O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Smooth jazz

zamknięte/ closed

»


GATUNKOWO

acid jazz alternative ambient avantgarde bossa nova breakbeat chiptune compilation contemporary jazz cover disco downtempo drum'n'bass dub easy listening electro electro-acoustic electro jazz emo experimental field recording folk funk glitch hip hop house idm improvisation indie indietronica industrial instrumental live lo-fi lounge mash up minimal mix nu jazz pop post rock psychedelic reggae remix rock smooth jazz soul techno trip-hop tu cała reszta video world żarcie

autor

linki które rządzą

  • Brak

** TECHNICZNY **

Tester 2

Speed Tester 3


**RADIA INTERNETOWE**

. PS Biesiada i Folk
. PS Disco Polo Radio
. PS Hip Hop & RnB
. PS House & Dance
. PS Jazz
. PS Klasycznie


. PS Naj. Przeboje 60,70
. PS Party (eurodance)
. PS Polskie Przeboje
. PS Przeboje We Dwoje
. PS TRAX (techno, trance)
. PS Tylko Polskie Przeboje
. PS Tylko ROCK
DI Classical (WMP)
DI Classical
DI Smooth Jazz (WMP)
DI Smooth Jazz

insomnia.

Dekoldem) nijak pasuje do stroju Smyruna i Jaśminy (czyt. te dziwnie krótkie spódniczki - za krótkie! stanowczo! toż to skandaliczne!). Pindrzenie, paradowanie przed lustrem i temu podobne zajęło nam dogłębnie czas aż do 19.20. Bowiem wtedy uznałyśmy, że wypadałoby już wyjść i w 'świętym spokoju' zaczekać na zamówioną wcześniej taksówkę. I tu pojawił się problem - Jazz zapodziała gdzieś klucze od mieszkania. Minął blisko kwadrans i nic. Wreszcie prekursor wszystkich poszukiwań w jej domu, odkrywca i mentor (czyt. ja ^^) odnalazł zgubę.
Wybiegłyśmy na syberyjny mróz. Smyrun & Ja popełniłyśmy wielki błąd, zakładając takie, a nie inne obuwie. Oczywiście taksówka na czas nie zjawiła się, bo po co. 'Gruntownie' przymarzłyśmy do.Chociaż pamiętała, kto to był. Ale fakt, ze starszymi (dużo starszymi) od siebie też można kapitalnie się bawić.
Dochodziła 8. Sen? Nie. Bo skronie zaczęły pulsować. Te skutki uboczne, no.

Today. Positiv? Niet. No. Nein. Nie, po prostu nie. Znów brak oddychania (czyt. koncertów) i adrenalitycznych emocji. Ale wciąż żyję dniem. Tylko tak potrafię. 'The Best Smooth Jazz...Ever! vol.2' - miłe doznania dla uszu moich.


2006-01-14 21:52:43
skomentuj (6)


[27]
Za wszystko dziękuję
za spokój i trwogę
za to, że nie rozumiem
i odejść nie mogę
za to, że nas łączą niepoznane ręce
za jedną jeszcze jesień, by pokochać więcej
uratuje, otworzy parasol nade mną

Colors

poranne oczek otwieranie.. kremowomleczny szlafrok i dotyk delikatnej psiej sierści. cmok między ukochane puchate uszka i nosek też  :)

czarna mocna kawa z cynamonem.

dźwięki smooth jazzu 

When You're Smiling.. i jeszcze Kiss Me, Honey, Kiss Me :))

rytuał porankowy.

 

...świat budowany z pyłu słów...

