O czym chcesz poczytać na blogach?

Sortowanie

Europejskie Biuro Jakości AUDITOR | Piszemy o wdrażaniu ISO i szkoleniach na auditora ISO , zarządzaniu jakością i o naszych markach EBJ AUDITOR i Sort Service

Opublikowano | Dodaj komentarz

Ze względu na coraz większe zainteresowanie naszymi usługami sortowania, poszukujemy pracowników, którzy dołączą do grupy operacyjnej SortService na terenie województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do współpracy szczególnie osoby z takich miast jak: Wrocław, Wałbrzych, Oława, Legnica i Polkowice.

Osoba pełniąca funkcję Kontrolera Jakości jest odpowiedzialna za rozdzielenie części wadliwych od części zgodnych ze specyfikacją. Sortowanie dotyczy głównie komponentów produkcyjnych.

Idealni kandydaci na to stanowisko powinni  przede wszystkim być dyspozycyjni. Ze względu na potrzeby naszych klientów świadczymy usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Godziny pracy ustalamy indywidualnie z każdym pracownikiem. To pracownicy decydują kiedy i w jakich godzinach chcą pracować.

Szczególnie cenne są dla nas osoby, które spełniają następujące wymagania:

  • umiejętność obsługi podstawowych przyrządów kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, czujnik zegarowy,.

Psychocodzienność

94%.

Najciekawsze było zachowanie w wypadku prośby: "Czy moge skorzystać z kserokopiarki, bo MUSZĘ COŚ SKOPIOWAĆ". Uzasadnienie oczywiście bezsensowne, nie ma w nim żadnego logicznego powodu pchania się na początek kolejki. Skuteczność: 93%. Po co się wysilać?

Tagi: kolejka Psychologia socjotechnika uzasadnienie
12:57, alkonauko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 stycznia 2010
Sortowanie na Allegro - społeczny dowód słuszności

Miłościwie kupujący w serwisie Allegro, a jest ich około 5 milionów, mają zgromadzoną w jednym miejscu ogromną liczbę usług i przedmiotów. O przeglądnięciu oferty całego sklepumożemy od razu zapomnieć, życia by nie starczyło, nie mówiąc już o pieniądzach... Na szczęście pomocą służy nam prosta i skuteczna opcja, szukaj dzięki której szybko możemy zawęzić zakres poszukiwań do tego co nas interesuje. Problemu nie ma, kiedy przedmiot naszego pożądania jest wyjątkowy i unikatowy - co jednak kiedy produktów jest cała masa.

Przypuśćmy, że chcemy.

Luźne przemyślenia

, kot (4), kultura (7), lewis (2), linki (4), listy (15), marketing (19), media (7), miłość (7), młodość (4), modlitwy (4), muzyka (19), obrazy (6), obserwator (68), osobiste (34), parafraza (2), poezja (54), polityczna poprawność (2), polityka (30), polska-izrael (3), postmodernizm (6), prawosławie (2), proza (10), refleksja (16), słowa (3), starość (6), styl życia (3), śmierć (3), światopogląd (10), telekomunikacja (25), tkp (3), to lubię (58), tolerancja (1), tomasz żółtko (5), transhumanizm (1), umieranie (2), wielkanoc (5), zabawa w słowa (44), zagadka (1), zarządzanie (7), życie duchowe (10)
Słowa kluczowe: blog, porządki, sortowanie
Zobacz komentarze × Skomentuj.

potykam się na sznurowadle! - mBlog

Nadzieję, że w takich chwilach obecność zwykłego człowieka, okaże się pomocne. Bo wokół siebie mam prawie same materialistki, które nie wiedzą co to prawdziwe uczucie... 

