O czym chcesz poczytać na blogach?

Solar system nasa

- night in forest - maja42 blog

Że padne.. siedziałam w rariowozie .. pierwszy raz w życiu!! Nie wiem czemu ale po chwili strachu w sercu.. straszne chciało mi się śmiać.. jak patrzyłam na przerażoną minkę malinki!! No wiecie.. mieli nas rzekomo zawieść na komendę na wilczą!! Miała stresa dziewczyna! Pan władza spisał wszytsko... I czekaliśmy na drugi radiowóz co nas zawiezie i spiszemy protokół... ale tata mój boski powiedział,.(prawie) dzień "0". hehe.. jutro moja egzekucja.. w sumie humana nie boje się tak bardzo.. ale choelrnie boję sie rozprawki. W każdym razie dziś pełen relax.. idę wieczorkiem na jogging;];].. zaraz na solar.. i po l-cernityne.. trza muskuły ćwiczyć;] I trochę teścików jeszcze zrobić;];] Potem się wyspać.. i luuzki. Kasiaczek najbiedniejsza.. boże babe.. co za pech.. zdrowia życzę;] Mam nadzieje że.Dominujące w towarzystwie... to tak mysląc psychologicznie. Mają siłę przebicia. Mają ściśle określone poglądy.. i się ich kurczowo trzymają... nie tolerują innego toku myśenia.. nie tolerują innego systemu wartości... A nawet gdy się starają.. to i tak nie wychodzi... Nienawidzę.. no może to za dużo powiedziane.. bo to nie jest od razu powód żeby nienawidzieć... ale wkurza mnie centralnie... jak.

Autografy Ani i Doroty-wymiana/sprzedaż - Onet.pl Blog

Sztaba
*Robert Rozmus
*Daniel Wieleba
*Joanna Liszowska
*Włodzimierz Matuszczak
*Rafał Mroczek
*Artur Łapa
*Magdalena Wilk
*Krzysztof Piasecki
*Ewa Błaszczyk
*Wojciech Solar
*Lucyna Malec
*Ewelina Serafin
*Marcin Hycnar
*Anna Dąbrowska
*John Travolta
*Przemek Stosz
*Stan Borys
*Kasia Zielińsla
*Monika Pyrek
*Kate Ryan
*Ada Fijał

Hej!!!

Z przykroscią musimy powiedzieć, że zawieszamy bloga.

Ale spokojnie, tylko na 2 tygodnie, poniewaz wyjeżdzamy. W końcu sa wakacje ;)

Po naszym powrocie (04.08) postaramy sie zrealizowac zamówienia, wymiany i sprzedaze.

Pozdrwaiamy serdecznie wszystkich!!!!

Dorota&Ania (16:43)
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Dorota&Ania(treść i ilustracje);
 

Dopóki widać drogę w nieskończoność, dopóty ma ona sens i na konkretnym odcinku. - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Tess.(treść i ilustracje);
 

 
     
Betty Arango
28 październik 1988 rok
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."

 
     
Lully del Solar
12 kwiecień 1990 rok
"Nieważne jest w moich oczach, czy człowiek będzie mniej, czy więcej posiadał. Ważne jest, czy będzie mniej, czy bardziej.

aalli.blog

Nie ma wyboru, trzeba sobie kumpli i kolesiówki tu pościągać, jak pliki z serwera i zacząć regulować transfer. bo jak się raz zdestabilizuje to już potem chuj bombki strzelił.*

*wysypie mi się system i odłożą mnie w białej, zawiązywanej kopertce na cichą półeczkę.

skomentuj (0)

a nie mówiłam 2003-02-06.

7 minut, ponieważ uznałam, że same nachosy to za mało.

skomentuj (0)

żenua 2003-02-06 13:20:56

zaraz po tym nastąpiło irreversible, film lecący od tyłu i o panach, co wolą od tyłu i nie wiem, może ja się nie znam, ale ten film był najwyżej średni a scena gwałtu, w której agresorem jest pedał a ofiarą.

Brzmieć nieco filozoficznie, zaczynam nawet rozwijać ją w duchu, że z darem natury się nie dyskutuje, jak ma się być czarnym to się powinno być i odwrotnie, bo majkel podobno się rozsypuje, a jaki wpływ ma solar na skórę to każde dziecko wie, lecz próżne me wysiłki, bo od razu zostaję zdissowana: daj spokój, przecież ty jesteś sto razy od niego ciemniejsza.
no cóż. teraz może tak. no ale są nas.