O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Smartfon

Gogels - bloog.pl

Na odpowiednim poziomie.

Podziel się:
Tagi: programy księgowe
Trackback: http://bloog.pl/id,330438472,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Smartfon z QWERTY

piątek, 07 października 2011 9:00
Czym jest smartfon z QWERTY i jaka jest jego przewaga? Zastanówmy się rozważając historię telefonów pod tym względem.
Wybieranie numeru poprzez wykręcanie tarczy było czasochłonne, ale w czasie, kiedy powstało stanowiło jedyne logiczne rozwiązanie, choć dla kogoś kto ma smartfon z QWERTY może się to wydawać szalone. Znacznie później dopiero pojawiła się na telefonach klawiatura, która to znacznie przyspieszyła. Najpierw pojawiła się, rzecz jasna, na telefonach stacjonarnych, dopiero później na komórkowych. Kiedy jednak rozmowa telefoniczna stała się, klawiatura na telefonie zyskała nową funkcję stała się klawiaturą do pisania. Niezależnie od tego, jaki.

Blog IT - bloog.pl

Technologia wciąż idzie do przodu, dając ludziom satysfakcję z możliwości korzystania z najnowszych dzieł techniki. Minimalizacja sprzętu takiego jak telefon czy nawet komputer to rzecz powszechna w dzisiejszych czasach. Przykładem takiego wynalazku jest mały smartfon. To idealne połączenie telefonu, aparatu, kamery, GPSa, pagera.
Jednak chyba najważniejszą zaletą, jaką posiada smart fon jest szybki dostęp do Internetu. Jest to możliwe dzięki temu, iż smartfon wyposażony jest w przeglądarkę internetową. Jednak to nie wszystko. Ważne jest również to, że urządzenie to wyposażone jest w programy umożliwiające odczyt dokumentów w dwóch formatach: Microsoft Office oraz PDF. Mały smartfon jak na razie największą popularność zyskał w Ameryce, jednak fala ta prawdopodobnie dotrze również do Europy, jak dzieje się z większością nowinek technologicznych. Mały smartfon to nie tylko pomocne urządzenie, ale też niebywałe źródło rozrywki. Dzięki ekranowi o sporej rozdzielczości możliwe jest oglądanie filmów w dobrej jakości. Przy opisie smartfonu należy również wspomnieć o wyglądzie tego urządzenia. Cieszy.

Nasztekst - bloog.pl


komentarze (0) | dodaj komentarz

Tradycyjny telefon z czymś więcej

sobota, 13 sierpnia 2011 7:04
Wiele osób bardzo lubi nowinki techniczne i wypróbowuje po olei coraz to nowocześniejsze telefony. Inni natomiast zdecydowanie wola tradycyjne aparaty, na przykład smartfon z androidem z klawiaturą. Oczywiście zależy to trochę od tego, czy w ogóle bardziej jesteśmy tradycjonalistami, czy też ludźmi otwartymi na nowość. Jednak czasem osoba bardzo ciekawa wszystkiego, co nowe, akurat w kwestii telefonów woli zdać się na to, co już na i w czym się orientuje.
Właśnie dla tego typu ludzi powstał smartfon z androidem z klawiaturą. Jest to bardzo dobre rozwiązanie techniczne w połączeniu z operowaniem sprawdzonymi rozwiązaniami. Właśnie dlatego tak dużo osób bardzo ten telefon lubi. Dla wielu osób smartfon z androidem z klawiaturą to wprost ideał aparatu. Inni uważają go za ciekawy telefon, lecz nie aż tak, aby się nim.

Piszemy o wszystkim-Moda,dom,news

   Dodaj komentarz do wpisu „Pamiętacie?-1.Nokia N-gage”
 • wtorek, 26 lipca 2011
  • Smartfon 3d

   Tyle na polskim rynku telefonów że aż wymiotować sie chce.

   A mi się osobiście spodobał smartphone 3d ciekawe czy jest wydajny.

   Trzeba chyba odwiedzić najbliższy sklep i go przetestować!

   Oczywiście napiszę opinie jak mi się uda go znalezść.

   A teraz o telefonie odpowie nam ekspert:

    

 • Moje własne

  Kategorie: Wszystkie | Emocje indukowane | Nowa droga | Pasja | Pogorzelisko | Za kółkiem | Zderzacz synapsów | Łepmaster
  RSS
  niedziela, 05 lutego 2012
  Smartfon zwany Pożądaniem

  Nie wszyscy zapewne pamiętają, że przygodę z blogowaniem zacząłem od wpisu dotyczącego jednej z moich pasji, czyli smartfonów. W ogóle blog powstał w tym celu, aby opisywać w nim moje różne pasje i zainteresowania, a że z czasem trochę wyewoluował to inna para kaloszy :)

  W zeszłym roku mój podstarzały smartfon HTC Topaz (zwany też Diamond 2) przestał dawać znaki życia. Na jakiś czas zastąpiłem go równie leciwą, ale dostępną za friko, Samsung Omnią I. Producent był inny, ale ten sam system operacyjny - Windows Mobile - pozwolił mi na bezproblemową kontynuację użytkowania. Tyle że stary "samsung" zaczął obdzwaniać znajomych z listy kontaktów bez mojej wiedzy :/ i wówczas pojawiła się myśl, że czas już może na bardziej radykalny krok. Krok zwany zmianą.

