O czym chcesz poczytać na blogach?

Soho

Jesteś Dla Mnie Wszystkim.. Wszystko Jest Tobą.. Nie Mogę Zebrać Myśli Gdy Jesteś Obok..___________________Blog Zakochanej Wariatki :***

Sie na mnie żeby potem już w kolejnych notkach nie było żadnych komentów na mój temat że jestem taka a nie inna. Ta notka będzie tu przez tydzień-niebede pisać innej notki.
Jeśli masz coś do mnie- nie lubisz mnie albo coś tam jesce i koniecznie musisz to pokazywać na moim blogu to napisz to w tej notce i siem odwal odemnie, nie mam zamiaru patrzeć jak zaśmiecasz mojego bloga jakimiś bzdurami!!


2004-07-12 By Zakochana Wariatka :D skomentuj (21)

***

Piątek: Boogie Town In Da Soho Mit..... | I Cała Reszta :P:P
Troszke mnie zdziwiło że na blogu w poprzedniej notce są takie komenty… myślałam że … heh.. sama nie wiem co myślałam.. że będzie mniej tych komentów albo że nie będą aż tak „złośliwe” jeśli można tak to nazwać. Czasami czytając te komenty brechtać mi się chciało :P. Nio ale cóż myśle że jush się wyżyliście na mnie i że już nie będzie takich komentów w innych notkach .


A tak w ogóle to co się u mnie działo?? Hmmmmmm.. Duzio się dzialo :) . Byłam se w.

absolutnie fantastyczne bloguje


7. serwis porcelanowy „ręcznie malowany” taki jak ma Hiacynta Bukiet,
8. rosyjską linię marzeń do spełniania i przekąski, które zawsze chciałem sobie kupić, ale mi było szkoda kasy.

Bardzo miła osiemnastka... Już za rok następna...

C.S.


Homek - Serdel nocą:"B jak Słońce"absolutnie-fantastyczne 2004-07-08 23:46:07
skomentuj (11)


Życie bez kotów??
Weekendowe wieczory i noce w trójkącie bermudzkim – Spatif, Soho, Mandarynka. Wędrujemy, pijemy, wędrujemy, piejmy, wędrujemy, jemy pod Wierzbą.
W tym pierwszym koszmarne tłumy, do tego drugiego wreszcie mamy kartę, codzienny uścisk dłoni wpuszczalskiego i uśmiechy szefowej. Bardzo miłe towarzystwo... :)

W sobotę urodziny u Mamy Kochania w rezydencji z koszmarnymi gośćmi z Warschau. Dzięki Bogu cała impreza i tak się kręciła wokół prezentu od nas – najpiękniejszej Zeberki – młodszej siostry naszych serdeli. Mama zachwycona.

Dziś trzeźwienie w otwartym spatifowskim oknie z widokiem.

Jeśli powiesz słowo odpowiemFuCk!
Moje życie ostatnio biegnie.. nawet nie wiem kiedy mija kolejny piątek.. tydzien za tygodniem.. nie nadążam.. dodatkowo mam strasznego lenie.. nie pamiętam kiedyostatni raz się uczyłam.. tak działa na mnie pogoda. Słońce świeci pachnie latem i nie chce się uczyć.. Jutro kolejna impreza. Jadę sobie z moją przyjaciółką Eweliną (Ewcią, kanalią) i jej chłopakiem oraz z kilkoma znajomymi na lubczynę na otwarcie dyskoteki "UL" potem może na wały chrobrego na imprezę związaną z wejściem Polski do UE a na koniec do soho na urodziny Pauliny Ruszniak. Mama jeszcze o niczym nie wie.. Postanowiłam że jeśli mnie nie bedzie chciała puścić to ucieknę. Tak jak ona to robiła za młodu! Nie będe inna.. Będzie zabawa a konsekwencje dopiero potem.. pozłości sie i zaraz jej przejdzie.
Grzesiu wyszedł jużze szpitala, ale nie wiem dlaczego nie odzywa się do mnie.. Piszę do niego smsy i bez żadnej odpowiedzi. Ostatniego smsa napisał mi wczoraj o 11. Miałam umówić się z nim do soho, ale podejżewam że albo ma coś na sumieniu, albo coś go kopnęło i mu się odwidziałam.. No ale z.

zousz.blog

Jak jeszcze zjawi się osobnik godny uwagi, opisany tutaj zostatnie. Ale na razie zakończmy tą żalosną bzdurę, znaczy się niesamowicie wspaniałą encyklopedię!

skomentuj (1)

Lola 2004-07-13 08:40:16

Przedstawiłem już trzy piosenki o dziewczynach (lub jak ktow woli, całkiem dojrzałych kobietach) i jedną o mężczyźnie (to brzmi dumnie :)). A dziś będzie o czymś pośrednim...

The Kinks

"Lola"

Spotkałem ją w klubie w starym Soho
Gdzie szampan smakuje jak cola
Ce O El A Cola
Podeszła do mnie i poprosiła do tańca
Spytałem jak ma na imię, a ona odpowiedziała swym niskim głosem: Lola
El O El A Lola La-la-la-la-lola

Może nie jestem największym fizolem na świecie
Ale gdy uścisnęła mnie, prawie mi kark złamała
O Rany Lola la-la-la-la-lola
Nie jestem tępy, ale nie mogę pojąć
Czemu ona chodzi jak kobieta, a mówi jak mężczyzna
O Rany Lola la-la-la-la-lola

Piliśmy szampana i tańczyliśmy przez całą noc
Pod.

Mary-Kate and Ashley _ across the sky . . .                   » » olsen-paradise.mylog.pl

Dziennie, co oznacza ciągłe robienie makijażu od nowa.


***Gazety
W Twiscie oraz Bravo Girl znajdziecie wycinki z Olsenkami.

29.06-Ashley and Greg at a Los Angeles area shopping center Stare zdjęcia ...ale wstawiłam bo sie pojawiły i Ashley wyszła tutaj ślicznie!11.02 - Ashley on vacation in Mexico te fotki są tak extra ze nie mogłabym ich nie wstawic :P widac że Ashley sobie odpoczywała w Meksyku i robiła różne śmieszne miny :P oraz wygibasy hehe :P

11.02 - MK out in Soho no a w tym samym dniu MK spaceruje w Soho :) a te binokle wyglądają okropnie :/14.02 Mk&A arriving at a fashion showM fajne futro Ash :P15.02 - MK and Ash in NYC To pomarańczowe futro to już przesada :)Australia Shoot uzupełnienie sesji :) śliczne fotki! poprostu extra :)
Vogue Nippon - MarchNo,mam nadzieje że sie podobało :) Hmm..ostanio myśle nad napisaniem dla was notki tematycznej ..Napiszcie w komentarzach jaką.