O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sniper

To - Tylko - Prawda - bloog.pl

Przy sobie ciepły koc i szklankę mleka. Otuliła „dziecko” kocem i nakarmiła schłodzonym mlekiem.

   W celi Strzała siedział na zimnej posadzce i myślał nad tym jak się uwolnić. Nagle usłyszał dziwny huk, a potem głośne „Udało nam się!”. To jego kumple uciekli z celi. Podeszli do niego. Szmelc wywarzył drzwi. Strzała udawał, że śpi, więc Rębacz wziął go na ręce. Uciekli z Cyklonii. Na Kondorze okazało się, że Strzała naprawdę zasnął. Chłopaki zanieśli go do pokoju. Lecz trzaśnięcie drzwiami obudziło przywódcę. Szybko zeskoczył ze Szmelca. Ledwo co stanął na nogi Radar skoczył na niego i zaczął się w niego wtulać. Wszyscy zaczęli się śmiać. Wtem Rozległ się przerażający głos Bociana: „Atakują nas!!!”. Wszyscy pobiegli do kabiny sterniczej. To Szpony. Strzała, Piątak i Szmelc dosiedli śmigaczy i ruszyli do walki. Strzała zestrzeliwał jednego po drugim, Szmelc rozwalał co tylko się dało, a Piątak nie miał zbyt wiele szczęścia. Jak zwykle jego pojazd został przecięty na pół w mgnieniu oka. Sniper zawarczał i jak to często zdarzało mu się do mówić wymamrotał: „O.

'Po trzydziestu latach badań nad duszą kobiety nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, czego pragnie kobieta.' Z. Freud - Onet.pl Blog

Się uczyć do konkursu z chemii, który czeka mnie czternastego lutego. Ale coś mi to nie idzie. Konkurs z biologii przewaliłam. "Zdobyłam' trzydzieści siedem punktów, na pięćdziesiąt możliwych, od czterdziestu pięciu była kwalifikacja do etapu wojewódzkiego, czyli finału. Wina moja, bo nie przyłożyłam się chyba tak jak powinnam. Tak, chora byłam już wtedy. Zresztą, choruję od świąt. Stan nieważkości? Nie wiem. Jakiś na pewno. Dziwnie mi. Dziwnie w pozytywnym znaczeniu. Nieważkość mną rządzi. Władca mój panuje nade mną. Kim on? Katy Perry z piosenką, którą puszczają wszystkie stacje radiowe. Grupa Sniper z dwoma utworami, które wywołują u mnie emocje i nieodpartą chęć tańczenia, wyrwania się, najlepiej chyba do Francji. Obejrzałam wczoraj film "U progu sławy". Dlaczego tylko połowę? I znów film nade mną zapanował. Lata siedemdziesiąte i rock tamtych dni. Dzieci kwiatów i ćpanie na całego. Nie, aż tak mnie nie wzięło. Ale nie mogłam spać. Przechwyciłam mp3. Słuchawki do uszu. Słuchałam różnych utworów. I tak przez godzinę. Słuchałam. Myślałam o tym filmie. Wyobrażałam sobie jak kieruję publicznością szkolną podczas śpiewu na szkolnym "Mam talent!", który odbył się kilka dni temu. W końcu.

tigi.blox

Warrior", którą tworzy firma City Interactive ma być wydana w 500 tysięcy egzemplarzach, z czego 90% trafi do Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej.

Co z nią nie tak? Ta gra już została wydana. W czerwcu 2010 r. I nawet przekroczyła 2 mln sprzedanych egzemplarzy.

Owszem, w przygotowaniu jest „Sniper: Ghost Warrior 2”.

Wait, co to za błąd, dziennikarz nie dopisał 2? Zaskakujące jednak jest to, jak bardzo ten fragment pokrywa się z pewnym newsem z ... 2010 r.

Inną polską produkcją, którą twórcy chcą się podzielić z graczami za oceanem jest gra Sniper: Ghost Warrior, tworzona przez City Interactive. Twórcy planują wypuszczenie na rynek 500 tysięcy egzemplarzy. Prezes firmy - Marek Tymiński oświadczył, że 90% egzemplarzy trafi prawdopodobnie do Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej.

