O czym chcesz poczytać na blogach?

Sofa

Panfu - bloog.pl

Aby mój bloog został wpisany na liście bloogów na bloogu Elli&Maxa!
Witam!Odrazu daję odpowiedź na wykreślankę to:zwierzaki
Oto taka odpowiedź!
Pandy mam do Was pytanie co Różyczka Wam pisała w wpisie?
Ona mi nie mówi!!!
A tak chciałabym dowiedzieć się co ona pisała!
Lecz nie chce mówić.
Bardzo bym się cieszyła gdyby Wy powiedzieliście!
SofiePodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6060912,trackback

Co sądzicie o tym wpisie (2) | dodaj komentarz

Różyczka

czwartek, 17 czerwca 2010 11:29
Witam Pandulki!Dziś bloga piszę ja i proszę nie mówić Sofie to co ja powiem!
Wracamy do Sofie!
Ale tylko na jeden dzień!
Z prezentem.

Duże Narożniki rozkładane z funkcją spania

Można rzec, że takie sofy kanapy posiadają różnorodne kolory, a więc bez żadnych problemów każda zainteresowana osoba znajdzie w szybkim tempie coś dla siebie. Musimy być jednak całkowicie pewni tego, że takie sofy kanapy będą idealnie pasowały do wnętrza naszego mieszkania. Na pewno nie są one zbyt drogie, także warto zdecydować się jak najszybciej na ich zakup, bo wcześniej może nas przecież ktoś ubiec.

Tagged: meble sofy, sofa meblowa, wersalki sofy
Posted in: sklep z meblami

Żartobliwe historie o 30 seconds to Mars - Onet.pl Blog

Jego twarzy pojawił się olbrzymi rogal.
- No, nie lubi- na twarzy Toma pojawił się identyczny.- To co, przystępujemy do dzieła? Póki jeszcze mamy jakiekolwiek siły na to.
- Tom, nie zadawaj głupich pytań- Shann znów chwiejnym krokiem ruszył do drzwi.
To był istny cud, że żaden  z nich nie przewrócił się schodząc po schodach, ale udało im się dotrzec do salonu, gdzie spał Jared.Jeszcze większym zaś cudem było to, że udało im się przygotowac farbę do nałożenia na włosy Jareda. Nie obyło się oczywiście bez niekontrolowanych upadków, bo to nagle sofa im przeszkodziła albo fotel jakimś dziwnym trafem się przesunął. W każdym bądź razie farba znalazła sie nie tylko na włosach wokalisty, który był zupełnie tego nieświadomy. Nawet przez chwilę się nie poruszył, co było tylko dowodem jak alkohol wpływał na niego. Był po nim totalnie nie do obudzenia. Przynajmniej przez kilka najbliższych godzin, co teraz skrupulatnie wykorzystali Shann i Tom. Kiedy już w końcu nałozyli farbę, usiedli wykończeni na sofie, śmiejąc się z "precyzyjnie" wykonanego zadania.
- Tom, tylko nie zaśnij, trzeba mu zmyc tą farbę za.

' Bo dla mnie jesteś diamentem, tak bardzo cennym... - Onet.pl Blog

Cały wieczór pisałam z Dredzikiem. Za każdym razem się z niego śmiałam. Może jednak Kimberly miała rację ?

  ***

Następnego dnia obudziłam się około południa. Zaspana zeszłam na dół po szklankę wody. Znowu usłyszałam jakieś głosy. Pomyślałam, że to znów Kimberly. Że nie pojechała przeze mnie z Billem. Kiedy znalazłam się już przy kuchni, zaczęłam:

- No i dlaczego nie pojechałaś ? Mną się nie ma co przejmować. Przecież ze mnie i z niego nic nie będzie. On woli Ciebie. A ja Go... - Odwróciłam się.

Podeszłam bliżej sofy. Już chciałam siadać kiedy tak naprawdę zobaczyłam kto jest w moim domu. To nie była ani Kim, ani rodzice. To był Tom.

- Matko. ! Co Ty tu robisz ? - Spytałam przestraszona.
- Eee...Przyszedłem do Ciebie ?!
- To zauważyłam... - Odpowiedziałam.

Usiadłam obok Dredziaża. Nadal w lekkim szoku oglądałam z nim telewizję. Nagle poczułam na moim ramieniu jego dłoń. Obejrzałam się i zobaczyłam, że się do mnie przysunął. Od razu się uśmiechnęłam. Przybliżyłam się jeszcze bardziej do Toma.

- Pójdziemy do kina ? - Zaproponował.
-.