O czym chcesz poczytać na blogach?

Sovereign

Lady Sovereign - Blog dla Każdego! Bo przecież... Każdy może być Jej fanem xD ... - Onet.pl Blog

So Solid Crew. Dzięki temu poznała DJ-a Frampstera, z którym wkrótce zaczęła współpracować. Dwa lata później wyrzucono ją ze szkoły. Wzięła udział w serialu opowiadającym o młodych MC dzięki czemu zainteresował się nią londyński producent Medasyn. Jej debiutancki album "Pulbic Warning" wydała hiphopowa wytrórnia Def Jam a zachwalają go takie gwiazdy jak Missy Elliott i Timbaland.

Woli piwo od szampana i nie imponują jej ekstrawaganckie ciuchy amerykańskich gwiazd. Ubiera się jak większość jej rówieśniczek z gorszych dzielnic wielkich miast - buty Adidasa, T-shirt, bluza z kapturem. Z mikrofonem w ręku ta niepozorna dziewczynka przemienia się jednak w wulkan energii. Sovereign przyznaje że ma niewyparzony język. To właśnie z tego powodu wyrzucono ją ze szkoły. Trudny charakter odziedziczyła pewnie po rodzicach, niegdyś zaangażowanych punkowcach. Gdyby nie szkolne kłopoty Louise pewnie nie odkryła by swojego prawdziwego powołania. W czasie przymusowych wakacji sprzedawała pączki i myła szyby w biurowcach, jednak to właśnie wtedy poznała miejscowe składy hiphopowe i zaczęła rymować. Wkrótce okazało się, że nie ma sobie równych. Minęło zaledwie kilka miesięcy od pierwszych prób i zaproponowano jej występy przed Basement Jaxx i D12. Kontrakt płytowy był więc tylko kwestią czasu.

{nazwa bloga}

Frend.. :) ..*..
US5-Just becouse of you
US5 - Making of "One night with you"
Shimon Sex Kolanko
Szymon Majewski Show - Rozmowy w tłoku S3 E13
Szymon Majewski - Donald Tusk Na Wakacjach
Szymon Majewski - Służba Zdrowia
Us5 - The dome 40
Metallica - Nothing Else Matters
Echo 2007 Tokio Hotel Spring nicht
Tokio Hotel - Spring Nicht
Gosia Andrzejewicz - Lustro
Fergie & Ludacris - Glamorous
Monika Brodka-Miał być ślub
Brodka - Miał być ślub (Sylwester 2006)
My Chemical Romance - I Don't Love You
My Chemical Romance - "Helena"
My Chemical Romance-Welcome To The Black Parade
My Chemical Romance - Famous Last Words
Lady Sovereign - Love Me Or Hate Me
Lady Sovereign - Hoodie
Lady Sovereign - A Little bit of Shhh!
Lady Sovereign - Blah Blah full
Lady Sovereign - Those Were The Days
Lady Sovereign - Gatheration
Lady Sovereign - Random
Fall Out Boy - This Aint a Scene, It's an Arms Race
Fall Out Boy - Saturday
Fall Out Boy - Dance Dance
Fall Out Boy - What's This


Archiwum
2007
Grudzień
Październik
Lipiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień


Layouts
Wykonała - Sekrecja
Dla - blog4u.pl
Prosze o nie usuwanie podpisów. Dzięki z.

Blog ziro13

Louise Harman i urodzila się w Północnej części Londynu , raptem kilka ulic od słynnego stadionu Wambley. Ta lokalizacja plus niespokojny , łobuzerski charakter małej Louise wpłynęły na decyzję o trenowaniu footballu. Jednak niebezpieczna kontuzja w szkole średniej położyła kres marzeniom o karierze sportowej . Na szczęście w tym samym okresie Lady zaczęła rapować i zwróciła na siebie uwagę londyńskiego show-biznesu . Kilka miesięcy później stala się objawieniem i gwiazdą numer jeden Wielkiej Brytanii . Jej sława dotarła także do Stanów . Punkowo-rapowa   ntura i bezkompromisowy sposób opisywania  rzeczywistości sprawiają , że Lady Sovereign jest poprostu jedyna w swiom rodzaju . Pomimo błyskawicznej kariery artystka wciąż deklaruje , że jest zwyczajną dziewczyną i tak jak jej przyjaciele z hip-hopowych klubów "gwiżdże na cały świat i niczym się nie przejmuje". Dzięki temu Lady Sovereign stała się głosem wszystkich młodych, szalonych i odważnych w wyrażaniu swoich uczuć ludzi.

