O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Smerfy

Blog SmerfySmerfowe

Czuła i wrażliwa ze wszystkich smerfów. Jej hobby to hodowla kwiatów. Uwielbia podlewać je nucąc pod nosem.


Osiłek

Najsilniejszy ze smerfów, bardzo odważny i bojowy. O formę fizyczną dba ćwicząc na domowej siłowni. Na ramieniu ma tatuaż: serce przebite strzałą. Denerwuje go zuchwalstwo Ważniaka. Osiłek jest autorytetem dla Złośnika.

 Łasuch

Często robi słodkie ciasta , które zazwyczaj sam zjada. Bez niego wszystkie smerfy poumierałyby z głodu. Ten lokalny kucharz codziennie przygotowuje jedzenie dla wszystkich mieszkańców wioski. Wyróżnia go kucharska czapka i serweta zawiązana na szyi.

 
Harmoniusz

Ma duszę muzyka, ale niestety brak mu talentu. Gra w philharmonic smurfestra . Zawsze chodzi ze swoją trąbką.Maruda

Czego by ktoś nie powiedział lub nie zaproponował, Maruda zawsze jest do tego negatywnie ustosunkowany i odpowiada :.

Blog dla każdego smerfa

Zazwyczaj sam zjada. Bez niego wszystkie smerfy poumierałyby z głodu. Ten lokalny kucharz codziennie przygotowuje jedzenie dla wszystkich mieszkańców wioski.

No, jak ktoś kto robi tak słodkie ciasta mógł by być nie lubiany.
To wprost nie możliwe.                                                                                                           

Komentarzy: 0 OSIŁEK 2006-11-03 Osiłek to najbardziej silny smerf. Lubi być podziwiany przez inne smerfy.
Wyjątkowo zabiega o względy u Smerfetki.
Najsilniejszy ze smerfów,.

Gry i zabawy dla dzieci

Utrzymywana w ciemnych kolorach, często padał deszcz o postacie przerażały. Zdaje się że „puszczali” ją na TVP2 ale mogę się mylić.

Smerfy są niebieskie, o budowie ciała podobnej do człowieka, "wzrostu trzech jabłek" , ale posiadają proporcjonalnie większe głowy i wydatne nosy oraz krótkie zaokrąglone ogonki. Ubierają się w białe spodenki połączone z butami, z wycięciem na ogonek, oraz białe czapki frygijskie. Pod czapką nie posiadają włosów na głowie (z wyjątkiem smerfetek) ale ten fakt jest ujawniany bardzo rzadko. Smerfy uzyskują pełnoletność w wieku 120 lat. Są nieśmiertelne dzięki Kamieniowi Długowieczności zakopanemu pod ich wioską. Małe smerfy przynosi bocian.

Zbierają między innymi smerfojagody. Dużo czasu spędzają przy naprawianiu tamy, która chroni ich wioskę przed strumieniem. Posługują się językiem "Smerf", polegający na zastąpieniu wielu czasowników i przymiotników odmianami słowa "Smerf" np. "Smerfnij i przysmerfuj mi trochę smerfnego soku" (zamiast "Idź i przynieś mi trochę dobrego soku"). W Johan & Pirlouit oraz filmie "Smerfowy Flet" język smerfów był zwykle niezrozumiały przez ludzi i.

Blog paula_pati

Na lody i do domciu . WAS POZDRAWIAM I KOŃCZE BO MUSZE SIE POUCZYĆ NA SPR. Z MATMY TO NARX . I PLISS DAJCIE KOMENTA ... ;)

Komentarzy: 7 SmErFy;) 2006-06-05 HEY TU PAULA !! Postanowiłam temu blogowi dodac troszke dziecinnosci i chce napisac o smerfach;) Na pewno kazdy z nas słyszal o Gargamelu i Papa smerfie. Wyszukałam w internecie ,ze smerfy są jakimiś masonami:] A o to są niektórzy z nich-najbardziej znani :

PAPA SMERF:)-Jest to Smerf posiadający w całej wiosce największy autorytet.Jest trochę starszy niż wszystkie pozostałe Smerfy i to właśnie jego życiowe doświadczenie nieraz uratowało skórę Smerfom.

SMERFETKA;] -Jedyna "kobieta" w wiosce. Każdy Smerf po cichu się w niej podkochuje, ale nikt otwarcie się do tego nie przyznaje.

ŁASUCH;} - Ten lokalny kucharz codziennie musi przygotować dla wszystkich smerfów jedzonko. Ale to jak widać mu nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Łasuch.

Blog nie o życiu. Biegające kropki...........

(18-08-2004 20:44)
najpierw trzeba miec kogo zdradzac
Santa Claus (18-08-2004 20:44)
też prawda

Wklepane na bloga pamiętnego dnia:
2004-08-21
Jeśli coś Cię swędzi, to skomentuj :)DANEUCIEKAJĄ
Jutro sądny dzień...


