O czym chcesz poczytać na blogach?

Smartfon htc

Always here .... <3 - Onet.pl Blog

04 April 2012
Bede mieć nowy telefon!
Witam was z wielką nowiną.!
Będę mieć ten telefon. Ten HTC Smartfon Cha Cha. 
Tylko zawsze jest jakis haczyk. Nie wiem jakie kolor. Chyba biały.  No powiedzmy że ok. :/

A tak to sobie żyje. Już są święta. wolne. Ale niedługo egzaminy. :/ Lipa nie!?

Drive Your Own Way

Own Way

Effectus eloquentiae est audientium approbatio
Stay updated via RSS

Jest łatwa w obsłudze i nie przysparza większych trudności nawet osobom, które zbyt często nie korzystają z bankowości mobilnej. Widać, że ING postanowiło w końcu dołączyć do banków, które chcą aby Klient mógł z poziomu własnego smartfona dokonywać samodzielnie operacji na własnych rachunkach. Chciałoby się powiedzieć … WRESZCIE!

perfumomania

A WP jest tylko kontynuacją zamysłu systemu, który miał być konkurencyjny, ale też inny. I jest, ale nie do końca im to wyszło. Co stało się z Nokią? Nagle gigant, który przez lata rządził rynkiem nie tylko telefonów, ale i smartfonów stracił drastycznie pozycję lidera i musiał uśmiercić swoje dziecko-Symbiana. A Motorola, Sony Ericsson? Dopiero teraz te firmy odzyskują powoli utracony rynek. I to nie była rewolucja?

Później S II i nagle Samsung zaczyna dyktować warunki na rynku. Dodaj do tego tablety. W kogo zostały wymierzone pozwy o naruszenie patentów? W Google, Motorolę (jako posiadacza największej liczby patentów związanych z technologią GSM), HTC (małą firmę z Tajwanu, która od wielu lat robi swoje)? Nie, w Samsunga właśnie. Bo zgarnął spory kawałek tortu mobilnego rynku i dodatkowo zabrał nóż do jego krojenia. Zatem skoro sprzęt nie daje rady, to trzeba jakoś inaczej.

Oktawian

Mamy inne potrzeby i najwyraźniej inną definicję użyteczności. Twoje palce mają chyba średnice zapałki Mój opuszek zasłania 1/4 ekranu tego X10minip. Scrollujesz kontakty nie widząc ich. Gówno, nie telefon. Rozumiem HTC Desire Z, Desire HD, Desire ewentualnie – to są telefony. Ty masz pryszcza z wyświetlaczem nieco większym od ipoda nano
Wiesz czemu masz qwerty? Bo klawiatura ekranowa jest KOMPLETNIE bez sensu na takiej kurzajce

Myślisz, że jak pojawi się smartfon (już są proto) na procesorze x86, to każda (albo chociaż większość) aplikacja będzie działała outofthebox? Ha! O sancta simplicitas! Już dzisiaj niektóre aplikacje nie działają na tej samej platformie (ARM/Android), ale od.