O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Snooker

In snooker success is 90% of the mind... - Onet.pl Blog

Teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Udało mu się doprowadzić do remisu 7:7, wysunął się nawet na prowadzenie 9 do 8, ale wtedy do decydującej dziewiętnastej partii doprowadził Nigel Bond. Przy czarnej na zwycięstwo w meczu pomylił się – bila wpadła do lewego rogu, ale na nieszczęście dla Bonda biała zatrzymała się w... środkowej prawej kieszeni. Stephen Hendry zdążył już rozkręcić swój kij, kiedy okazało się, że to jeszcze nie koniec. Przy remisie 48 do 48, czarna wróciła na swój punkt nominalny. Po wymianie odstawnych wbił ją, niestety, Nigel Bond.

Jedynym plusem tego pojednynku jest kolejny fan snookera więcej - kolega mojej mamy ;-). Nie rozumie zasad, ale strasznie mu się spodobał zwłaszcza ostatni frame. 

 

Graeme Dott 10-3 John Parrott

113(98)-0, 62-8, 68(50)-9, 64(56)-42), 138(80)-0, 70(57)-1, 1074(63), 28-69(36), 67-53(36) 70(61)-64(47), 67(46)-70, 88(59)-5, 66(38)-52

 

Stephen Lee 10-8 Ali Carter

29-63, 63-27, 59-50,16-112(112), 67(58)-27, 94-1, 67-60, 79-52, 23-71(35), 88(79)-0, 8-83(75), 28-76(69), 1-64(49), 50-57, 4-135(135),.

Z grubsza...

Owych geniuszy. Czuję w powietrzu, że materiału nie zabraknie.

16:29, macias27l , Czarna komedia
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 listopada 2009
Lista grzechów Ronnie'ego O.

Pamiętacie jak tu napisałem, że mój kumpel twierdzi, jakoby snooker byl grą dla dżentelmenów? Może i jest. Może i wszyscy tam przestrzegają zasad dobrego wychowania. Stop. Nie wszyscy. Jest jeden gość, który, mówiąc potocznie, zasady ma głęboko gdzieś. Pół biedy, gdyby facet plątał się w okolicy 50 miejsca światowego rankingu, a turnieje wygrywał nijakie i w dodatku sporadycznie. Co to, to nie. Ronnie O’Sullivan jest na szczycie niemal od dwóch lat. Wcześniej kończył sezon na pierwszym miejscu trzy razy. Ma trzy tytuły mistrza świata. Ronnie w ogóle wygrywał i wygrywa dużo. Problem z nim taki, że się chłop nie potrafi zachować.

marzenia małej czarownicy

Nick Cave
Normalsi
Placebo
Red Hot Chili Peppers
Robbie Williams
Sting
The Doors
The Killers
Piłka nożna
Encyklopedia Piłki Nożnej
FC Barcelona
Fredrik Ljungberg
Poezja
Andrew Marvell
Edward Stachura
Krzysztof Kamil Baczyński
Luminarium
Poezja.org
Rafał Wojaczek
Wierszoteka
Prasa
New York Times
Newsweek
Snooker
All Snooker
Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

zlykrysiak.blog

A Colin Firth jako Vermeer jest najwspanialszym facetem na świecie, choć potem..
2. "Afera naszyjnikowa"- początek beznadziejny, ale potem bardzo wciąga. Zaskakujące stosunkowo zakończenie. A ten jej żigolak :P, to też nawet całkiem całkiem, choć nie dorównuje Panu z Apteki.
3. "Być jak John Malkovich"- bardzo, bardzo pokręcone. Najlepszy był oczywiście John Malkovich; tekst z filmu: "Masz fart, że jestes małpą, bo świadomość to nieszczęścia"
I zaczynaliśmy już oglądać "Czekoladę", ale do domu wparadowała mama, więc poszłam spać.
Karolinko! Biegun to zdecydowanie dobry pomysł!! Mam dość!!
I znowu snookera przegapiłam...
I posatnowiłam się zacząć uczyć. Rok 2006 ma już dwa miesiące, ale dla mnie skończyła się pewna epoka i teraz będę wspaniała, mądra, niezależna. Nie będę się nikim, absolutnie nikim przejmować.
A dziś widziałam na Bramie Portowje Pana Idealnego i najwazniejsze: miał gitarkę i najmilszy uśmiech na świecie :)).

należy zgodzić się
pochylić łagodnie głowę
nie załamywać rąk
posługiwać się cierpieniem w miarę łagodnie
jak protezą
bez fałszywego wstydu
ale także bez niepotrzebnej pychy

Zbigniew Herbert

Idem czytać.

Konfraternia Turystyczna - bloog.pl

Koneserów, osób zainteresowanych imprezami, w których można połączyć degustację ze spotkaniem.
Męskie granie – czyli rywalizujący panowie. W męskim lokalu stół bilardowy wydaje się być podstawowym wyposażeniem. Historia bilarda sięga XV wieku. Pierwsze stoły nie były wyposażone w łuzy, co czyniło grę mniej ciekawą. Tradycyjne bile wykonywano z kości słoniowej. W XIX wieku zaczęto poszukiwać substytutu, pojawiły się wtedy bile celuloidowe, bakelitowe, drewniane i metalowe. Współcześnie używa się do wyrobu bili tworzyw sztucznych i żywicy fenolowej. Poza stołem, kijami i bilami typu pool, snooker i tradycyjnymi 48 milimetrowymi, niezbędne są akcesoria: futerały na kije, podpórki, wieszaki, narzędzia obróbki kija, kreda, pojemniki na kredę, trójkąty, rękawice. Stoły możemy zabezpieczać specjalnymi pokrowcami, wśród akcesoriów znajdują się także specjalne kosmetyki pielęgnacyjne.
Profesjonalne stoły bilardowe to niebagatelny wydatek. Te najbardziej ekskluzywne wykonywane są z dobrze wysezonowanego dębu lub mahoniu. Łuzy wykończone są tu skórą juchtową, sukno typu speedball jest natomiast dopełnieniem eleganckiego designu. Klasyczne stoły do snookera (angielskiego bilarda).

Snooker online

Bitwa o Anglię cd. Blog z Leicester.

|Kudełka|

|Pokor|
|Sempeck|
X MUZA
forum filmowe
scenariusz online

W Anglii najpopularniejsze są: Lawn Bowles (Kule na trawniku?) i Crown Green Bowls (Koronne Kule Zielone?). Poza tym wyróżnia się: Curling (pchanie kul na lodzie), Table Bowls (gra się na stole do bilarda lub snookera), Short Mat Bowls (kulami rzuca się na matach).

redoffroad

Cienkim szkle, ciasto domowej roboty, lody na patyku. Wnętrza Brandysówki tchną starocią. Toalety domowej roboty. Na zewnątrz kran z wodą i lustrem odbijającym błękit nieba. Grillowisko, dwa duże psiury, przed którymi Kura umyka. Rozwalony stół do dziecięcego snookera i dwa kije odarte z kory. Piękne, nie przeszkadzające. Nikt tu nie wymaga nowoczesnego dizajnu i pięknie podanych muffinek z puchatą latte.
W nowym budynku kilka pokoi do wynajęcia..

Ucho, aby znaleźć odpowiednie lokum na krakowskim Kazimierzu. Trzymajcie kciuki!

Tymczasem retrospektywnie lądujemy w Torremolinos. Online, jeszcze z Grenady rezerwujemy jeden z dwóch wolnych pokoi w Apartamentos Bajondillos. Bliskość Malagi, oraz zagwarantowany transwer na lotnisko nie są bez znaczenia, jeśli lot przewidziany jest na 6 rano.