O czym chcesz poczytać na blogach?

Snacks

6rano

Plemiona. Jedno ludożerne zawsze kłamie, drugie, nie jedzące ludzi zawsze mówi prawdę. Dochodzimy do rozdroża. Jedna ścieżka prowadzi do wioski kanibali, druga do wioski dobrych tubylców. Na rozdrożu widzimy dzikusa, niestety nie wiemy, do którego plemienia należy. Jak zapytać o drogę, żeby nie zostać zjedzonym?

Pytanie brzmi, czy dojście do prawdy jest możliwe? Z punktu widzenia tych dwóch historii, to nie prawda jest istotna, ale umiejętnie zadawanie pytań. Może i trochę makiaweliczny wniosek, ale niech ktoś mi znajdzie błąd w tym rozumowaniu. :)Fun Lovin' Criminals, "Scooby Snacks".


14:32, falloutboy , myśli
Link Dodaj komentarz »
pomysły

Pomysły zaczynają wracać. Moja głowa zaczyna się nimi wypełniać. Jeszcze parę dni temu czułem pustkę. Nie boję się tego, że nie dam sobie z czymś rady. Boję się braku pomysłów. Pomysł jako taki jest sprawą dosyć niezwykłą i ulotną. Pojawiają.

The Big Journey – Pawel Jokiel's blog

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
 • Write comment
 • Komentarze RSS
 • Trackback ( 0 )
 • Komentarze ( 1 )
  • Romek
  • Październik 17th, 2010
  • REPLY
  • QUOTE

  Ten bar po lewej nazywa sie “south-north special snacks” Czyli taki chińczyk w chinach (wszystko na raz)

  Co do tego kanału to.

nic prostszego | o nauce językiem laika

Co też skłonni są oni zamawiać do jedzenia na randkach. Należy jednak zaznaczyć, że są to wyniki oparte głównie o studentów pierwszego i drugiego roku, co z pewnością nie jest bez znaczenie (ze względu na przykład na dostępny im budżet). Okazało się, że dziewczęta chętniej niż chłopcy zamawiają owoce morza i sałatki. Chłopcy natomiast, jak na prawdziwych drapieżników przystało, częściej sięgają po mięso i napoje alkoholowe (to pewnie dla lepszego trawienia/dla kurażu). Jedzenie śmieciowe na randkach tolerowane najwyraźniej nie jest: pizza, przekąski (chipsy przyszły i tym podobne, czyli snacks) oraz kanapki dopuszczalne są tylko w razie apokalipsy, gdy nic innego dostępne nie jest.

Badacze sprawdzili też, czego absolutnie nie należy, zdaniem studentów, jeść na randce. Chyba że liczymy się z katastrofą. I od razu widać świeżooddechową prawidłowość. Pierwsze miejsce na liście okupuje czosnek. Dość zaskakująco cebula wylądowała dopiero na siódmym miejscu – po m.in. jedzeniu z fast foodu, burgerach (najwyraźniej w Stanach to nie to samo) oraz – o dziwo – makaronie (ale tylko w przypadku pań).

Można więc.

historia ANIOŁÓW dwóch

Oj tak, poczulam sie znow soba. Prawie jak nowo narodzona. Tesknilam za tym. Jeszcze mi malo, ale powolutku, pomalutku, cierpliwie - znow bede szalec, brudzic palce, szukac inspiracji, wycinac, wyrywac, naklejac, pisac, drukowac i... kupowac ;)

Na poczatek powstaly:

- muffinkowa spinka, broszka i mini muffinek -gumeczka do wlosow -> to na nasze spotkania mam i dzieci "Muffins - Meet Us For Friendship Inspiration, Neverending fun Snacks"

- spineczka-sloneczko

- wiosenne gumki z kwiatuszkami (na zyczenie Tajusi)

- broszka truskawka (dla przyjaciolki, ktora prowadzi zajecia z masazu dla niemowlat pod nazwa "Little Strawberries")

- jest jeszcze spinka motylek (z okazji urodzin Mejusi, ale niestety na zdjecie sie nie zalapala...)