O czym chcesz poczytać na blogach?

Snajper

Ciekawe dodatki do allegro

Miesięcznie. U nas zapłacisz tylko 9,75zł (przy rocznym abonamencie). Oszczędzisz więc ponad 50% już przy 10 aukcjach zyskując dodatkowo lepszą prezentację oferty bo my nie ograniczamy ilości Twoich zdjęć. I jeszcze uporządkujesz swoje galerie ze zdjęciami na aukcje.20:50, ilowiak , Galerie
Link Dodaj komentarz »
8 najpopularniejszych snajperów aukcyjnych

Jak działa snajper aukcyjny?

Snajper aukcyjny to usługa internetowa umożliwiająca zlecenie automatycznego złożenia oferty w systemie aukcyjnym np. Allegro. Dzięki snajperowi twoja oferta w wybranej przez ciebie aukcji zostanie złożona w ostatniej chwili, dzięki czemu nikt nie zdoła przebić twojej oferty.

Zasada działania

Snajper funkcjonuje w internecie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Ustalony strzał wykonywany jest dokładnie co do sekundy, dzięki czemu snajper nie zwykł chybiać. W imieniu użytkownika.

Jej życiem była ciągła ucieczka... - bloog.pl

Hawks, którzy przysłuchiwali się całej rozmowie.

- Co mieli na myśli, mówiąc, że już po Faji? – zdziwił się Szmelc.

- Pewnie to, że nie żyje. – odparł obojętnie Piątak.

- Nie wierzę w to! – sprzeciwił się Strzała. – Faja jest wytrzymała.

- Nikt nie wytrzyma strzału z broni Cyklonistów. – bronił swojego zdania snajper.

- Faja nie jest nikim. – odparł Strzała.

- A myśl sobie, co chcesz. – powiedział blondyn. – Ja jednak uważam, że powinniśmy zacząć rozglądać się za jakimś innym nawigatorem. I to chłopakiem. – dodał.

- Przypominam ci, że to ja jestem tu dowódcą, a nie ty, Piątak. – upomniał przyjaciela rudowłosy. – I jeśli ktoś ma podjąć decyzję o nowym członku załogi, to będę to.

pmamczak.blox.pl

Krajów:

Bośnia i Hercegowina

Przeglądając nazwiska poszczególnych reprezentantów Bośni, mam nieodparte wrażenie, że o istnieniu żadnego z nich, jeszcze rok temu, nie miałem zielonego pojęcia. Świetna jesień w Bundeslidze w wykonaniu beniaminka z Hoffenheim na pierwsze strony gazet wypromowała Vedada Ibisevicia i Sejada Salihovicia. Nic dziwnego, bo wyprzedzając takich potentatów jak Schalke, Bayern, Stuttgart czy HSV, popularni Wieśniacy zasłużyli na poświęcenie im sporej uwagi. Na dodatek pierwszy z dwójki na półmetku sezonu prowadził w klasyfikacji strzelców i to z olbrzymią przewagą nad innymi snajperami. W tym samym czasie, w Lechu Poznań eksplodował talent Semira Stilicia. Swoimi występami w lidze i Pucharze UEFA, ofensywny pomocnik Kolejorza zwrócił na siebie uwagę nawet skautów Celticu. Minęła jesień i przyszła wiosna, a mimo kontuzji Ibisevicia i fatalnego dołka Semira, Bośniacy nie schodzili z pierwszego planu. Edin Dzeko wraz z Grafite stworzył duet niemalże idealny. Dzięki postawie tej dwójki, wspieranej przez kolejnego Bośniaka - Zvjezdana Misimovicia, Wilki sięgnęły po mistrzostwo Niemiec. Taki sukces nie umknął uwadze największych w Europie, bo tuż po sezonie Milan złożył ofertę za Edina. Dzeko pozostał jednak w.

Moje opowieści o Storm Hawks - bloog.pl


-Ona otworzyła jaskinie - zameldował szpiegójący Storm Hawków Ciemny As.
-I co jest w środku? Co ze środka wynieśli?! - usłyszał.
-Nic.
- Nic? Jak to NIC?!
-A tak. W środku niczego nie ma! Patrzyłem tam gdy weszli.
-Oh! Szpieguj dalej, jak wrócą na statek, zamelduj ich położenie i wróć do Cykloni, wyśle za ciebie jakiegoś szpona.


