O czym chcesz poczytać na blogach?

Social network

Nowe Pogłoski


Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi


RFB


_kubek herbaty, poproszę. - Onet.pl Blog

Niemal totalna cisza, nikt ze sobą nie rozmawia, a mama podobno zapytała tatę czy się gniewa. późnym wczorajszym wieczorem napisał do mnie A, ten pewien pan, który tak bardzo mi się podoba przepisałam z nim do godziny 2 w między czasie oglądałam jeszcze " the social network " (o założeniu facebook'a)  i polegałam, wstałam kolo godziny pierwszej, po czym wyszłam z domu koło piątej. przespacerowałam się, była taka duchota, ale później zrobiłam sobie wycieczkę rowerową z moim kuzynem, którego praktycznie w ogóle nie.

Imię szału - Onet.pl Blog

NIe jestem w stanie poskładać myśli. Piszę i wymazuję. Bla bla i backspace. Bla bla bla i backspace. Klik klik klik i backspace. Pusta przestrzeń, puste słowa, nic. Na kolana padłam Gombrowiczem mówiąc. Dla przypływu weny puszczam In motion, Social Network pobudza szare komórki, wynosi na wyższy poziom. Dźwięk, bit, stymulacja mózgu. Na kolana padłam. Mam dosyć myślenia o niczym i marazmu, dosyć popkultury i tego, że jej jednocześnie pragnę i potrzebuję. Bo ja cholera jestem jej dzieckiem. Wszyscy.

Stacja Falenica

  • Tagi

    do szpiku kości dragonfly project dzieci emigracja fighter film filozofia hendrix koncert książka oscary polityka prasa rocznica social network stacja falenica tribute live urodziny wakacje wdechy 2010 żeglowanie