O czym chcesz poczytać na blogach?

Smells like teen spirit

- night in forest - maja42 blog

Tylko jedna tu umieściłąm..bo wierzcie takie jaki "Where did you go last night"...i wielewiele innych...są boskie. Ale smells...to jest po prostu dzieło boskie...ona ma coś w sobie..,.co myśle, że zadna inna już mieć nie.23:22:13
skomentuj (5)


+17.04...Smells Like Teen Spirit+17 kwietnia był wilki dzień,rocznica (nie pamiętam która,ale możecie.

////wszystko o zespole Whatever\\\\

Troche bo przy tym jest zawsze duzo zabawy i tak tez bylo:):) jako drugi kawalek postanowilismy nagrac smells like teen spirit nirvany.. mily powrot do naszego starego kawalka ktory odrzucilismy ale teraz wroicl do nas ... wiekszosc.Super potem polecial " sen pewnego pijaka " wtjameniczeni wiedza o co chodzi ;p;p;p.. potem polecial smells like tenn spirit w ktorym po raz pierwszy zagralz  nami nasz nowy basisita bula !!! jako kolejny polecial godmsack medley kotry.

much - Onet.pl Blog

19 sierpnia 2008

smells like I'm back again.

i nie tylko. te pieprzone wizje, dziwne sny, złudne nadzieje i wymysły schorowanej.

Fali. ale jak poszło, tak nie mogę się oderwać. nie powiem, wciąga jak Heroes. może to po prostu ... może pomimo zgorzknienia, wciąż czuć we mnie nastoletnią duszyczkę?

 

Nirvana - Smells Like Teen Spirit

much (22:18)

Kurt jest... to, co stworzył - bo przecież Nirvana to jego dzieło - jest niesamowite. cały ten nieszczęsny Teen Spirit. naczytałam się ostatnio. jak to leciało? 'I Hate Myself And I Want To Die'. gówno prawda. tak miało się.

Go on it!

I... zapraszam w imieniu kfiatuszek!
I druga część notki: nauczyłam się grać na gitarze początku "Smells Like Teen Spirit" (mojej ulubionej piosenki :))! Jestem absolutnie szczęśliwa.
Kończę tą superdługą i superfajną (taa,.