Szmelc wkońcu poszedł do Piątaka, który właśnie opalał się ze "swoimi" dziewczynami.
-Ej, musimy już chyba wracać.
-Eee tam! Jeszcze 15 minut.
-Mówisz tak już czwarty raz!
-Jak mi nie dasz spokoju to będzie i piąty! - odpowiedział wrednie snajper.

Wtem Faja i Strzała dolecieli na Kondora. Radar wskoczył panu na ręce.
-Też się stęskniłem - powiedział do Radara przywódca. - Gdzie reszta?
-Yyy...jeszcze nie wrócili - odpowiedział sternik.
-Jeszcze nie? - zdziwiła się Faja. - Gwiazdka! - pokazała przez okno lecącą w ich stronę dziewczynę.
Po chwili Gwiazdka wylądowała i weszła do środka.
-Uff...nareszcie was znalazłam.
-Mów, i jak? - zapytał Strzała.
-Nie najlepiej...nie wieżą że nadal żyjecie, chcą dowodów...prawdziwych, nie tylko że musicie się im pokazać i tyle, uważają was za przebierańców, każdy za pomocą.

snajperka snajperki

Przez startem systemy…

Jutro będą wyniki wtorkowego projektu. Boję się, że coś przeoczyłam, popełniłam jakiś głupi błąd, który potraktowali z pełną surowością błędu, a nie literówki na planszy… i że w efekcie nie zaliczyłam albo zaliczyłam na jakąś smętną trójczynę. Albo że powinnam jednak była zrobić tę makietę… Cholera, tylko spokojnie. Wdech, wydech. Nie poznaję siebie… Gdzie moje niskie ciśnienie, plan A ‘damy radę’ i plan B ‘jakoś to będzie’? To tylko studia…

Dostałam przed północą mapkę strefy działań na sobotę. Rano wydrukuję sobie i mojemu Snajperowi. Czarno to widzę… Mam mało danych do analizy, wywiad tym razem dał ciała. Nie wiem, czy mam się spodziewać jednego plutonu czy dwóch… Pewnie zrobimy z półwkiem jak leśni: raz tych, raz tych, raz Niemców, raz Ruskich. Muszę o świcie zobaczyć, jak działają nowe części w replice. Snajper zamontował, ale nie sprawdził, czy chodzi… Jak zwykle.

No, i muszę jeszcze nanieść poprawki na płótnie dla babci. Znowu wina połówka- stwierdził, że wazon, w którym stoją róże, jest jakiś taki płaski i niedopracowany. Hm… może dlatego, że został namalowany z wyobraźni, bo akurat nie miałam niczego.

Shadow - Onet.pl Blog

No więc tak… Nie było to jakoś strasznie trudne, mam nadzieję na 80 punktów na 100 ale pewnie się przeliczę :P Po dzisiejszym egzaminie poszliśmy opić te jakże wspaniałe wydarzenie. No troszeczkę przesadziliśmy, szczególnie Korzeń. Nieźle się trzymał o wypiciu ćwiartki… ale martwię się co będzie z nim bo rodziców ma bardzo ostrych. Ten weekend się zapowiada tak jak każdy inny(chociaż nie, bo są rekolekcje właśnie se przypomniałem). Zaopatrzyłem się w 3 nowe filmy ale pewnie tak badziewne że ich nie obejrzę :P obejrzę mianowicie jest to Snajper 1, Snajper 2 i nie zgadniecie Snajper 3 :D :D :D. W razie czego są jeszcze inne czekające na obejrzenie. Jutro w prawdzie idę do budy, ale to będzie lajcik, chyba że baba z bioli zrobi kartkówe…

Shadow (16:55)
2 comments

08 lutego 2005
Krucjata.

Urszula Płosarek

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
← armata, śrutówka, czy snajper – przegląd arsenału komunikacyjnego [część I]