O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Sony

Wideokonferencje Blog

>>SONY PCS-TL33

Demokryt – Blog

O tym, że rządy ukrywają za dużo pokazało już Wikileaks. To, że korporacjom też trzeba patrzeć na ręce, pokazuje sprawa ACTA w kolejnych aktach dramatu. Dramatu, którego ceną może być wolność słowa i prywatność.

Cytowany na początku lcamtuf (czyli Michał Zalewski, który jest postacią na osobny wpis) też pokazał, że wielkie korporacje mają klientów gdzieś:

http://www.dobreprogramy.pl/lcamtuf-odrzuca-prosbe-Microsoftu,Aktualnosc,22337.html

Ostatnio jedna z korporacji znalazła się na świeczniku. Jest nią Sony. Cała historia zaczęła się od usunięcia możliwości instalowania innych systemów na konsoli gier. Wiele osób kupiło tą konsolę właśnie dla tej możliwości. Znalazł się ktoś, komu zależało na tyle, aby przywrócić funkcjonalność za którą zapłacił i złamał zabezpieczenia konsoli. Tym kimś jest George “GeoHot” Hotz. W odwecie Sony wytoczyło ciężkie działa w postaci swoich prawników i pozwało hakera.

Po wcześniejszych wybrykach sony, typu instalacja rootkitów na komputerach użytkowników, wybuchające baterie w laptopach, spora grupa zdolnych.

fotocafe blog

takie rozumienie sztuki, dla którego kazdy wynalazek techniczny jest całkowicie obcy(...). To właśnie ta fetyszystyczna, z gruntu antytechnologiczna koncepsja sztuki, doprowadziłą do wieloletniej bitwy o to czy fotografia sztuką jest czy nie jest (Walter Benjamin, 1931, luźny przekład własny).
Tak sobie myślę, że obecnie na podobnym stanowisku stoją wszyscy zatwardziali zwolennicy analoga... znowu potrwa to pewno klilkanascie lat... i znowu zwycięży rozsądek :)

fotocafe 2004-03-09 08:42:12
skomentuj (14)


Kodak skarży Sony
Kodak oskarża Sony o naruszenie aż 10 patentów
Eastman Kodak Company złożyło pozew sądowy przeciwko Sony Corporation. Amerykański koncern uważa, że Sony zdobyło silną pozycję na rynku aparatów cyfrowych dzięki nielegalnemu wykorzystaniu technologii opatentowanych przez Kodaka. Kodak oskarża Sony o naruszenie aż 10 patentów, które Amerykanie zdobyli w latach 1987-2003. Obejmują one szereg technologii związanych z wykonywaniem, przechowywaniem i wyświetlaniem zdjęć w fotografii cyfrowej. Japoński koncern zaprzecza zarzutom Kodaka.

Blog sonyyork
To zdjęcie było robione dwa lata temu x3

Pozdrawiam i proszę o komentarze...

Komentarzy: 2 ..:: Loteria ::.. 2007-05-12
Zasady :
Pod symbolami są komentarze. Każda osoba wybiera tylko 
jeden numerek i podaje go w komentarzu 
wraz z adresem swojego bloga !
Numerki mogą się powtarzać.
 Najmniej komci to 5 a najwięcej 35! 
Wybierajcie !Komentarzy: 5 /// New zdjęcia Sony'ego /// 2007-05-12

pstrykane

pstrykane

zazwyczaj komórką
Kategorie: Wszystkie | Sony Ericsson K550i | Sony Ericsson K770i | panasonic DMC-FZ20 | zaś inne
RSS
niedziela, 28 czerwca 2009
suwalszczańskie chmury (1)

28 czerwca 2009

22:29, snyewy , Sony Ericsson K770i
Link Dodaj komentarz »
suwalszczańskie chmury (2)

28 czerwca 2009

22:28, snyewy , Sony Ericsson K770i
Link Dodaj komentarz »

Sony vegas

Blog o Avril Lavigne

Komentarzy: 25 2007-06-26 Cześć!
Według nieoficjalnych informacji Avril Lavigne prowadzi rozmowy z wytwórnią Sony BMG w sprawie roli w thrillerze.
Lavigne ma na swoim koncie rólkę w filmie "The Flock" Harrisona Forda i przyznaje, że ma ochotę spróbować czegoś "poza muzyką".
Poza tym 22 czerwca 2007 roku paparazzi zrobili Avril Lavigne zdjęcia, kiedy po koncercie na ''Europe 2 Live'' udała sie rozdawać autografy. Na zewnątrz na.
Czy "Sk8er Boi" na ballady jakieś. No ale cóż, i pioseneczka ładna i teledysk śliczny. A to jest link do artykułu oraz teledysku "When You're Gone" : http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=2329  .  A teraz newsy o Avril:  Perez Hilton dodał na swojego bloga jeszcze dwa, nie pokazane dotąd zdjęcia Avril Lavigne z klubu 'Moon' w Las Vegas. Na zdjęciach Lavigne jest z zespołem i widać jej całą twarz. Widać także, że było mocno wstawiona.  Oto jedno z tych zdjęć:


 Aha!!!
Zapraszam na stronę : www.youtube.com i poszukajcie sobie teledysków Avrilki. Zapraszam! Warto!

