O czym chcesz poczytać na blogach?

Sony vaio

Vaio - notebooki Sony

Popularna marka Vaio dzieli się na dwie kategorie

Firma produkujaca laptopy Vaio zostanie podzielona na dwa zespoly produkujące nadal laptopy tyle ze innych klas. Pierwsza grupa pozostanie w Japonii i nadal będzie projektowac i tworzyc nowe laptopy. Druga grupa będzie to najprawdopodobniej jakas firma której sony zleci produkcje i projektowanie nowych laptopow. Grupa pierwsza będzie wykorzystywać nowinki techniczne a pozniej te rozwiązania trafia do drugiej grupy produkującej pod szyldem sony.

 

Tagi: laptop notebook sony vaio
16:11, asusmania
Link Dodaj komentarz »
środa, 29 lipca 2009
Sony zazdrości Apple-owi

Najwyraźniej firma.

Vaio ONLINE

Komentarze (0) Trackbacki (0) Dodaj komentarz Trackback
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Klawiatura z układem klawiszy wyspowym / separowanym/ izolowanym Bądź dumny z posiadania SONY VAIO!
RSS feed
  • Google
  • Youdao
  • Xian Guo
  • Zhua Xia
  • My Yahoo!
  • newsgator
  • Bloglines
  • iNezha

Najpopularniejsze:

Aplikacje SONY Bądź dumny: Historia VAIO Chrome OS Media Gallery Ogólne VAIO: Strefa styl Vaio Gate

Frytkasis' Blog | Blog zapalonego gracza.

Oprócz pozytywnych przygód jak ta z telefonem przydarzyła mi się nieco mniej pozytywna przygoda. Umarł mi laptop, nie wiedzieć czemu. Poszło coś na płycie głównej, a wymiana 900zł więc od razu powiedziałem, że nie ma mowy na wymianę tylko trzeba kupić nowy. Po kilku dniach poszukiwań wybór padł na Sony Vaio VPCEB1M1E. Ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do jakości jak na Vaio. Dosyć niezły sprzęt: Intel Core i3 330M, Radeon HD 5650, 4GB RAM, 500GB dysk i Windows 7 na pokładzie. Działa bardzo szybko i bardzo stabilnie. Do tego świetny design cieszy oko przy każdorazowym użytkowaniu. Polecam.

Blog o nowinkach ze świata notebooków

I wysokich detalach gra działała płynnie, nawet gdy dużo działo się na ekranie ( a potrafi si e tam dużo dziać! ). Sądzę, że na rynku obecnie za taką cenę ciężko znaleźć coś lepszego.

 

Jeżeli chodzi o serię EB to nie mamy za dużego wyboru kolorystycznego, gdyż notebooki występują w kolorze  białym i czarnym. Model Sony VAIO VPC-EB3M1E jest bardzo podobny do serii EA3. różnica to większy ekran ( 15,6 cala) oraz karta graficzna Radeon HD 5650 ( bardzo podobna do HD 5470 ) . O dziwo cena jest nawet niższa niż przy serii EA, ale już chyba wina tego, że producenci każą płacić więcej za mniejsze notebooki.