Komentarzy: 2 Szkola i poczatek gimnazum 6-to klasiści 2007-05-11

Aussie Dream

Wybór. W przewodniku i informacjach turystycznych jaskinie traktowane są nieco po macoszemu, nie ma o nich informacji, nie polecają ich. A tutaj proszę, bardzo miła niespodzianka. Nie dość, że można obejrzeć coś innego (nie pustynia, nie morze), to jeszcze jest to bardzo ładne i ciekawe. Co więcej, dowiedzieliśmy się bardzo wielu interesujących rzeczy o historii ewolucji w Australii i widzieliśmy szczątki tak stare, że ciężko to sobie nawet wyobrazić.
Kolejnym celem naszej podróży są Goldfields, Złote Pola w Victorii, miejsce bardzo ważne dla historii Australii. Docelowo zmierzamy do jednego z głównych miast regionu Ballarat, gdzie chcemy zwiedzić niezwykły twór, jakim jest Sovereign Hill, ale o tym później.
Droga do Ballarat, co nie jest zaskoczeniem, jest całkie długa, ale i malownicza. Co jakiś czas widzimy lokalne podtopienia po powodzi, jaka była tu dwa tygodnie temu. Zdecydowanie robi na nas wrażenie majestatyczny masyw The Grampians. Nawet przechodzi nam przez myśl, żeby tam skoczyć, ale w sumie nie mamy ochotę na góry… decyzja to dobra, bo jak się okaże w Ballarat, wszystkie drogi w The Grampians są zniszczone i nieprzejezdne.
W poszukiwaniu informacji turystycznej wjeżdżamy do centrum Ballarat i od razu robi na nas dobre wrażenie. Piękne budynki, dobrze utrzymane; widać, że to historyczne miasto, które musiało być dosyć bogate..

Łap ten rap!

Z jego najnowszych kawałków, pochodzący z mixtape'u nagranego w 2009 roku wspólnie z DJ Abdoolem, nazwanego po prostu "T.O.A.S.T. Mixtape".

Proceente wydał do tej pory tylko jedną solową płytę, "Znaki zapytania" w 2004 roku, ale sporo udzielał się w innych projektach, m.in. w Szybkim Szmalu, w projekcie z Emazetem. Będzie jeszcze okazja, żeby Procenta zagrać, a dziś... Toast!

08:34, pawelwitecki
Link Dodaj komentarz »
środa, 01 lipca 2009
Lady Sovereign - So Human
Elo elo ziomki-poziomki, wracam po urlopie, zgodnie z zapowiedzią od początku lipca "Łap ten rap!" zapuszcza nowe kawałki. Mój blog nadal trzymać się będzie formuły "hip-hop w najlepszym wykonaniu", aczkolwiek mam silne wrażenie, że nie mam sił na klasyczne siedem wpisów tygodniowo, więc nie spodziewajcie się aż tylu. Ale za na stówę będzie ciekawie i różnorodnie.

Po tak wspaniałym wstępie wypada mi jedynie powiedzieć, że dziś odwiedzimy nowy dla niniejszego bloga kraj i usłyszymy raperkę, która niedawno odwiedziła Polskę. Słuchamy dziś sobie Lady Sovereign w utworze "So Human", który pochodzi z wydanego w 2009 roku albumu.

Zespół Pieśni i Tańca “Beskidy”

  • O zespole
  • Zapisy i zajęcia
  • Lokalizacja
  • Księga gości
  • Kalendarz 2010
Napisane przez: beskidy | 01/09/2010

Beskidy w Ballarat

29 sierpnia 2010 r. zespół “Beskidy” wystąpił na wielokulturowym festiwalu w Ballarat.
Festiwal odbył się na deskach teatru w skansenie Sovereign Hill.