Mimo tego... Zapodajmy czymś optymistycznym... Czyli agresywne-gacie.blog.pl przedstawia SŁOWA DO PIOSENKI W TLE:1. dalej smerfy pokład myć statek musi dzisiaj lśnic. hej osiłku wchodź na maszt wyruszamy w wielki świat- da da da di da dą smerfuj sie pod wiatr- da da da di da dą już ocean woła nas.hej! żagle na maszt.

ref.fale niosą nas, smerfy płyną zwiedzać świat,białe żagle dmucha wiatr,smerfy płyną zwiedzać świat.trzymaj ster,burza zbliża się,żagle w dół, liny złap za dwóch i.......statek buja się wśrod falach na hustawce,a......dół,góra,dół,góra smerfy jak latawce.

2.hej!o dalej smerfy co za sztorm pokonamy razem go-di da dą di da dą di da di da di da dą.hej osiłku trzymaj ster każda.

bumbool

Więcej

bumbool 10/09/2006 19:36:55 [komentarzy 0] Komentuj

wiersze miłosne

Wkrada się ogień w serca, a wzniecony
już nie może być płomień utajony,
niewoli dusze, choć raz zniewolona,
panuje miłość - miłością zwabiona.Niech pierś rozsadza serca bicie,
Rozsądek, szczęście, przyszłość, życie
Na jedną stawiaj kartę...
Miłość, to zachwyt, to sny wieszcze!
Ze wszystkich złudzeń to co jeszcze
Najwięcej może...
czytaj więcej

bumbool 10/09/2006 19:36:00 [komentarzy 0] Komentuj

Utwór Smerfy są milutkie zdobył na liście przebojów TopHit

1.
Smerfy są milutkie,
Smerfy kocha świat najpiękniej jak w snach,
Smerfy znają smutki,
Smerfy widzą nas jak marzenia- bez zła.

Ref.
Dla Smerfów wiruje słodko świat,
Dla Smerfów spokojnie znika Słońce,
Dla Smerfów księżyca płonie blask,
Dla Smerfów odchodzi nocy książę.
Smerfy witają dzień…

2.
Smerfy będą zawsze,
Smerfy strzegą...
czytaj więcej

bumbool 10/09/2006 19:34:12 [komentarzy 0] Komentuj

Utwór Loczek blond zdobył na.

Smerfy online

psy, piesie i piesiaczki - Onet.pl Blog

 •  ogłoszenia o psach
dla dzieci
 •  gry online
 •  kurnik.pl
 •  adonai
 •  bajki
 •  krasnoludki
 •  szkoła
 •  zyraffa
 •  dzieci fazji
 •  piosenkowo
 •  junior
 •  dzieciakom
 •  snorki
 •  przedszkolaki
 •  wyspa interia
 •  misie
 •  maluch
 •  dzieci best
 •  kaczor donald
 • flowgo
 • układanka
 • rybki
 • dużo gier i zabaw
 •  Smerfy
dla dzieci
 •  gry online
 •  kurnik.pl
 •  adonai
 •  bajki
 •  krasnoludki
 •  szkoła
 •  zyraffa
 •  dzieci fazji
 •  piosenkowo
 •  junior
 •  dzieciakom

BLOG IZKI B.

Nazwiska
Języczne ćwiczonka
Karaoke
Moj przyjaciel to
Spowiedz przez neta
GIERKI
Flinstonowie
Gry akcji
Jaris
Lot mikołaja
Online
Policz kase
Pysio
Google
Interia
O2
Onet
Wirtualna polska
To ja
Daj mu w pysk
Đmichu chichu
Jazda samochodem
Smerfy
Uczen
Wszystkie gry!

Smerfy 3d

uważaj jak tańczysz ... =] - Onet.pl Blog

Będę pisać bez wymieniania imion … :) Więc …

 Dziękuję :

- za to, że byłaś ze mną kolejny rok ^^ za to, że jesteśmy jak syjamskie bliźnięta i lubi nas niewielu, większość nienawidzi ^^ taki nasz urok :) kocham najmocniej na świecie :*

- za to, że zyskałam Was, w chwili, gdy coś utraciłam- moje smerfy :*

- za mądrość życiową i rozkładanie na czynniki pierwsze moich nieudanych przygód facetami :*

- za wspólnie spędzony czas na wycieczce, który coś we mnie zmienił :*

 - za zawsze udane i obfitujące w śmiech do łez wypady na drugie osiedle :*

- za wzajemne wsparcie egzaminacyjne :) ‘umiesz umiesz, zdasz.

