O czym chcesz poczytać na blogach?

Smycze

│Psy│Rasy│tapety│wystawy i pielęgnacja│zamówienia - Onet.pl Blog

Beznadziejna!No ,ale cóż..może znudził wam się mój blog? :|

Notka na pdst.strony szarik.pl


Jeśli mam wymienić najczęstszy problem jaki mają posiadacze psów, bez wahania powiem – ciągnięcie na smyczy. Chodzenie na luźnej smyczy to pierwsza i podstawowa umiejętność każdego domowego psa. Nie chodzi mi nawet o to, aby pies szedł przy nodze, ale o to, aby nie napinał i nie ciągnął smyczy właściciela.

Trudne początki

Każde małe szczenię ma instynkt podążania za matką. Biorąc je do domu, możemy to wykorzystać i wcale nie musimy małego 2 miesięcznego szkraba wiązać na smyczy. Tak małe szczenię i tak nam daleko nie ucieknie. Samo będzie się nas trzymało, bo jest za małe na samodzielność. Szczeniaczek ma jedak także instynkt łowczy, czyli podążania za poruszającymi się obiektami. Może więc pobiec za rowerem, blisko przechodzącym człowiekiem lub za innym psem. Musimy więc uważać na to co dzieje się wokół psa na spacerze i szybko reagować, jeśli spodziewamy się, że nasz piesek może wpakować się w kłopoty.

Przygodę ze smyczą najlepiej jest zacząć od przyzwyczajenia pieska do obroży. Pies od pierwszego dnia w naszym domu powinien dostać obrożę. Dzięki niej.

Sony Ericsson - make.believe - pierwszy nieoficjalny podcast o Sony Ericsson, newsy, ciekawostki, gadżety


Swoje projekty wraz z opisem możecie przesyłać na adres mailowy blogowicza Codica: codic.lbn@gmail.com

Czekamy !
16:58, codic , My Accessories™
Link Dodaj komentarz »
Skarpeta Sony Ericsson (na zimę)
Luty za pasem, a zima powoli się kończy - mimo to chcielibyśmy pokazać Wam kolejną skarpetkę dla Waszych telefonów.Źródłem zdjęć jest serwis Allegro.pl i aukcja użytkownika o nicku: Plichus.
16:48, codic , gadżety
Link Dodaj komentarz »
Smycz Sony Ericsson I Love music Walkman

~Psiaki i chomiki~wszystko o nich:) - Onet.pl Blog

Na pytania?
Odpowiedzi, będziecie pisać na moje gg, ale wtedy musicie mi się przedstawić i powiedzieć z jakiego bloga jesteście.UWAGA: na gg piszecie mi tylko odpowiedzi, a jak ktoś napisze o czymś innym, będzie mnie zagadywać to zablokuję. Oczywiście można zadawać pytania o konkursie. Moje gg: 634071
  
Czy wszystko jasne?? To się zgłaszajcie w komentarzach pod
 tą notką, pisząc adres bloga!

      3...

           2 ..

                1.
        Start!
psina (09:44)
9 Bąbel jest szczęśliwy

05 kwietnia 2008
060.Nauka chodzenia na smyczy

|Chomiki dżungarskie| - Onet.pl Blog

Niezwykły chomik pisze tam powieść grozy zatytułowaną "Władca fretek".

Fabuła utworu nawiązuje do okrutnego wydarzenia odnotowanego w dawnej kronice. Okazuje się, że zamieszani w nie byli przodkowie obecnych właścicieli zamku.

Groza zaczyna narastać, gdy odległa przeszłość przenika do teraźniejszości, pojawia się Mroczny Łowca i jego fretki.

 

  

 

 

Zuza (10:23)
5 kołowrotek zaraz sie rozleci!
17. Smycz dla chomika

 

  Smycze nie są chomikom potrzebne. Jak ktoś chce, może kupić swojemu pupilowi taką smycz..

Poprostu o psach - Onet.pl Blog

Dorosłych i starszych psów polecam poprostu obrożę.  Pamiętajmy jednak o smyczy!Szczeniaki powinny zawsze być na smyczy,ponieważ jeśli je z niej spuścimy mogą uciec lub wpaść pod auto.Dorosłych i starszych psów taki konieczny zakaz już nie dotyczy,ale powinno się je uwalniać ze smyczy na terenach oddalonych od dróg,pociągów czy też miejsc z dużą liczbą osób.Psa nie spuszczajmy ze smyczy tam gdzie jest też huk i hałas lub też u weterynarza.Są dwa rodzaje smyczy-automatyczna i zwyczajna.Smycz zwyczjną gorąco polecam.Są one wykonywane z różnych materiałów i zawsze można je uprać.Natomiast smycze automatyczne szybko niszczeją i psują się.Mogą równeż odciąć nam palca.  (ZWYCZAJNA)  (AUTOMATYCZNA)
Lusia (11:07)
0 psich łapek
Zabawki
Na skład wyprawki wchodzi wiele rzeczy.Pierwsza którą kupujemy to.

mostlysunny blog

Charakteru typowo dydaktycznego, ale zmusza widza do refleksji, nie tylko o sobie, ale o świecie, który…?, no właśnie, na to pytanie niech odpowie sobie każdy, kto zobaczy ten spektakl.

mostlysunny 2005-04-15 13:00:56
skomentuj (3)
bardzo zjawiskowo
Pomyślałem, że muszę o tym napisać, nie wytrzymam.
Stoję sobie wczoraj na przystanku przy dworcu centralnym. Wszystko normalnie, zwyczajnie, grupka ludzi, jedni czekają, inni przechodzą, ale nagle idzie kobieta, dziewczyna właściwie. Nie byłoby pewnie w tym nic dziwnego, gdyby owa dziewczyna nie miała smyczy, bez psa. Ktoś pomyśli, można mieć przecież smycz bez psa, bo można na przykład kupić smycz w sklepie i nieść ją po prostu do domu, gdzie pupil na nią czeka, ale nie, pies w domu nie czeka, bo psa nie ma! Jest sama smycz, jest dziewczyna, która tą smycz prowadzi, udaje, że ją ta smycz ciągnie, zatrzymuje się, odwraca, chyba coś woła. Zachowuje się dokładnie tak, jakby do smyczy przytwierdzone było niewidzialne zwierze.
Pomyślałem sobie, że wiele dziwnych rzeczy już w życiu widziałem, takiej jeszcze nie, ale ok, przetrawię, różne przypadki dziwnych zachowań spotyka się na co dzień. Wsiadłem.

Kącik +18

Są różnego rodzaju gumowe piłeczki . Albo one same albo przewleczone przez nie jakiś sznurek czy mniejszy pasek. lub piłeczka + taśma

^ majtki...to chyba komentarza nie wymaga :)

^ Jak piłeczki to też podłużne - patyczki tzw, w sklepach zoologiczny różne zabawki są, coś można zawsze wymyśleć (w sklepach zoologicznych znajdzie się dużo rzeczy do bdsm, zabawki, piłeczki, smycze, obroże, miski, klatki  itd...)

^ takie co bardziej ucisza uległą - do ust pończochy albo rajstopy , zaklejamy usta taśmą , albo obwiązujemy czymś mocno głowę.

^ patyczki do chińskiego / japońskiego jedzenia, lub jakiegolwiek patyki (do szaszłyka albo coś) na języka, jak najbliżej jego nasady i po obu końcach gumki recepturki, to chyba bardziej za karę, bo trochę.