Take a chance. Make a change. - Onet.pl Blog

A mnie już Morfeusz porywał w swoje objęcia. Nie było mowy o jakimkolwiek mailu czy telefonie do znajomych, a co dopiero o poście na tym blogu.

Jestem wykończona, psychicznie i fizycznie, ale to zmęczenie jest pozytywne. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła współpracować z tymi wspaniałymi ludźmi, a teraz póki, co muszę wreszcie skończyć rozpakowywanie walizek.

Od dwóch tygodni nie miałam żadnych wieści od Jul, która w Vegas miała odbyć sesję dla jednej z agencji modelek. Tak, moja siostra postanowiła zmienić.

Wasza,

Alex.

 

***

Tuż po opublikowaniu postu na blogu, schowałam mojego sony’ego do torby, po czym spojrzałam na zegarek. Dochodziła dokładnie jedenasta, a.

Sony vaio

Wallec's Blog

W stanie wstrzymania) ekran robi się czarny i taki już pozostaje. Pozostaje jedynie długie przytrzymanie przycisku power.
- Ciężar: Jako mobilny komputer jest troszeczkę za ciężki. Zdecydowanie czuć go na plecach, ale z drugiej strony z taką specyfikacją nie ma się czemu dziwić. Zwróciłem na to uwagę, kiedy miałem przez 2 dni w domu Vaio koleżanki o podobnej specyfikacji, który był trochę lżejszy od mojego laptopa. Pociechą jest to, że HP bardziej dba o stabilność programu Recovery niż Sony.
- Software: Niestety stabilności brak reszcie oprogramowaniu HP (poza Webcam i DVD). Edytor i organizer zdjęć, filmów czy odtwarzacz muzyki nigdy chyba pracowały powyżej 2 minut. Wystarczy otworzyć zdjęcie i rozpocząć jego edycję, aby ujrzeć piękne okienko o zakończeniu pracy programu. Zresztą co tu dużo mówić, HP spieprzył.

PedagoTechnika

Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby…

20/04/2009 at 13:21 (Czego to ludzie z nudów nie wymyślą)

Dzięki najnowocześniejszej technologii i dziwnym pomysłom twórców laptopów, zrealizowanie zachcianki wybranki serca będzie znacznie łatwiejsze. Otóż japoński oddział Sony postanowił stworzyć nową linię laptopów VAIO C-series, pokrywając ich obudowy imitacją skóry krokodyla, a wyglądać to będzie podobno tak. Do wyboru mamy 3 kolory tych urządzeń: czerwony, różowy i brązowy.

Pozdrawiamy wszystkie różowe krokodyle!

Laptop.

Hypervision

W wynikach finansowych można doszukać się zarówno plusów jak i minusów. Do pierwszej kategorii, według samej korporacji, niewątpliwie należy informacja o stracie która okazała się niższa od prognozowanej. O ile Sony Pictures i Music zanotowały wyniki na plusie o tyle dział do którego należą konsole z rodziny PlayStation (oraz komputery VAIO) nie mógł już pochwalić się takim osiągnięciem. Poniżej zestawienie najważniejszych informacji o dziale Networked Products&Services z raportu finansowego:
- przychód: Q1 2009 – 246.8 mialiarda yenów / Q1 2008 – 394.4 miliarda yenów (spadek o 37,4%)
- sprzedaż konsol:
* PlayStation 3                  Q1 2009.

Q1 2009 – 1.3 miliona / Q1 2008 – 3.7 miliona (spadek o 64.80%)

Komentarz: Powyższe wyniki sprzedaży dowodzą, że cena PS3 jest nadal zbyt wysoka. Szansy na zmianę należy upatrywać przede wszystkim w obniżeniu ceny, co zostanie umożliwione głównie dzięki wprowadzeniu mniejszego modelu konsoli tzw. PS3 Slim. Z punktu widzenia Sony jest to także o tyle ważne, że wraz z owym modelem firma może przestać tracić na produkcji każdego modelu, co jest ściśle związane z mniejszymi kosztami produkcji. Z kolei sytuacja PSP była głównie spowodowana brakiem nowych tytułów co ma zostać nadrobione z wprowadzeniem nowego modelu PSP Go oraz rozwinięciem cyfrowej dystrybucji, mającej na celu.

Technologie

Tagi: dyski do laptopow HDD ssd
11:45, asusmania
Link Dodaj komentarz »
środa, 29 lipca 2009
Mysz marki Sony

Sony rozszerzyło linie produktów z serii Vaio. Tym razem mamy przyjemność obcować z bardzo ładnie zaprojektowaną myszą działającą w systemie bluetooth. Wyposażona w czujnik laserowy o rozdzielczości 800 dpi mysz, pozwala na pracę w odległości 10m od komputera.

Rozsuwana, aluminiowa klapka chroni rolkę – będącą.