O czym chcesz poczytać na blogach?

Smoleńsk

Када је љубав нас чини највећи бол - Onet.pl Blog

Kursk odwarknął coś niezrozumiałego. Szota tymczasem podjął prawdziwie męską decyzję.

- Wychowamy je na porządnego człowieka! - obiecał, kucając przy prawie przytomnym Borysie.  

Carmen spojrzała na nich jak na bandę idiotów.

 - Wy chyba nie uważacie, że Lebiediew jest w ciąży, co, tępaki?

 Odpowiedziała jej cisza.

 - A niech to Niemiecki Ginekolog...

- To można łatwo sprawdzić. - wtrącił Smoleńsk, a Carmen, choć nienawidziła go jak morowej zarazy musiała stwierdzić, że wreszcie.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

a tym co chodzi o ja… on Krokodyl narkotyk – niez…Miłośnik "państwa pr… on Reforma emerytalna, referendum…Camillo on Plan rewolucji w Polsce, nasze…Debata o szkodliwych… on Debata o szczepieniach –…ania on Niebezpieczne szczepionki …AQQ on Apel do badaczy afer i zbrodni…servivero on Smoleńsk 2010: czego nie powie…

blog Any | świat widziany oczami i obiektywami

Gośka on do wyboru, do koloru, czyli ta…
Gośka on garść dobrych chwil
r on Nie pytaj mnie o Smoleńsk
anetaa on do wyboru, do koloru, czyli ta…
ted on Nie pytaj mnie o Smoleńsk
r on do wyboru, do koloru, czyli ta…
brytan on Wandy Chotomskiej przepisy na:…

 • najpopularniejsze wpisy

  • Nie pytaj mnie o Smoleńsk
  • Wandy Chotomskiej przepisy na: książki, wiersze, piosenki i na życie

 • krzysio9999.blog

  Niebezpiecznych warunkach w Gruzji... Tamten miał odwagę, za co zapłacił karierą, Ten odwagi takiej nie miał, za co zapłacił życiem. Nie będę więc teraz zmieniał zdania i po śmierci tych polityków ubierał się w skórę baranka i mówił jak ja to ich uwielbiałem i jaka to wielka dla mnie strata. Szkoda ludzi, ale nie szkoda polityków. Mam nadzieję, że ich następcy będą lepsi.
  Cześć ich pamięci - wszystkim, nie tylko Prezydentowi i politykom pierwszego planu, ale także, a może przede wszystkim tym mniej znanym, pilotom, obsłudze i innym, którzy po prostu byli w pracy...

  Tagi: prezydent, wypadek, tragedia, katyń, smoleńsk

  skomentuj (0)

  Wawel... 2010-04-14 19:48:54

  Lech Kaczyński i jego małżonka pochowani na Wawelu... Brzmi to jak jakiś ponury żart. Czy naprawdę tragiczna śmierć upoważnia do uonorowania tak zaszczytnym miejscem pochówku? Jeśli tak, to dlaczego nie leży tam Gabriel Narutowicz? Zginął z ręki zamachowca, a to chyba bardziej "upoważnia" do trumny w krypcie wawelskiej. Przecież (według "wierzących") za śmierć Lecha Kaczyńskiego odpowiada Bóg, a on wiec co robi. Ja jestem ateistą, więc wolno mi to uważać za przypadek. Tak się zastanawiam, czy gdy np. następny prezydent zginie.

  Włocławski Mentor

  I koleżankami w stylu Macierewicz, Błaszczak, Sakiewicz i tzw. obrońcy krzyża usilnie dążą w kierunku zniszczenia pamięci po człowieku, umiejscawiając go w środowisku totalnie powalonym i oderwanym od rzeczywistości. Oskarżanie – w mniej lub bardziej otwarty sposób – o zamach, jazda na trumnach byle dopierdolić Platformie,wyciąganie tego tematu przy byle okazji, szafowanie nim, wprowadzenie nowego sposobu obchodzenia rocznic, bo co miesiąc, wręcz ekstatyczna fascynacja. Nie obchodzi ich nic innego w tej sprawie jak to, że trzeba to przypominać, a przy okazji wrócić do władzy, żeby przypominać jeszcze mocniej. To wszystko prowadzi do tego, że przeciętny obserwator ma tematu smoleńskiego dość, a więc obraca się przeciw ofiarom lotu właśnie.

