O czym chcesz poczytać na blogach?

Solid security

Never Ending Story

Marchwiowo-jabłkowym Bobofrutem. Czasem kogoś mi brakuje.

Wracając do tematu: tak, nie mam czasu na nic. Na planowanie wakacji, dokładne szorowanie stóp, malowanie paznokci, czytanie głupich czasopism, wysłuchiwanie przygód mamy z bankiem i
Solid Security. Co kilka dni przemierzam drogę na drugi koniec Warszawy. Kupuję po drodze czereśnie, które podjadam w metrze, wstępuję na kawę z notatkami pod pachą, bezczelnym wzrokiem zjeżdzam smierdzących ludzi. Pani mówi do mnie skarbie, a ja nadal nic nie.

I am looking at you...

16:11:29 2012-02-11

do zobaczenia
do zobaczenia domku, do zobaczenia pokoiku, do zobaczenia rodzinko, do zobaczenia mały łobuzie (tu tekst do syna mojego brata) do zobaczenia solid security:p do zobaczenia koleżanko, do zobaczenia kómorki i te inne gady, chociaż te nowe gady są jak na razie ok, może wrócę do firmy a może nie. trzy miesiące. one decydują o moim być albo nie być. Sabaton jedzie ze mną:D do zobaczenia Megi -.

Blog Walentyny Pawelec - Onet.pl Blog

Pokazuje w niej smutną, dramatyczną wręcz historię małżeńska Barbary i Kamila.
Barbara, nękana psychicznie przez męża, boi się przeprowadzki do domu za miastem...
Zasugerowane książką przyglądamy się tym pięknym domom. Na furtkach tabliczki "Solid Security", psy warujące przy furtkach i żywej duszy na podwórku. Wszyscy w pracy?
Dochodzi jedenasta. Za nami 12 kilometrów wędrówki i ponad 4 godziny na nogach.
Kocham Radom.

Cdn ...

Walentyna (22:43)

... ... ... Keri ;) ... ... ... ... ... ...

Domu, Sylwester [; Foch na Milosza =P ;]
Taaa... koniec tego ciekawego podsumowania :P
Wczoraj byl Sylwester - u mnie w domku - byłam JA ;D ;P Mikoosia, Owiec, Ania, Nejo, Talia, Justa, Młody i Bartek - pzdr for u =] A jesio na chwile odwiedzili nas panowie z Solid Security -_-''''' Ładnego mieli zonka =P Ogólnie było si =] Tylko szkoda, ze bez Milosza =(
A jutro do sql ;D;D;D Jupiii ;P;P;P
Wystukała Keri dnia 2006-01-01 o godzinie 19:12:44
skomentuj (12)

Studniówka...
.