O czym chcesz poczytać na blogach?

Smartfon samsung

Skuteczny e-marketing

@ Kamil:
Całkowicie zgadzam się, że sobota jest chyba “najmniej internetowa” spośród całego tygodnia

@ Wojtek:
Poruszyłeś ważny aspekt korzystania z mobilnego Internetu: niekoniecznie musi to być smartfon. Sam używam Opery Mini na Nokia X3 i jest naprawdę OK dla prostych operacji. Bo na tablecie Samsunga głównie, jak na razie, jest przeglądarka systemowa. Ale sam jestem ciekaw nowego Chrome dla Androida…

Mirek Połyniak

12/02/2012 at 11:19

perfumomania

Być konkurencją, ale zrobili koszmarnego Frankensztajna. A WP jest tylko kontynuacją zamysłu systemu, który miał być konkurencyjny, ale też inny. I jest, ale nie do końca im to wyszło. Co stało się z Nokią? Nagle gigant, który przez lata rządził rynkiem nie tylko telefonów, ale i smartfonów stracił drastycznie pozycję lidera i musiał uśmiercić swoje dziecko-Symbiana. A Motorola, Sony Ericsson? Dopiero teraz te firmy odzyskują powoli utracony rynek. I to nie była rewolucja?

Apple, miliardy wpompowane w marketing to prawdopodobnie dalej nie byłoby tak popularnego dotyku, czterordzeniowych procesorów o wydajności większej niż netbooki, 3D na małym ekranie. Tylko: Nokia wydawałaby setną odsłonę N95, SE pakowałby matryce 100MPx do swoich aparatów, a LG i Samsung musieliby porzucić GSM i produkować dalej kuchenki mikrofalowe i tv. Jaki by nie był mój stosunek do Apple to uważam, że zrewolucjonizowali rynek telefonów.
Z tego, co wiem, to RIM traci regularnie rynek, bo nawet korporacje przesiadają się na iOS i Andka. A Motorola nie.

Moje własne

niedziela, 05 lutego 2012
Smartfon zwany Pożądaniem

Nie wszyscy zapewne pamiętają, że przygodę z blogowaniem zacząłem od wpisu dotyczącego jednej z moich pasji, czyli smartfonów. W ogóle blog powstał w tym celu, aby opisywać w nim moje różne pasje i zainteresowania, a że z czasem trochę wyewoluował to inna para kaloszy :)

W zeszłym roku mój podstarzały smartfon HTC Topaz (zwany też Diamond 2) przestał dawać znaki życia. Na jakiś czas zastąpiłem go równie leciwą, ale dostępną za friko, Samsung Omnią I. Producent był inny, ale ten sam system operacyjny - Windows Mobile - pozwolił mi na bezproblemową kontynuację użytkowania. Tyle że stary "samsung" zaczął obdzwaniać znajomych z listy kontaktów bez mojej wiedzy :/ i wówczas pojawiła się myśl, że czas już może na.

Sony Ericsson: telefony komórkowe

Wrestling
Technologie
Apple Mac
Dell
Fujitsu
ITunes
Laptopy
Microsoft (Windows, Office)
Motorola
Netbooki
Nokia
Philips
Samsung
Soft - oprogramowanie

Tagi: nagroda smartfon Sony Ericsson Sony Ericsson Xperia X10 mini telefonj
15:54, barterek , Sony Ericsson: nagrody i wyróżnienia
Link Komentarze (1) »