O czym chcesz poczytać na blogach?

Sokół

blog breslauerligi

L.P.KlubPunktyOstatnia kolejka 1 Krecik2 167 54 2 BRESLAUERZY 158 62 3 Sokół Sokółka

.Book of Fantasy b-RPG.                                       &nb

-A słowa te mówią o tym że pozasferowcy zostawią po sobie tylko morze krwi i pożogę. Ale o szczegóły pytaj się tej o to pani. Nie jestem przekonany ale ona może za przeproszeniem rozpierdolić cały ten las jednym piardnięciem. Nie dajcie się zwieść jej pięknej powłoce ludzkiej. Nie znam jej ale z tego co mówi przepowiednia nie należy ufać takim jak ona. A teraz pozwolisz że ja spytam Ciebie. Co Cię tu sprowadza? Łowca w lesie, to jeszcze rozumiem, ale łowca w TYM lesie... to jest interesujące.
- cóż, do tej pory sądziłem że przybyłem tu tropiąc wzdłuż gościnca sforę wilkołaków - odparł łowca - później pokazał się sokół. Teraz jednak nie mam pewności co mnie tu przygnało.Jednak tak długo jak będzie na co polowac, a wierz mi, poluje nie tylko na króliki i sarny, tak długo łowca bedzie czuł, że jest w odpowiednim miejscu. Poza tym, im bardziej tajemnicze miejsce, tym większe prawdopodobieństwo, że znajde to czego szukam.. lekarstwo na pewną .. dolegliwośc ... - Arjun w tej chwili przerwał, czuł że powiedział juz dosyc, a poza tym zauwazył przysłuchująca się rozmowie młodą kobiete.

Kolejną kartę historii zapisał bohater, Arjun Gris-Afor & Powell Zantetsuken-Masamune.
Jeśli chcesz, skomentuj jego poczynania. (0)

Orzeł Mroczeń

Listopada, 11:00 IV runda - 19 listopada Zenit Międzybórz 0-3 Orzeł Mroczeń 19 listopada, 12:00 (wo) Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 CKS Zduny 19 listopada, 12:00 Olimpia Brzeziny 2-5 Sokół Świba 19 listopada, 12:00 Barycz Janków Przygodzki 1-1 Odolanovia Odolanów 19 listopada, 12:00 k. 6-5 Rolbud OSiR Pleszew 4-0 Grom Golina 19 listopada, 12:00 Victoria Ostrzeszów 4-0 Iskra Sieroszewice 19 listopada, 13:45 KP Opatówek 0-1 Calisia Kalisz 19 listopada, 12:00 LZS Jankowy 1968 1-5 Sokół Bralin 19 listopada, 12:00 V runda - 26 listopada Orzeł Mroczeń 3-2 Astra Krotoszyn 26 listopada, 12:00 CKS Zduny 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 26 listopada, 12:00 k. 5-3 Sokół Świba 0-3 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 listopada, 12:00 (wo) na boisku 3-1 Barycz Janków Przygodzki 3-7 Jarota Jarocin 26 listopada, 12:00 Rolbud OSiR Pleszew 2-1 LKS Gołuchów 26 listopada, 12:00 Sokół Bralin 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 26 listopada, 12:00 Victoria Ostrzeszów 1-5 Piast Kobylin 26 listopada, 12:00 Calisia Kalisz 0-2 Dąb/Derby Czarnylas 26 listopada, 12:00 1/4 finału - 10-11 marca Orzeł Mroczeń 4-2 CKS Zduny 11 marca Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-2 Jarota Jarocin 11 marca, 14:00 Pacyński 26, 47 (k) w Jarocinie - gospodarzem Ostrovia Rolbud OSiR Pleszew 1-2 Sokół Bralin 11 marca Piast Kobylin 1-1 Dąb/Derby.

Ligue 1empty snippet

W krainie zamrozonych perfumów... :)


skomentuj (4)


~~Pioseneczka~~


Siemka syskim dziś zamasst notki będzie pioseneczka , ktorą dydykuje dla syskich którzy mają i prowadzą blogi:*:*:*pozdr dla :
Kasii G:*
Pati:*
Dollsi:*
Oleńki S:*
Chineczki:*
Karolinki L:*
Majki:*
Kamili W:*
Magdy O:*
Magdy F.*
Laleczki:*
Gwiazdeczki:*
Kasiorka:*
Paulinki W.:*
Liwi:*
Serkowej:*
Marty M.:*


I jeszcze dla syskich chłopaków których znam:):):):)"Damy rade" produkcja: Reego & Doltz
tekst: Sokół, Jedker


--------------------------------------------------------------------------------

(Sokół)
Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę, okoliczności są wyjątkowe. Damy rade, bo nie damy się skłócić, nie będziemy słuchać ludzi, którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą, to nie widzą.

(Jędker)
Radzisz se w trudnych przypadkach, o tym gadka właśnie, gaśnie twoje światło, łatwo sie poddajesz, oddajesz inicjatywy. Wiesz co zjesz. Życie parzy jak pokrzywy. Chyba bardzo chcesz żeby ktoś kierował tobą, ja dam rade, bo jestem sobą..

Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Zdjęć, celem czego udaliśmy się w nadjeziorne okoliczności przyrody, aby nasz pojazd lśnił w promieniach słońca na tle naszego rodzinnego Metropolis.

Szybko przypomniał o sobie Edward Murphy. Niebo więc, jak tylko ruszyliśy, zasnuło się cieżkimi chmurami, z których lada chwila sieknął poważny deszcz. Polne drogi przywitały nas błotem. Pracujący ostatnimi dniami na nocną zmianę kolega Dawid zaczął przysypiać i marudzić, że nie wyjdzie na błotnistą drogę, bo mu się nowe trampy pobrudzą. Baterie w aparacie jęły się rozładowywać. Na szczęście kolega Czarek miał w zapasie kilka nowych. Do tego Sokół Millennium zaczął krwawić jak zarzynana świnia w rzeźni, czego ślady dostrzec było można na błotnistym polnym dukcie. Udało się sprawę opanować przez dolanie odpowiedniej ilości oleju do odpowiedniej dziury. Ja się tam na tym nie znam. Chwilami, w drodze powrotnej sprzęt buksował walcząc z kotłującą się pod kołami rozmoczoną gliną.

Mimo wielu przeciwności losu fotki zostały zrobione, a efekt naszej amatorszczyzny fotograficznej będzie można obserwować lada chwila, kiedy tylko Czarek prześle mi na maila, to co zostało uwiecznione na jego aparatem.