O czym chcesz poczytać na blogach?

Social club

To ja... Mój świat... Moja historia... Moje myśli... Moje słowa...

Wróciłem w niedzielę, było fajnie, napisałem kilka nowych wierszy.... ogólnie dobrze spędzony czas.... No i coś jeszcze, ale narazie na to za wcześnie...
Piszę teraz bo jakoś nie miałem kiedy i jak napisać notki... Nie wiem jak to będzie dalej, ale miejmy nadzieję, że jakoś się będę wyrabiał...
A jak jeszcze pomyślę o tych wszystkich nowych zgłoszeniach do Social Clubu.... Ehhh... Kiedy ja to wszystko zrobię? No coś trzeba będzie wymyśleć :)
Tymczasem jednak pomału trzeba się zbierać i szykować do szkoły.... Dlatego wierszyk... przyjaźń?... hmm... No może trochę w nim prawdy jest, ale jak się okazało nagły przypływ weny nie zawsze pozwala stworzyć coś prawdziwego... W każdym bądź razie miłego czytania....


.

W krainie deszczowców..

Ale one, poza opisami, nie mają żadnych zdjęć ani map. Ogólnie mówiąc, tzw szlaki, które są wymienione w przewodnikach to po prostu lokalne drogi.

Mimo tego i tak miło mieć góry w pobliżu miasta i móc w nie wyskoczyć, choćby na przejażdżkę samochodem.

Ja swego czasu weszłam na górę Sugar Loaf (Głowa Cukru). W pracy mamy tzw Sport and Social Club. Najczęstsze atrakcje tego klubu to wyjścia do knajp, ale od czasu do czasu może się znaleźć jakaś perełka. Raz więc S&S Club skrzyknął chętnych do wyjścia na Sugar Loaf. Zgłosiłam się ochoczo. Zapytano mnie czy dam radę i czy chodziłam już po górach…No tak..wdrapanie się na szczyt zajęło nam 40 minut!   Najgorsze było podejście na sam szczyt – góra jest skalisto-kamienista i im wyżej tym bardziej kamienie zamieniają się w wielkie bloki skalne po których trudno się.

Your 1# source for Taylor Momsen - Onet.pl Blog

12 June 2010
{134}There's plenty of light to go around


Puma&Nylon Magazine prezentują:The Pretty Reckless

Lokalizacja:
Puma City NY
Puma Social Club
210 Front Street
New York,NY

Data:Wtorek,22 czerwca 2010
Czas: 21.00
Wstęp:wolny
Kto jest zaproszony?:Otwarte dla wszystkich.

Dodałam do galerii jedno nowe zdjęcie z sesji do pierwszego albumu The Pretty Reckless.

     Nastrój:   

wszystko-inaczej

Przyśni mi się Ona, taka mała sześciolatka, wszystko staje się koszmarem. Pojawia się wtedy Ten, który zapomniał o posiadaniu dwóch córek. A szkoda, bo to boli, wiesz?
Budzę się ze łzami w oczach i myślami biegnę do Ciebie, ale.. ale ty czasami znikasz. Stoję wtedy sama na środku świata a po policzku skapuje kolejna, nowa łza.

W głośnikach Buena Vista Social Club i wspomnienia niezliczonych godzin na parkiecie spędzonych. Ale to co było już nigdy nie powróci. A szkoda.


We both know I'm not what you, you need.

I hope life treats you kind
And I hope you have all you've dreamed of.
And I wish to you, joy and happiness.
But above all this, I wish you love.

And I will always love.

wpatrzona-w-gwiazdy-luska blog

Nas trochę nudzi/ nagle się skapnęliśmy, że robotnicy nadal nas prześladują….po krótkim czasie już uciekamy, bo nie możemy wytrzymać. Idę do domu. Siadam przed moim kompem i jak zawsze w piątkowe wieczory oglądam serię filmów na dvd. Zaparzam kawę, biorę tabliczkę czekolady i szczęśliwa patrzę na monitor. Na ten piątek wypada Zielony smok” i „Buena Vista Social Club”. Tak mija mi każdy piątek. Uwielbiam go. Zawsze go spędzam z moimi przyjaciółmi i jest mi dopsz. Skrajne uczucia. Tak naprawdę ta notka nie miała być o tym. Nie odważyłam się. Stchórzyłam. Znów coś stracę?
Kiedyś powiem mu. Zobaczycie. A on odpowie mi zdanie, które znam na pamięć. Nie było skierowane do mnie, ale mnie zraniło. Trudno. Może wtedy będę.