O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Solar

Rap? Rap ma się dobrze na podwórkach

Nazwać kilka gigabajtów). DesAnt, bo tak brzmi tytuł płyty, to solidny i przemyślany materiał oparty o bity Anta. Dobór bitów, dla wielu, jest rozczarowaniem. Mnie osobiście nie powala, ale jest słuchalny. Mimo że TrzySześć bardzo trafnymi wersami odpiera zarzuty, czuć w nim vibe młodego Ostrego. Mam uczucie, jakby O.S.T.R. pod presją Trzysia zaczął "skrzeczeć", by zrobić dla swojego młodego następcy miejsce na scenie. Tematycznie płyta jest spójna, ale zarazem różnorodna. Trafiają się poważniejsze tematy, jak Dalej tu stoję z Solarem, opowiadające o ojcostwie, czy Na Tacę z gościnnym występem Muflona, o działalności kościoła i ogólnym zakłamaniu wierzących. Co do featuringów nie jest ich za wiele. W sam raz. Najlepiej według mnie wypadł Muflon, który dał kilka trafnych linijek. Historia Solara również urzeka. Flint, pod względem flow mistrzostwo, lecz tekstowo kuleje. Na płycie pojawia się kilka ciekawych koncepcji na kawałki, jak Między z genialnym tekstem, czy Pierwsze kroki, w którym odbywamy podróż do umysłu autora.

Zegarki CASIO

Pozostanie bez zmian jeżeli mówimy o cenach brutto oczywiście. Tym samym obniżymy ceny netto. Czasem coś wyrównamy żeby mogło być np.: z 195 na 199 (bo nie było dotąd ceny 199. Sprawdcie sami. zamieńcie 199 na netto dzieląc przez 1,22, potem zaokrąglijcie do 2 miejsc po przecinku, czyli jednego grosza, a w końcu pomnóżcie razy 1,22. Co wyszło? 198,99 zł), z 999 na 995 itd. 
Pozostała część dostanie większe lub mniejsze podwyżki bądź obniżki. 

I tak podwyższymy ceny na np.:
EQS-500 (edifcie z tough solar) z 895 na 995 zł
BEM-506 (chrono w beside) z 499 na 549 zł
GW-7900 (G-Shock z TS i WV) z 650 na 699 zł
EF-324L (kwadratowy edifice multi) z 299 na 345 zł
itd. (w sumie podwyżka o 2154 zł)

Ale też obniżymy ceny na np.:
GW-9110 (nowy g-shock gulfman) z 999 na 895 zł
EF-334D/335D (edifice multidata) z 465 na 399 zł
EF-558D (nowy edifice chrono) z 849 na 799 zł
BG-5600SA (nowe popularne Baby-G) z 345 na 299 zł
itd. (w sumie obniżka o 7349 zł nie wliczając to tańsze nawet o 500 zł ceny za starsze oceanusy i edifice gold label)

Moda i gwiazdy z ' juwi ' . : D - Onet.pl Blog


Boyfriend jeans C&A: 119 zł, kupisz w sklepach C&A.
Dzwony J Brand: ok. 750 zł, kupisz w internetowym sklepie My Wardrobe.
Spódnica Top Secret: 129 zł, kupisz w sklepach Top Secret.
Kombinezon Troll: 119 zł, kupisz w sklepach Troll.
Kopertówka Solar: 179 zł

Nowości ze świata nauki i techniki

Którego gospodarka opiera się w ok. 70% na surowcu kopalnym, jakim jest węgiel co w konsekwencji przełożyło się na to, że Chiny stały się największym emitentem gazów cieplarnianych i muszą nosić to niechlubne miano. Chińskie władze są świadome tego, że opieranie wzrostu gospodarczego na energii pochodzącej z węgla nie jest efektywne, a jednocześnie degraduje środowisko naturalne. Rząd stosuje więc system zachęt dla firm z sektora odnawialnych źródeł energii, przez co tego typu inwestycje stają się opłacalne. Dzięki tej akcji np. wiodący producent paneli słonecznych – firma LDK Solar ma szanse w ciągu dekady zwiększyć swoja produkcję aż 8-krotnie.

Tym sposobem dochodzimy do konkluzji, iż chińczycy stali się poważnym konkurentem dla USA, które chciało wykorzystać chiński boom na zielona energię i zainwestować w tym regionie. Sprzedaż Chinom czystych technologii miała pozwolić stworzyć Barackowi Obamie 2 mln miejsc pracy i wpłynąć na znaczne zwiększenie eksportu w ciągu najbliższych lat. Projekt może zakończyć się totalnym fiaskiem, ponieważ jak pokazały ostatnie lata przedstawiciele rasy żółtej radzą sobie doskonale bez niczyjej pomocy.

P.S..

Moda i uroda

Solar – kolekcja mody wiosna lato 2008 – Tańcząc boso na plaży

17 Marzec, 2008

Spacer po rozgrzanej słońcem ziemi w powiewnej sukni z trzepoczącymi na wietrze szarfami lub poznawanie zakamarków starego portowego miasta w szykownym białym sportowym kostiumie. W sezonie wiosna
– lato 2008 Marka Solar daje kobietom wiele możliwości – wystarczy wyobraźnia.

Schodząc z eleganckiego jachtu by zgłębić tajemnice starego portu
i zastanowić się nad losem latarnika – wybierzemy delikatną rozkloszowaną spódnicę do kolan, podkreślimy talię. A może szerokie spodnie, koszulę
z kokardami albo bufkami? To będzie jedynie wstęp do aktualnych trendów. Tu moda dopiero się zaczyna. W klasycznie eleganckiej bieli oraz czerni na tle lazuru morza i szarości starych murów nadmorskich miast kobieta będzie zachwycała ujmującą dyskretną elegancją.

Skracamy.

Solar system

uważaj jak tańczysz ... =] - Onet.pl Blog

Proszę Cię, blisko bądź ...

Siemka all :*

Jestem niesamowicie rada z faktu, iż nie jestem małą, farbowaną blondynką, chodzącą nałogowo na solar... - nędzne wydanie ...  Wystarczyła pewna spontaniczna akcja z moim Słonkiem, a dowartościowałam się na długie lata :)

Jedziemy z Boo & chłopakami na wakacje ... 10 wspólnych dni nad morzem - ale będzie jazZzda.


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
rolka(treść i ilustracje);
 

alex . i co tu dużo gadać .. - Onet.pl Blog

: książki, matematyka

nienawidzi :historii, różowego koloru


Karolina: wiek 15 lat

wygląd : wysoka, szczupła, figura modelki, blondynka, brązowe oczy

zainteresowanie :chłopaki, fizyka, muzyka, SMS-owanie, solarium

nienawidzi : matematyki, chemii, Anety


Dorota: wiek 15 lat

wygląd : średni wzrost, chuda, blada, szatynka, szare oczy

zainteresowania: konie, matematyka, muzyka

nienawidzi : brokułów, chemii,.


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
alexandra.(treść i ilustracje);