O czym chcesz poczytać na blogach?

Smoke on the water

sirona.blog

Jestem zla... nie lubie takich sytuacji...
no teraz moze cos dla kazdego bo chyba nie wiadomo o co chodzi :)
no wiec ja siem teraz muszem nauczyc SMOKE ON THE WATER bo za tydzien to gramy a ja guzik umiem :/ perkusiste mamy zajebistego... naprawde wie co robi... gitara tez rewelacyjna... gorzej ze mna... jestem coraz gorsza....

d a i r y u . . .

Ich charakterystyczną biżuterię c.d.n.

by dairyu 2003-09-14 11:26:51
skomentuj (3)


"we are workin' on a railroad..."
Właśnie siedze w pracy, narazie nic nie zarabiam bo odrabiam monitor. 2 miesiące pracuje za darmo. praca.Kłótnią ani niczym innym, więc luz...
by dairyu 2003-09-14 11:47:52
skomentuj (1)
Dairyu znaczy wielki smok
Czego dowiedziałem się od zdolnej Oliffki, co się japońskiego uczy... Wcześniej tego nie wiedziałem, znaczy.Tego przeklętego robala (Earthworm Jim'a). But do not fear listener, this story will be continiued... Be patient young padawan, and let the force be with you ...and stay away from Padme's pussy, for God sake! For she is truly evil, and so will you be if you taste her pussy,.Swojego niegdysiejszego mieszkania. Wszystko to przy dźwiękach powtarzanej w koło pewnej niesamowitej piosenki Deep Purple z abumu "Smoke On The Water" Głębokie to było, wręcz metafizyczne, wciąż to czuje, gdy piszę tą notkę...
by dairyu 2003-09-19 22:50:37
.

him - Onet.pl Blog

Niesłuchał popu tylko starego country i normalnych piosenek. Dużo Helismaa i J.J.Cale. Może trochę Elvisa od czasu do czasu. Nadal mam stare płyty moichrodziców: The Rolling Stones, Cat Stevens, trochę reggae Jonh Lee Hooker i BobDiddley. Większość tych nagrań jest dobra. Dzięki Bogu, moi rodzice nie bylifanami fińskiego popu..

Oceny wszkole były pozytywne.

 Matematyka w liceum to jedna z moich ulubionych dziedzin. Przedtemmatma i nauczyciel Ekki Falk byli dla mnie prawdziwym problemem. On był bardzosurowy. Zazwyczaj wzywał mnie do tablicy, zadawał pytania i robił ze mniedurnia. Z jednej strony strawiłem to wszystko i postanowiłem, że muszę się.

Przez jakieś pół roku, kiedy zdecydowaliśmysię uzbierać kasę na szkolną wycieczkę poprzez zorganizowanie imprezyhipisowskiej. Byliśmy bardzo zajęci ćwicząc "Smoke On The Water" DeepPurple, "Purple Haze" Jim'a Hendrix'a i "Paranoid" BlackSabbath. Impreza miała się odbyć za tydzień i byliśmy tacy podnieceni, bowreszcie coś się działo..

martuska-w blog

I jak przychodzi?
Czy na ogół lubi prosiaczki?
A jeśli lubi, to czy nie robi mu różnicy, jaki to jest rodzaj prosiaczka?
Teraz przypuśćmy, że jest on groźny dla prosiaczków, to czy jest mu obojętne, że jeden Prosiaczek miał dziadka, który nazywał się Wstęp Bronisław?"
za A.A.Milne - Irena Tuwim
.Czy ja aż tak bardzo lubię ten trunek... Poza tym nie było też za ciepło, tego nie można powiedzieć...
Ale i tak czadu chłopaki dali. A w czasie "Smoke on the water" nagle rozpadał się deszcz. Po czym ustał. Atmosfera cudowna.
skomentuj (1)
2004-07-02 17:17:04 >> Szczęście

Kiedy człowiek.