I byłem. jechałem prawie cały dzień. I cały dzień wracałem. I poznałem niesamowitych ludzi. I słyszałem Again na żywo. I ona była wtedy obok mnie. Od pierwszej chwili moja. I potem było wiele pięknych chwil. Dzięki Archive. Dzięki Trójce. Od której się wszystko zaczęło. I do dziś jest tak, że kiedy mogę, to słucham. I wciąż kocham listę przebojów Trójki. I smooth jazz cafee. I minimax, który dał mi ostatnio kombajn do zbierania kur po wioskach. To takie moje klucze. Klucze do moich przestrzeni. Do moich przeżyć. Do mojej tęsknoty. Do moich wspomnień. Do mnie samego. Ale nie tylko. Bo i inni się zakochują. Inni poznają. I też chcą. Też chcą muzyki, którą mam dzięki Trójce. Ta muzyka wyzwala we mnie emocje. Porusza struny mojej duszy..

Smooth jazz radio

Gala i surrealizm jej myśli...

Mu się w twarz, nawet gdy już nie mogę. Myślę o zamglonych łąkach pokrytych rosą, ciepłym wieczornym pisaku nadmorskim, niebieskich kwiatach pośród zboża. Wciągam powietrze w płuca i daję radę. Sobie.
Wygrzebałam te małe fioletowe kawałki plastiku, które podczas pisania dbają o poprawność polityczna moich palców.
-Nie będzie bolało Panie Palcu Środkowy, nie będzie.Zgodzie z...

Na pustyni. Buduję namioty z koców. Namioty w których będę dobrą żoną i matką. A najpierw będę człowiekiem. Pastelowym jak najsmaczniejsze lody. Wszysko wokół jest smooth, jak jazz... pełne pasji jak rock i pełne marzeń jak nasze głowy...
Wiesz Kochanie, wypadają mi włosy. Wiesz? To pewnie przez zimę i brak witamin.
Noszę przy sobie talizman, którego jeszcze nie.

Królowa Loda - czyli romans z żonatym celebrytą - Onet.pl Blog

Więcej i gdy tylko o tym pomyślę rozstawiam kolana szerzej! Tego wieczora nie było długiej gry wstępnej. Siedziałam mu na kolanie przed komputerem, objęłam go mocno i patrzyłam na jego profil gdy szukał radia online. Ma śliczne małe uszy, ładny nos, duże zielone oczy, krótko przystrzyżone ciemne włosy...Musnęłam jego skroń, powoli i delikatnie. Odwrócił twarz. Całowaliśmy się czule, pojedyncze.15 minut przed czasem - już czeka. Co za punktualność... Kiedy dotarliśmy do niego szybko wskoczył pod prysznic, a ja wycieńczona basenem w hotelu usadowiłam się w łożu:) Muzyczka jak zwykle nastrojowa, smooth jazz...uwielbiam! Dokończyłam jeść zielone pyszne jabłko i pocałowałam go w usta. Obejmował mnie od momentu wejścia do łóżka, a ja wplotłam swoje nogi w jego. Cały boży dzień obserwowałam.

Smooth jazz cafe

...świat budowany z pyłu słów...

Na kartce, bo pewnie nie zapamiętam. Krople płyną znów. Leje. Nikomu się nie chce opuszczać knajpki, o którą bym się nie posądzał. Siedzę tu. Piję piwo. Kawę. Piwo. Słucham składanki smooth jazz caffee. Nie tak się pisze. Przez jedno f i jedno e. Cafe. Niech będzie. Wszystko mi jedno. Ważne, że jest. Że Randy śpiewa w nocy. I nikt nie każe wyłączyć. Że ktoś tam jeszcze lubi. Kurde. Dziwni ci ludzie, co tu przychodzą. Nie pasują do.

Aromat pomarańczy w porannej kawie z M.

Bo - co jak co - ale jestem od wielu już lat (zamierzchłe czasy szkoły podstawowej) nieprzerwanie słuchaczką tejże rozgłośni.
Lista to był stały punkt tygodnia, obowiązkowy. Potem Smooth Jazz Cafe... No i jak tak teraz bez tego... dziwnie będzie, trudno... Kydryński został, i Kaczkowski no i Mann w piątkowe poranki - nawet Trójka się zmienia pod wpływem PiSokracji..... wielki żal.