O czym chcesz poczytać na blogach?

Smooth jazz cafe

Wonderland. [1024x768]

Mało czasu na takie sprawy), zwłaszcza ten twist mnie coniecosz natchnął .dodatkowo w wyniku poszukiwań prezentu, nabyłam drogom kupna 4 płyty sidi i to wbrew pozorom zagrane: smooth jazz cafe vol.2.0 dla tatusia, metallica something dla siostry i kolejnom koncertówkę pistolsów i kabaret starszych panów dla siebie. ogółem mam teraz co do trawienia (co nie zmienia faktu iż tori i.

wiarus.blog

Filmu.

skomentuj (1)

Wariacka sztafeta pokoleń 2010-01-17 00:54:12

- Jakiego radia słuchamy?
- Smooth Jazz Cafe, autorska stacja Marka Niedźwieckiego, ma teraz taką na tuba.fm.
- Aha... A kto to jest Marek Niedźwiecki? Miałem kiedyś takiego trenera.

Dla wszystkich, którzy się nadymają.

Aromat pomarańczy w porannej kawie z M.

Bo - co jak co - ale jestem od wielu już lat (zamierzchłe czasy szkoły podstawowej) nieprzerwanie słuchaczką tejże rozgłośni.
Lista to był stały punkt tygodnia, obowiązkowy. Potem Smooth Jazz Cafe... No i jak tak teraz bez tego... dziwnie będzie, trudno... Kydryński został, i Kaczkowski no i Mann w piątkowe poranki - nawet Trójka się zmienia pod wpływem PiSokracji..... wielki żal.

...świat budowany z pyłu słów...

Na kartce, bo pewnie nie zapamiętam. Krople płyną znów. Leje. Nikomu się nie chce opuszczać knajpki, o którą bym się nie posądzał. Siedzę tu. Piję piwo. Kawę. Piwo. Słucham składanki smooth jazz caffee. Nie tak się pisze. Przez jedno f i jedno e. Cafe. Niech będzie. Wszystko mi jedno. Ważne, że jest. Że Randy śpiewa w nocy. I nikt nie każe wyłączyć. Że ktoś tam jeszcze lubi. Kurde. Dziwni ci ludzie, co tu przychodzą. Nie pasują do.