  Szarfy chusty broszki

  W każdym razie JEZUS MARIA, BÓJCIE SIĘ BOGA, JEST!!!

  Przyszła!

  Myślałam, że nie doczekam, leżąc i patrząc długimi miesiącami na sypiący śnieżyczek i grafitowe chmury zmieniające się w czarną noc tuż po 15:30, ale dałam radę.

   

  Poprzedni, prawie letni weekend spędziłam puszczając się w miasto i szukając smartfona z czarnymi pleckami, bo mój mąż uznał, że niebieskie są dla niego ujmą.

  A ten smartfon z abonamenciątkiem i dostępem do Internetu jest nam jak widać bardzo potrzebny, bo gdybyśmy go mieli, to obdzwonilibyśmy wszystkie salony Plusa w tym mieście, zamiast odwiedzać je osobiście.

  Na szczęście w 17-tym salonie był (powiedziałam, że więcej nie szukam, więc jakby nie było wyjścia). Obecnie smartfon jest w serwisie, bo jakeśmy go przynieśli, to się od razu zepsuł.

  Smartfon samsung

  Samsung: sprzęt RTV, AGD, itp.

  Pisz blog
  Dodaj blog do ulubionych
  Wersja mobilna
  Kategorie: Wszystkie | Laptopy Samsung | Samsung Galaxy S
  RSS
  wtorek, 15 lutego 2011
  MWC 2011: Premiera smartfona Samsung Galaxy S II (video)

  Na targach Mobile World Congress w Barcelonie firma Samsung zaprezentowała nastepcę swpojego telefonu, który w ubiegłym roku podbijał światowe rynki, starając się o miano iPhone killera. Co.

  Smartfon nokia

  pjs - blog techniczny

  Problem dotyczy przesyłania plików z komputera do urządzenia poprzez bluetooth. Mówiąc krótko nie da się. Wysyłanie plików w systemie Windows kończy się błędem. Rzecz jasna, urządzenia są sparowane i "widzą się". Co ciekawe, smartfon Nokia potrafi wysłać pliki do tabletu ZiiO bez żadnych problemów. Wystosowałem w tej sprawie następujące zapytanie do obsługi klienta firmy Creative:

  I have a problem when connecting the device with 64-bit Windows 7 PC via bluetooth. The computer cannot.

  Skuteczny e-marketing

  @ Kamil:
  Całkowicie zgadzam się, że sobota jest chyba “najmniej internetowa” spośród całego tygodnia

  @ Wojtek:
  Poruszyłeś ważny aspekt korzystania z mobilnego Internetu: niekoniecznie musi to być smartfon. Sam używam Opery Mini na Nokia X3 i jest naprawdę OK dla prostych operacji. Bo na tablecie Samsunga głównie, jak na razie, jest przeglądarka systemowa. Ale sam jestem ciekaw nowego Chrome dla Androida…

  Mirek Połyniak

  Smartfon htc

  Mefioso Blog

  Samsung Galaxy S jest ze mną już na tyle długo bym był w stanie napisać o nim kilka zdań. Wcześniej przez krótki czas miałem do czynienia z HTC Mozart, który był bardzo przyjemnym urządzeniem, które posiadało jedną rażącą wadę – system Windows Phone. Pisałem już wcześniej, że z WP7 da się żyć. Owszem, ale przyzwyczajony do Androida i jego możliwości ciężko.

  Układ PowerVR daje mi wydajność jakiej oczekuję. Hardwareowo i9000 nie pozostawia na i5700 suchej nitki.

  Sprawy przybierają nieco inny obrót patrząc na obudowy obu Samsungów. Spica, chociaż zawsze była smartfonem z niskiej półki, tzw. low end to posiada lepiej wykonaną obudowę. Dzięki przyjemnej w dotyku i nie zbierającej w nadmiarze odcisków palców pokrywie baterii Spica sprawia solidniejsze wrażenie. Trzymając oba urządzenia w.

  Testmbu's Blog

  Meta

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Kanał RSS z wpisami
  • Kanał RSS z komentarzami
  • WordPress.com

  http://www.wp.pl/rss.xml?id=4

  • Teoria piractwa legła w gruzach. Wielkie koncerny nas.
  Swój własny internet Kwiecień 11, 2012
  Ten kraj będzie miał swój własny internet tech.wp.pl
 • HTC i wielki spadek zysków. Czy firma ma problemy? Kwiecień 11, 2012
  HTC i wielki spadek zysków. Czy firma ma.
  W Chinach Kwiecień 11, 2012
  Platforma mobilna Android rozwijana przez firmę Google, była najpopularniejsza na smartfonach w Chinach w 2011 roku - poinformowała firma Analysys International. Tylko w ciągu roku system zyskał kilkadziesiąt procent rynku.