O czym chcesz poczytać na blogach?

Spadkobiercy

Blogasek Emilki.siwuszki hehe...

Komentarzy: 0 2006-02-26

Polefka ten film był odrażający,a zarazem smakowity bo najadłam się strachu!!!!:P:P:P:P:P:P

Teraz siedze sobie i pisze na gg i na blogasku,ogladałam filmik który był straszny dusze zmarłych ludzi zostały zamknięte w domu który został zbodowany z samych szyb a w tym domu była maszyna która pomiatała tymi ludzmi przybyli tam spadkobiercy tego domu z prawnikiem ich wuja który zmarł i zostawił im ten dom.Prawnik chciał odebrac swoją wypłatę za robotę,poszedł do piwnicy gdzie stała walizka z pieniedzmi,podniósł ją i maszyna zaczeła działac po czym drzwi zrobione z szyb przecieły go na pół,duchy zaczęły się uwalniac,były one zamkniete w klatkach.Ci zmarli ludzie następnie zabili kolejną osobę,jasnowidza zwanego medium który zaczął sie żucac do jednego ducha bo widząc go zaczął ratowac spadkobierce tego domu i duch go zabił.Nastepnie kobieta która przyszła uwolnic duchy z tego domu została zgnieciona przez dwie szyby,a zamykały sie pod wpływem maszyny którą kierował wuj spadkobiercy co prawda on niby nie żył,ale go wszyscy.

poduszkowietz

Napisana prostym językiem i okraszona humorystycznymi dialogami. Czyta się ją jednym tchem, przez większość czasu uśmiechając się pod nosem, lub marząc o gorących plażach. Jednak radość to nie jedyne uczucie, które nas otacza. Lektura dostarcza także uczuć takich jak złość, niedowierzanie, rozczarowanie, a nawet smutek.
 
Warto jest sięgnąć po “Spadkobierców” właśnie po to, aby poczuć tę mieszaninę uczuć i odczuć. Warto jest zawędrować aż na Hawaje, żeby poczuć ciepło piasku, przyjrzeć się pięknej florze czy popływać z rekinami. Warto jest zanurzyć się w lekturze, aby wrócić do punktu wyjścia i zastanowić się dokąd zmierzamy, jakie mamy wartości i co stanowi dla nas prawdziwy skarb.
 

Książkowej fabuły. No, może z minimalnym okrojeniem wątku Sida. Polecam!

 

Książkę otrzymałam do recenzji od Wydawnictwa ZNAK literanova. Bardzo dziękuję.

 

10 Responses to ““Spadkobiercy” Kaui Hart Hemmings”

O Kabarecie, o Świecie...-Reszty w środku się dowiecie..;) - Onet.pl Blog

Tomasz woli występować sam oraz jak komentuje występy brata ;-)

Link: Monolog Tomasza Jachimka i wywiad.
 

  
Aga89 (11:36)
Skomentuj

22 marca 2011
Spadkobiercy - odcinki archiwalne i materiały zza kulis!
Archiwalne odcinki serialu Spadkobiercy!

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie widział, to zapraszam na stronę www.ekabaret.pl, gdzie znajdziecie, niepublikowane dotąd archiwalne odcinki, improwizowanego serialu Spadkobiercy!
Do tej pory pojawiły się odcinki 1-33 (są pewne luki, ponieważ nie wszystkie odcinki były nagrywane. To jednak ładnych parę lat temu...), umieszczane były w przerwie między seriami aktualnych odcinków. Po zakończeniu bieżącej serii, powrócimy do dalszego ich publikowania.
Tu link do odcinków: Odcinki archiwlane

Na Ekabaret pojawiają się także materiały zza kulis, w których możecie podejrzeć Spadkobierców oraz posłuchać co mają do powiedzenia...;) Pojawiają się także rozmowy z gośćmi, którzy brali udział w serialu. Niedługo pojawią się.

taki mój punkt widzenia na kabarety - Onet.pl Blog

26 PAKA
Pojawiła się lista kabaretów, które wezmą udział w 26 Przeglądzie Kabaretów Paka.
Szczegóły tutaj: paka.pl
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Spadkobiercy
  
Pojawiła się wesoła wiadomość, że pod koniec lutego rozpocznie się nowy sezon serialu Spadkobiercy w TV4.  Zapraszamy do oglądania, a więcej szczegółów tutaj.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Halama tarzał się na podłodze Strasznego Dworu

 
Grzegorz Halama wystąpił jako jako menadżer-oszust Czesław Skandal na koncercie Tymona Tymańskiego i grupy The Transistors w Zielonej Górze. Udział Halamy jest jak najbardziej oczywisty. Po pierwsze znany kabareciarz na.