O czym chcesz poczytać na blogach?

śmieszny prezent

Karykatura Karykatury Portrety w wykonaniu Andrzej

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Panfu - bloog.pl

że przecież może działać New Item. W informatorze go nie było,

ale poszłam sprawdzić :) Okazało się, że działa i rozdaje śmieszny prezent!

Tym prezentem jest wieszak w kształcie muchomora .

Jest bardzo malutki.

bluebra.blog

Mnie dziwi,że konduktorzy nie zaproponowali mi jeszcze mówienia sobie per ty. Przy takiej częstotliwości widzenia.

skomentuj (4)

Zmiana kodu, dwójka z przodu. 2007-05-25 11:56:30

W dwudzieste urodziny dostałam bardzo śmieszny prezent od losu, a mianowicie stało się to, na czego brak narzekałam w poprzednich notkach, a mianowicie przeszłam z konduktorem na ty. Sam mnie skojarzył, stwierdził,że poznał po legitymacji, ma na imię Klaudiusz, gdyby mógł, to studiowałaby anglistykę lub psychologię, słucha DCD, obiecał.

Tutaj wpisz tytuł filmu.

Ze swoją kobietą (będę pisal z punktu widzenia mojej płci, nie chcę mi się dodawać ukośników - emancypantki i feministki - wybaczcie), seksu, który uprawiamy w przedziale od 1 do 5 pozycji, ewentualnie posiłkując się egzemplarzami kamasutry, które to otrzymaliśmy od naszych znajomych na śmieszny prezent.
Potem przychodzi czas na telewizję, która jest chyba najiększym wrogiem życia (choć kocham ją i egzystować bez niej nie umiem), rutynę internetową i spokojny sen z nadzieją na księżniczkę z bajki i wielki przełom.
Bawimy się w obrębie schematów - upijamy się, tańczymy.

Koszule męskie, krawaty, spinki do mankietów

Się okazuje stanowią bardzo istotne dopełnienie stroju. Dostać możemy krawaty jedwabne, żakardowe a także z logo. Często producenci przyjmują zamówienia na indywidualne logo. Możemy wówczas pofantazjować i wymyśleć coś oryginalnego. Oczywiście takie rodzaje krawatów zazwyczaj wybiera się na śmieszny prezent. Każdy poważany i elegancki mężczyzna nie ubierze takiego na na przykład spotkanie biznesowe. Filetowe koszule męskie klasyczne

BloGasZeK o KoTeCkU CzyLi o TheBu$iU...:)

18.30 pojechałem do Wujeczka...Pierwsze co to przywitałem się z ich koteckiem Peryjskim "Benkiem"Włączyłem sobie Gadu Gadu i troche pogadałem ale tam był taki net że co chwile mi sie wyłańczało...;/ Gdzy pryszli wszyscy goście,pobawiłem się troche potańczyłem a potem opowiadalismy sobie śmieszne histrorie i dowcipy..:P Na GG gadałem z AnGą ale pisał Michał i sie wtrącał..o 22.30 poszliśmy puścić 3 rakiety żeby zobaczyć jak to wygląda...Fajne były,Bawiliśmy się potem z kotkiem,on nam uciekał i się chował pod łużko a my go wyciągaliśmy..Ale powiem wam że.Sie z bratem o kompa bo on mi kazał zejść a Tatko sie wkurzył i odłączył kompa.. byłem załamany jak tu żyć bez komputera..:( ale oglądałem filmy ob były fajne i jakoś czas zleciał.. o 15.30 Pryszli do mnie goście na kolacyjke i siedzą do tej pory dostałem drógi zestaw prezentów a dokładnie to Gry komputerowe(oczywiscie orginalne) ale w tamtej notce o prezentach zapomniałem napisać ze jeszcze dostałem Kask i GooGle Po Prezentach oglądałem z Kuzyneczką Kevina:):) Uśmialiśmy się troche i wtedy poprosilismy Tate żeby mi zalączłym kompa..On sie.

czyńmy dobro! \,,/,

Nie da... Chociaż mimo wszystko BANG, BANG!!!! wyszło kapitalnie jestem ciekawa, jak wyszedł film z tego, bo bądź co bądź akcja sie odbyła, mimo obserwującej wszystko bezsilnie Zahelki:D
A poza tym: kocham Tschesię!!! nie sądziłam, ze kiedykolwiek to powiem, ale nie mogła nam zrobić lepszego prezentu, pal tam sześć, że spóźnionego mikołajkowego:) jedyne, co mnie zaskoczyło, to reakcja Bartka na wieść, że nie ma Tschesi. Wydał z siebie tylko pełne pesymizmu, goryczy i zwątpienia "Eeeech"... Co to się dzieje na tym świecie:) jak mu sie tak dojcz podoba, to czemu jest w grupie.

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Wasza Księga
 2. Dodaj do Księgi

archiwum

  2012
  ulubiony kwiecień
  pamiętny styczeń
  2011
  muzyczny grudzień
  pomieszany listopad
  śmieszny październik
  kolejny wrzesień
  koncertowy sierpień
  megawakacyjny lipiec
  pomaturalny czerwiec
  maturalny maj
  ulubiony kwiecień
  wiosenny marzec
  już luty!! xD
  pamiętny styczeń
  2010
  muzyczny grudzień
  pomieszany listopad
  śmieszny październik
  kolejny.