Wczoraj byłam na mini korepetycjach u kolegi z trzeciego roku. Niestety, albo to wszyscy źle tłumaczą, albo to ja jestem tak tępa, że nie rozumiem funkcji i struktur w C.  A w tym tygodniu, mam swoiste urwanie głowy, dwa koła, jedna wejściówka i egzamin połówkowy. A jeszcze powinnam programowanie ogarnąć... Będę szukała pomocy gdzie indziej, sądzę, że koledzy, którzy są na dobrej drodze do zaliczenia programowania ulitują się nad biedną, bezradną Ulą i pomogą jej jakoś zrozumieć te sortowanie bąbelkowe i inne pliki ;)

A pociesza mnie jedynie myśl, że fajnie jest, kiedy ktoś w swojej nieopanowanej radości wyłania z siebie te najczulsze gesty... kiedy pokazuje, że druga osoba nie jest dla niego obojęna w subtelny sposób, aby przypadkiem nie urazić, nie zranić, nie skrzywdzić... ;) Takie poznawanie się w różnych sytuacjach, zarówno w tych dobrych jak i tych złych, poleganie na sobie, zawsze pomocna dłoń. Takie rzeczy nadają sens, pośród niesprawiedliwości i krzywdy...

że co?!
2009-11-17 | 23:21:45
autor: ulcia14 | skomentuj (1)

Elmaris Gets Worse.

Mniej jest zatem kłótni, płaczu, a więcej radości i spokoju. Nie można zatem nie docenić zalet ciuchmexów. Niezbyt dobrze jednak, gdy ciuchmexowanie zmienia się w nałóg, a wbrew pozorom bardzo łatwo o to. Wystarczy zajść codziennie "niby przypadkiem", i wziąć znowu reklamówkę ciuchów "bo grzech nie wziąć, jak takie tanie". Wtedy znowu pojawiają się problemy ze składowaniem hałd ciuchów, które przecież potrzebują szaf, komód i szuflad. Pojawiają się konflikty z rodziną, która drze japę, ponieważ ciuchy walają się już wszędzie. Zaobserwowałam jednak ciekawe zjawisko całodziennego sortowania i przekazywania sobie po koleżeńsku kupionych ciuchów. W ten sposób odbywa się dalsza wędrówka ubrań. Sortowanie, składanie i obdzielanie się ciuchami ma również charakter rytualny i odstresowujący. Ile przy tym śmiechu, przebierania się i zabawy! Panie, które z racji wieku należałoby posądzać o pewną życiową powagę, zachowują się jak piskliwe małe dziewczynki. Z pewnością przebieranie zaspokaja pewną wrodzoną dla nich wyniesioną z dzieciństwa potrzebę pobycia modelką. Nie dziwi mnie więc, że wpadając mimochodem do koleżanki zmuszona jestem do obejrzenia jej nowych nabytków, natomiast chwilę później nieco zbita z tropu, pracując w ogrodzie oglądam również nowe nabytki najpierw sąsiadki z jednej strony, potem drugiej sąsiadki z drugiej strony płotu. Sąsiadki są bowiem słusznego wieku i postury,.

intelektualia - bloog.pl

Organizacja i archiwizacja zdjęć

czwartek, 06 grudnia 2007 8:42
Właśnie zostałem posiadaczem dwoch programów, które powinny dramatycznie zmienić obróbkę zdjęć cyfrowych.

Pierwszy to Adobe Lightroom. Jest to w pewnym sensie nowe podejście do modelu cyfrowej obróbki. Z założenia jest to program dla tych, którzy dużo fotografują, a co z tym związane mają sporo zdjęć do obróbki, sortowania i archiwizacji. Jest to program już w tej chwili o ogromnych możliwościach, ale jak wszystko inne, na pewno będzie stale ulepszany.

Lightroom ma dobrze opracowane moduły pracy. Jego największe umiejętności widoczne są w organizacji/sortowaniu, szybkiej obróbki dużej ilości zdjęć i prezentacji.

Muszę dodać, że Lightroom to nie Photoshop, a Photoshop to nie Lightroom. Inaczej mówiąc obydwa programy są konieczne do jak najlepszej płynności pracy (chociaz niekonicznie Photoshop). Najprościej można powiedziec, że Photoshop jest do edycji na poziomie pixela,  a Lightroom do organizacji, archiwizacji, prezentacji i globalnej edycji w sensie stref tonalnych (retuszowanie zdjęć w.

Dziennik emigrantkiempty snippet