O czym chcesz poczytać na blogach?

Smerfne hity

smerfy - Onet.pl Blog

smerfne chity

"Smerfne Hity to cykl kaset i płyt zawierających piosenki o smerfach. Zaczął się ukazywać w Polsce w 1997. Muzyka do piosenek jest zazwyczaj zaczerpnięta/sparodiowana ze znanych przebojów, choć są też piosenki z.

tymczasowo tu ale jest pieknie


i kiruś pamietaj, ze faceci mieli spelniac fukcje ameby, ale zaszla pomylka :* ( E napewno tez, on to podwojnie wogole )
skomentuj (6)


2005-03-19 22:29:55
smerfne hity zolwika
intereS goni intereS. intereS nie daje nawet spac. nie daje odespac zolwiowo-smerfowej nocki.
Smerfy bez kitu. Zolwik!
Smerfne usmiechy, smerfne rozmowy, smerfne moje zyganie, smerfny strach, panika, smerfne zolwiki, smerfna just, smerfne przysieganie, smerfne wyznania, smerfne ciawasy na speedzie pochodzenia serbskiego, pamietam!, przedsmerfna pomylka taxowek :),.

Doll Second Hand

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Tagi: doll, lalka, Lil Miss, loczek blond, loki, mattel, smerfne hity, zdjęcia lalek

nie-chciana blog

Majowa matura, a tej jakoś sie też nie boje. Jak tak sie ucze, to utrwalam sie w przekonaniu, że zdam ten zasrany egzamin, bo sie ucze, bo nie jestem debilem i musze zdać!!!

Teraz nic mi sie już nie chce. Siedzę sobie i słucham Smerfne hity. Te piosenki tak na mnie relaksacyjno działają. Nie wiem czemu ale jak ich słucham to odrazu poprawia mi sie humor, nabieram energii i najchętniej tańczyłabym. Piotrek śmieje sie zemnie , ze tego słucham, ale ciul mu w oko, zresztą.

:: my i nasze schizy ;>       :: varjatki.blog.pl

Chciały ;) mi by tam się wtedy lepiej pisało, ale to już jak Ty będziesz chciała =) aha, i możesz mi jeszcze odpowiedzieć na komenta do mojego poprzedniego wywodu :P
a tytuł to mój schiz na fiński i fińskie piosenki ;]]]] bo Smerfne Hity nie są złe 8) jeżeli są po fińsku! ;D a to z tytułu to smerfne-rasmusiki =P
kocham Cię i idę dalej się kujonić :/ buuuuź :*****
:: skomentuj :: (3)


:: Too late.. :: 2005-02-03 22:37:46

próbuje otworzyć oczy, huk rozlepianych powiek wiruje mi w głowie ...

:)
ehhh...:)
prawie sie rozpłakałam :D

Adam nie dał się do końca zdebilizować co było celem całego po południa, ale i tak wielkie mu dzięki że jest jeden normalny :)
mimo że na wejście puścilismy smerfne hity a potem piliśmy piccolo, kończąc wszystko "RRRrrr" (na którym zaśmiał się całe 3 razy :D) nie dał się :)
oczywiście nie zabrakło przy debilizowaniu gwoździa programu, mianowicie:
piccolo + smerfne hity = kłótnia z.