Grilla nad bagnem z Sajgonem, Kotem i Przemkiem ^^; naszego wypadu nad morze i własnej trzeźwości umysłu ;/ heh … ‘mogło mnie tu nie być, choć tak kocham życie’ …; zakupów w Kauflandzie; raków w Jeziorku < lol2 > no i baru z zapiekankami ^^; kolegi, który chciał kupić Izie budkę z hot-dogami <hahaha>

- Jarka z 3d …

- grania w nogę na grillach i koncertów Krzysztofa& Haliny :)

- historii i wosu i naszego ściagania < lol2 >

- tego, jak tęskniłam za Aśką, kiedy pojechała do Włoch …

- tego, jak przeżyłam tragedię na Kopalni Halemba …

- wspólnych wieczorów na mojej kanapie i jego niebieskich oczu.

retain-the-time blog

Zgadnie co to jest to jest kul ziom i w ogole to sem żem i siem kuuuuuuuul no i w ogole takie nikczemniki żyją w amtym kraju a kabaty swoją drogą żyją i tak sie nie pierdolą nie będą sie penerzyc jeeeeeeee w ogole to kullll notka będzie jeeeee ziomom sie spodoba jeeeee kuuul Seks*, Draks end of kors Rok & Rol** kuuuuuuuul na maxa a wcale nie jkest to prawda ze smerfy są chociaz nie są czarne prawda ? Pan Ziomal coś o tym wie.. a poza tym to był se pewien ziom i właśnie sie Pan Ziomal nazywał i był znany również jako Pan Ziomal chociaż częściej nazywali go Panem ZIomalem no i pewnego dnia Irek idzie do sklepu i patrzy a tam a Pan Ziomal idzie no i woła: Panie Ziomaluuuuu u u u u ( takie echo to "u" :P )..... no i.Nieeeeeeeeee ?????????/ noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo i uciekłooooooooooooooooooo ;] ejjejejejjejejejjejejejjeeeeeeeee oł jeeeeee kul kil bil alebo go nie kil bo wtedy zginie i do więzienia pojdziesz i nie będzie kullllll ale i tak z drugiej strony bo jak wiadmoo są dwie strony medalu chyba że medal jest hiper super 3D to wtedy znaczy zę ma 3 dupy czyli jest trójkątny nie ? noooooooo no wiec żeby nie bylo nota jest kulllll pozniej jeszcze cos napisze :D ;]no i se znowu ją dodoałem ale kurde zaraz zaraz te nooooooooooooooooooo rozszerzyło ramkę !!!!!!!! ALe trik jeszcze raz tak zrobie :D:D:D i bedzie kul nie ?.

Bez Tytułu

W tym samym składzie lub też o jednom osobę więcej. Wyruszamy pod pałac, a dokładnie do KDT - Kupieckie Domy Towarowe (nie domyśliłłabym się tej nazwy, jednakże w radiu ją usłyszałam, toteż tak piszę)- gdyż zamiar paska białego kupno obmyśliłam.Niezwłocznie go potrzebuę na ślub. Ot.
To na tyle by było bazgrół Smęta -> Smerfetty ->Pameli ->Smęcika -> Smerfa.
Czołem!
2004-08-05 10:09:53 skomentuj (1)


...
Bogdaj żucie gumy jest nie zdrowe. A ja wczoraj żułam cały dzień. Aż mnie cała szczęka boli i juz nie mogę. Dlatego dziś odpoczywam od tegoż wykonywania (swoją drogą ciekawe ile spala się kalorii poruszając.
I pożegnanie. Nie wiem czy ze wszystkimi, ale z większośćią napewno. Już dobrze mi jest tak jak obecnie widnieje perspektywa naszej klasy. Bo nawet te dragmany, wadeckie i skawiny. Klasa już by nie była taka sama. One tez coś wnoszą do nas (bez przesady, aż tak wiele to też nie :D). Każdy od siebie coś wsadza i efekt nie jest najgorszy, bo podoba mi się 3d :)
Kończę te modły i chcę żeby trochę się ludzie pouśmiechali.

P.S. Miśku, będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Jestem, a raczej wszyscy są z Tobą :)
2004-08-27 00:18:18 skomentuj (3)

shelest.blog.pl

An earth quake
It's hard to see clear
Is it me? Is it fear?skomentuj (4)
2006-08-08 19:33:26 >> szalony wypad do Zakopanego :))))

cały wypad nam się udał. chodziłyśmy po krupówkach, jadłyśmy oscypki, macali nas ludzie przebrani za diobły (czy cokolwiek), widziałyśmy dwumetrowe smerfy, oko nam zginął, szliśmy w ciemnościach swiecąc sobie jedynie komórkami, greg na nas wyskakiwał z krzaków i twierdził, że jest "el wampire' po czym wkładał sztuczne zęby i na nas sie rzucał, śpiewaliśmy 'wamos a la plaja o-o-o-o-o', piliśmy Sangrie i jedliśmy czipsy 3D, tańczyliśmy w dyskotece Genesis wśród facetów poubieranych w najlepsze białe dresy (powaga!!!). BYŁO SUPER!!!!
najbardziej przykro było nam wyjeżdżać i tych kiełbasek, które zgubiłyśmy po drodze. ale kiedy i jak je zgubiłyśmy - tego nikt nie wie... :D

fajnie było z ekipą :) czekamy na ciąg dalszy :D

ps. nasza.