  I w ten nurt próbuje nas wciągnąć poseł PiS Łukasz Zbonikowski, wspierany przez kurię diecezjalną. Pierwszym nieporozumieniem jest tablica na ścianie włocławskiej katedry. Nie wiadomo po co to komu, na co to komu, oprócz tego, że Zbonikowski plusuje u kierownictwa partii. Teraz znów przed drugą rocznicą proponuje skwer ofiar przed urzędem miasta (najlepsze jest to, że obok jest plac zabaw). Urzędnikom głupio powiedzieć wprost nie, bo jakoś nie wypada. Tymczasem z takimi praktykami powinno się walczyć. Nie chodzi tylko o Smoleńsk – ale Polacy.

  EKSPLOATYKA TEROTECHNIKA

  Rowerowymi i specjalistami od bezpieczeństwa ruchu. Do tego dokleja się kilka certyfikatów i norm unijnych.
  Więcej »

  Tagi: chodnik pojazd rower rowery ruch drogowy ścieżka rowerowa znaki nakazu
  08:23, aph521 , Komentarze eksploatacyjne
  Link Komentarze (3) »
  czwartek, 14 kwietnia 2011
  O raporcie Zespołu Ekspertów Niezależnych w sprawie katastrofy smoleńskiej.
  4 kwietnia Zespół Ekspertów Niezależnych w składzie: Prof. dr hab. Krzysztof Rybiński – rektor Uczelni Vistula (d. Wyższa Szkoła Enonomiczno – Informatyczna), były wiceprezes NBP, ekonomista Marcin Gomoła – lider ruchu Młodego Pokolenia - Pokolenie 89, były wiceprzewodniczący KNF, prawnik, Dr Przemysław Guła – były szef Rządowego Centrum Antykryzysowego Generał broni Waldemar Skrzypczak – były dowódca Wojsk Lądowych Generał brygady Sławomir Petelicki – twórca i dwukrotny dowódca Jednostki Wojskowej GROM, opublikował raport Dlaczego musiało dojść do katastrofy smoleńskiej (zdecydowanie.

  Kraków zaułkowy

  Prawda? Prawda?

  -Nie, na Rynek daleko.

  -Ale maaaaaaaaamo, na Ryyyyyyyynek ( tu zwykle następowało przytoczenie wysoce skutecznych dziecięcych argumentów, głównie w postaci płaczu)

  Na Smoleńsk od tamtego czasu prawie nic się nie zmieniło. Powstało kilka nowych firm, zniknęła rozlewnia wód mineralnych, ze dwie kamienice miały szczęście zostać odremontowane. Jak dawniej stoi tam, lekko wtulony w ulicę Felicjanek, kościół Bożego Miłosierdzia, do którego jeszcze moja mama jako kilkulatka chadzała na lekcje religii. Jest wysoki mur klasztorny, podstawówka, papierniczy... I jest kamienica z numerem 18.

  Ktoś, kto chodzi ze spuszczoną głową, nigdy nie zauważy, że Smoleńsk 18 to mieszkanie smoka. A wystarczy podnieść oczy. Ponad oknami, na ścianie z czerwonej, kilkusetletniej cegły, przysiadł smok. Jest spatynowany, a przez to jeszcze bardziej smoczy, niż w chwili, w której czyjeś ręce na zawsze zameldowały go przy ulicy Smoleńsk. Siedzi tam od lat, a wygląda jakby przysiadł na chwilę.

  -Mamo! smok!

  -A jaki to smok, córeczko?

  -To jest kuzyn smoka wawelskiego. Nadwiślański Smok!

  W dzieciństwie zawsze zastanawiałam się, co widzi smok nadwiślański, kiedy robi się ciemno. I czy nie czuje się nieprzyjemnie, kiedy pada, czy w mroźne dni nie odczuwa mrozu. I co go zmusiło, żeby czuwać przy.