O czym chcesz poczytać na blogach?

Sośnica

mkc . love . craze . feelings . experience

Jakiego poznałam.Cieszę się że żyje.a teraz imprezka... we trzy!Ja Kola i Paula.Może jakoś przejdzie... no lecę.Miłego weekendu!

skomentuj (5)Gdańsk do gnoju 2004-05-30 00:42:13


Tak nie wiele brakowało, takie wielkie staranie, "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".Można mówić, "głupi zawsze ma szczęście" i nawet przyznam w 100 % racje w tym przypadku.Takie cipy, a tak im się udało.Tyle walki i wiary w siebie, tyle lat treningów, tyle serca.Tyle wspaniałych akcji i taka gruba psita rzuciła 4 razy do bramki- w tym trzy razy jej wpadło i już przegrywałyśmy 23:20.Jaka rozpacz.Tak blisko złoty medal był, chociaż srebrny.
Sośnica była lepsza w ostatnim meczu.Zobaczymy jak będzie w meczu o brąz.Panie Boże miej nas w opiece.

skomentuj (3)Czasem tak bywa 2004-05-30 22:33:35


No czwarte miejsce w Polsce, to chyba żle nie jest??Mógł być brąz.Ale to nie one wygrały, tylko my przegrałyśmy.Tutaj wygrała psychika, a nie umiejętności.Jesteśmy od tych wszystkich zespołów lepsze stylowo i intelektualnie, ale mamy zakodowane już to że się poddajemy.Za rok, bądź za dwa lata zdobędziemy te pieprzone mistrzostwa, ale wtedy stracimy kogoś bliskiego- naprawdę bliskiego.I będzie z nami koniec, bo bez tego człowieka nikt nie będzie grał.Człowiek.

pijawcia blogempty snippet

...My Signs...

Marta tylko gaala ze boi sie chodzic w lesie po ciemku,ja zlukaszem gadalismy o kosmitach bandtyach itp ;-)
było ciekawie ale nie strasznie. No w końcu po ponad poł godzinnym deptaniu wyszliśmy w sośnicy na ul. wschodniej.
Dobrze że ja tam byłem bo oni by pogubili się beze mnie a tym bardziej w nocy nie znając tych terenów.Ja te tereny mam w palcu bo spędzałem tu mase czasu z Dad na rowerach na jeżynach,malinach i nad jeźiorem które, teraz przypomina bagno ale to tak przy okazji ;-)
Nio i w koncu do domku dotarliśmy po 22.40.
Na podsumowanie dodam że w drodze do zabrza prześliśmy przez dwie miejscowości a więc zaliczone 4 w jednej wycieczce bo sośnica ( gliwice ), gierałtowice, mikołów ale tylko kawałek no i zabrze (makoszowy i janek) aż dwie dzielnice zabrza :-)))
było naprawde ciekawie i chwilami strasznie ale to normalka na moich (naszych)spacerkach, ;-)))))

skomentuj (3)
2004-07-06 22:20:12 >> ..: weekend :..

...a więc tak, najpierw spacerek extramalny o którym juz pisałem :-)))Dodam tylko że notka o spacerze jest zaczerpnięta z maila który pisałem do mojej przyjaciółki :-) bo wyszedłmi dosyć ciekawie więc dlatego wygląda jakby był pisany do konkretnej osoby.No więc spacer mamy za sobą, teraz pora na niedziele, którą spedziłem.

appo.blog

Się zmienić ?

Ja mam kilka miesięcy ..... na kilka lat

skomentuj (1)

Post a imprezy 2004-03-17 22:22:12

Zabalowałbym sobie, ale niema jak :/

skomentuj (3)

Gliwice Pubosfera 2004 - 1 ft. 2004-03-21 13:10:09

Heh ludziska :]
Czegoś takiego to jeszcze nie było !!
Istny maraton po Pubach.
Zwiedziliśmy : 3M, Gwarek-Iglo, Promil, Fregatę, Euro Pub, Sfinksa, Tajemniczy Ogród !! Dosłownie najlepsze lokacje w Gliwicach. Nasza ekipa (Jarek, Aniołek, Ash i ja ) Wyszła z lokacji : Sośnica o godzinie 18:00, a dotarła do domu o 22:40 (mało :/ ). Było fajnie . Lała się warka strong, dobra muza i fajne tematy. Ogółem prze-wypad. Najlepszy był zakład ....... Aniołka z Ashem, czy się dzisiaj nawalę (miałem to w planie :] ), ale postanowiłem że dzisiaj wygra Ash i wróciłem do domu w stanie ... trzeźwy (wiem wiem ... Boże wybacz :O ). Ale jest 1 plus całej tej akcji... Ash obiecał 5 piwek za tą wygraną (co było ich nagrodą w zakładzie - wiedzą tylko oni :/ - ale stawka musiła być duża :] <- bez podtekstów .

Dzień był zwariowany, ale fajny.
Rozmowy na GG trwały prawie do 02:00 następnego dnia :]
Tematy :.

WAKACJE

Gra tam moja daleka kuzynka) , o Kosynierze to nie bede sie wypowiadał bo to jest druzyna gromadzaca doswiadczenia , Victorie to moge pochwalic bo odwala nawet kawal dobrej rorobty( 5 miejsce na 12 dryzyn, szkoda ze Łomża nie spisała sie lepiej( 10 miejsce) ... wiec było komu kibicowac .... i do tego jeszcze grały 2 zaprzyjaźnione druzyny czyli Orlik Kowalewo i druzyna z Łomży:)
Z zawodniczkami z Łomży sobie nawet pogadałem ... Było całkiem sympatycznie.. Szkoda tylko ze nie graly roczniki 88 bo Victoria mogła by nawet powalczyc o pierwsza trujke i przy okazji by przyjechały starsze Łomżyniaczki hehe;) Oto miejsca od 1 do 5 :
1 Szczecin
2 Karczew
3 Sośnica Gliwice
4 Wabrzeźno
5 Victoria Toruń
Jush z niecierpliwieniem czekam na kolejna Gimnazjade... na któa serdecznie ZApraszam.... hehe :)
V=I=C=T=O=R=I=A
Ł=O=M=Ż=A
2004-03-08 16:15:47 skomentuj (4)


WIOSNA
WItam wszystkich po dłuzszym opkresie...:) Nie pisania noteczek ale czasami trzeba od tego wszystkiego odpaczac:) Dzis mamy 2 dzien wiosny.... jak narazie pogada jest cholernie zmienna ale co tam jak narazie fajnie jest... :) Niedługo zuzelek , bierzmowanie i Wakacje:) a to wszystko we mnie wzbudza radosc radosc ale nie do konca...... niedługo minie rok o wspanialych momentow z Justynka z.