,.

motory&samochody

AUDI R8 2009-06-13  
                   OTO  AUDI R8 maxymalna predkosc okolo 400 km najszybszy model audi                                                                        .                                                              27.4 l na 100 km Jest to maksymalne średnie spalanie jakie zanotowano w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie


Night Illegal Race

? Wiem, że niektóre osoby z naszego klubu planują małżeństwo i logiczne, ale musicie odejść z klubu i także bede do was apelował na spocie przy najbliższej okazji jak Golf wyjedzie ze stajni.
Tak samo ostatnia sytuacja ;/ Pan Paweł z Audi 80 B4 wypił sam prawie 0,5l no ludzie :/ na następny raz zabieramy fure i wracasz Ty lub kto inny do domu na piechote za takie coś...
I jeszcze jedno nie życze sobie żeby przy następnym spocie jeśli będą planowane wyścigi przyprowadzać.KM 0-100 km/h ok. 5,5 sek. max prędkość ok. 270 km/h czarny metallic, alufelgi BBS 17 calowe niskoprofilowe, gleba niestety nie wiem jaka, przyciemniane z tyłu szyby, jedną rzeczą jaka jest w aucie to wspomaganie kierownicy oraz fotele kubełkowe Recaro, spalanie ok. 15/100 km. o silniku nie będę sie rozpisywał za dużo pisania. Jest zrobiony napęd na tylnią oś.

Honda Civic 2,8 chyba SOHC ale nie mam pewności ok. 250 KM 0-100 km/h ok. 6 sek. max prędkość ok. 270 km/h tutaj także tylko.