Mimo wszystko, powodzenia. Po kłamliwych tytułach na portalach i zabójczych fotogaleriach, jest szansa, że dołożycie cegiełkę do tego, by za treści w internecie ktoś płacił.

Dobra, dobra. Szydzę. Przepraszam. Sam popełniałem błędy i nadal je popełniam. Ale plizzz, bez tego patosu.

No i płacicie za zdjęcia Agencji Gazeta (np. zdjęcie.

[G].R.A_[T]eaM_WYMIATA

Tylko dla antyterrorystów. Broń równie popularna jak AK-47, o słabszych nabojach, ale lepszej celności. Dodatkowo ma dokręcany tłumik, pozwalający uniknąć wykrycia oraz polepszyć celność naszej broni podczas strzelania całymi seriami.
• Famas - $2250, kal. 5,56mm, magazynek na 25 nabojów. Dostępna tylko dla antyterrorystów. Ma dość mocne naboje, bardzo dobry tryb trzystrzałowy, oraz bardzo dobrą celność.
• Galil - $2000, kal. 5,56mm, magazynek na 35 nabojów. Tylko dla terrorystów. Średnia celność, siła oraz duża szybkostrzelność.
• G3/SG-1 Sniper Rifle - $5000, kal. 7,62mm, magazynek na 20 pocisków. Tylko dla terrorystów. Ma bardzo mocne naboje i dobre przybliżenie, strzela pojedynczo. Ze względu na cenę rzadko używany.
• M249 PARA - $5750, kal. 5,56mm, magazynek na 100 naboi. Najdroższa broń w grze. Ma stosunkowo do masy nieduży odrzut, jednak trudny do opanowania. Słabe naboje rekompensuje szybkostrzelność i pojemność magazynka. Należy również wspomnieć o bardzo długim przeładowaniu (wymiana taśmy z nabojami).
• SG-552 Commando - $3500, kal. 5,56mm, magazynek na 30 pocisków. Tylko dla terrorystów..

Kody do gier i durzo linkow


tele x y z - teleportacja do miejsca o wskazanych koordynatach
health ### - dostajesz ### energii (max. 100)
kill - pa, pa

giveweapon nazwa_broni.tik - dostajesz broń o danej nazwie

colt45 - Colt 45
m2frag_grenade - Frag Grenade ('cytrynki')
p38 - Walther P38
steilhandgranate - Steilhandgranate ('grzybki')
m1_garand - M1 Garand
kar98 - Mauser KAR 98K
shotgun - Shotgun
Bazooka - bazooka
panzerschreck - Panzerschreck
bar - BAR (karabin maszynowy)
mp44 - StG 44
thompsonsmg - Thompson
mp40 - MP40
springfield - Springfield '03 Sniper
kar98sniper - KAR98 Sniper

map nazwa - skok na level o nazwie:

m1l1; m1l2a; m1l2b; m1l3a; m1l3b; m1l3c; m2l1; m2l2a; m2l2b; m2l2c; m2l3; m3l1a; m3l1b;
itd. aż do m6l3e

Jeśli chcesz nazwy wszystkich map, zajrzyj do katalogu main\pak5.pak3
18:20, dambledor93 , medal of honor
Link Dodaj komentarz »
kody do gta san andreas

Sniper elite

ه Wzór (NUMB3RS) ه - Onet.pl Blog

Menu
>>Opis serialu
>>Odcinki
>>Aktorzy
>>Główne postacie
>>Muzyka
>>Los Angeles
>>Dodatki
>>Newsy
>>Urodziny aktorów
>>Elite

data urodzenia: 1972-09-06

prawdziwe nazwisko: Dylan A. Bruno

stan cywilny: żona Emmeli Hultquist (od 24.06.2006), syn Demian Axel (ur. 13.06.2007)

Autor bloga: AgnEs. Treść na blogu: AgnEs. Grafika:AgnEs.(treść i ilustracje);
 

Sprite-troopers - Sprite-Troopers

- karabin snajperski

- 3 granaty

-strzałki usypiające w karabinie

- 2 miny/nadajnki

- jet pack

-harpun

-komunikator

- pistolet

ELITE/SNIPER TROOPER

- snajpera

- lornetka

- stroj kamuflujący

- pistolet

-2 granaty

-jet pack

- 1mina/nadajnik

-komunikator

- 500 ml sprite

- harpun