O czym chcesz poczytać na blogach?

Smart tv

Umpa umpa :)

2003-06-12 16:42:35
khkkrsgzndfdjg
O 6.30 matka mnie budzi. Ja mowie ze mi sie nie chce. Zostawia mnie w spokoju wiec nie poszedłem do szkoły. Ułożyłem sie i byłem bardzo zadowolony ze sobie jeszcze pospie. Pospałem sobie godzine bo o 8 oparł sie o dzwonek do drzwi olszaczek, kacperek i jacuś. No to wlezli. Siedzieliśmy przed TV i ogladalismy bajki do 11 a potem włączyłem nasze zakończenie przedszkola i sie z siebie nabijaliśmy. Potem poszliśmy na w-f do szkoły. Okazało sie oczywiście tam ze wfu nie ma. No to nic. Poszliśmy z olszakiem do jego starej. Stamtad pojechalismy do niego na chwile bo musał wziac basen i wrocilismy do miasta. Polezliśmy do pańczyszyna i tam.Teraz w wawie. Jutro bede ojcem chrzestnym już :) Kupiłem se w końcu cyfrowke i jestem strasznie happy :) Jak ktoś nie wie, jak szybko mozna wyczerpać 4 baterie paluszkowate to niech se kupi taki aparat :) Nie wiem co pisać. Nie bede opisywal, jak gonie za matka po sklepach ciuchowych bo to nie jest zabawne :) Pochwale sie tylko, ze bylem w salonie Smarta i sobie dosyćdokladnie obejzalem ten nowy płaski modelik :) Jak kiedys nie bede mial na co wywalic 20 tysiecy to se smarta kupie :) Dobra nie wiem co pisać to se ide :)
skomentuj (3)


2003-06-24 10:50:10
jhihhfgdhjykgjhhg
Niedawno zakotwiczyłem w domu. Miałem być wczoraj około 23 ale NIESTETY.

Wiem, że mnie kochacie :D...

Taki :). Ale UWAGA: Jeśli nie chcecie sie najeść wstydu to nie chodźcie po muzeum z KUBĄ I OFCĄ!! Wiochy robią, w sumie w sklepach też :D. Ale to straszne :D. A chłopaki? Fajni :D. "Nie bij kibica!!. "ZŁO, ZŁO AGRESJA!!!"...aaaaa...ratunku!! Teraz mam uszczerbek na zdrowiu psychicznym. B. mnie chronił przed tymi ludźmi :D. W sumie Smarta też :D. No nie, Smarciku? Oj, będziesz się teraz z nimi miała :D.
No, a teraz jestem już na ziemi. Słucham sobie Christiny Aguilery "Hurt". Boli mnie brzuch i chyba wchłąnę kolejną część babcinych pierogów. Inni co robią? Mamba i chłopaki piją. Buźka alkusy :*. Natala...pije. Buźka kochana :*. Kuba...Hamburg..

Się do nas przekonało. No, dobra. Mnie tam wszystkie pokochały :D. Bo ja jestem cudowna :D. Nie dziwię im się, w końcu to ja :D. Tak śmiechowo...chłopaki też mnie chyba polubieli, a ja polubiałam ich taniec, ale jak bym spróbowała coś takiego zrobić to bym chodziła cała połamana :D.
Kocham Was :*, idę :*. Zaraz coś będzie w TV :D. A o 20.30 powtórka meczu :*.

Komentarzy: 4 sobota, 18 listopad 2006, 11:34

Nie ma większej radości dla głupiego, niż znaleźć głupszego od siebie... - Onet.pl Blog

Notki... ale nie wiem czy mi to wyjdzie;) zaczynam;D!
-*-
Wstałam o 10.30 i zjadłam śniadanie <lol> potem pojechałam z mamuuśką;* na zakupy;D bo jutro moj tata odprawia urodziny [ o nie;/ znowu trzeba sprzątać całąą hatee;P] noo i przyjadą nudni goście;/ masakrejszyn <lol2> noo;)) a potem jak przyjechałam to patrzyłam na tv... i sie wkurzyłam bo niezdążyłam na "Detektywów"... noo i byłam zła;D potem sie nudziłam... ii około 18.00 zrobiłam pizze.. noo a o 18.25 leciał bardzo fajny program pt.:  "Detektywi" i byłam heepi;D i patrzyłam na tv cała podniecona <lol2> ... noo i tak mi mijał dzień... cały czas ssię nudziłam, przedchwilą weszłam.Tam piałam;P nOms.. tego Dnia do Adriana przyszli koledzy: Rayan, Marko i Michael ;) Wszystkich polubiłam ale najbardziej Rayana;) Był słiitt;* a Michael taki se no ale też spoko;)
-DZIEŃ ÓSMY- Niedziela... pojechaliśmy [Ja, mama Tomek, kuzynka i wujeek;)] zobaczyć salony z samochodami;D haa;)) byłam w salonie Mercedesa, Audi, Porsche, BMW, Smart i Volvo;)) Boskie autka;) zrobiłam nawet zdjęcia niektórym;) Noms.. potem wujek pokazał nam [przejazdem] całe Essen -> olbrzymie miasto, w  którym mieszkają no i ja sie podniecałam GPS-em - takie coś co wskazuje drogęę;) No i chce takie coś;D boskie boskie;) A ii jak wróciliśmy do domu to stało sie coś niesłychanego....

czuly blog

skomentuj (8)


trochę kultury

Bez obaw - to nie kolejna notka, która ma pokazać niski poziom kultury naszego społeczeństwa, a bardziej zaproszenie.

Zaproszenie do oglądania programu Macieja Orłosia Trochę Kultury, na który całkiem przypadkiem natknąłem się w poniedziałek wieczorem na TVP1.

Program ten to jedna z lepszych propozycji na ten temat obecnie emitowanych w TV :)

Przykładowe tematy:
- lomografia;
- syndrom wśiekłego kierowcy;
- tavri.


:]
czuly@2004-01-07
skomentuj (0)
architektura a platon

Ciekawych rzeczy można.
YELLOW


You are very perceptive and smart. You are clear and to the point and have a great sense of humor. You are always learning and.

Gdy spojrzysz, zrozumiesz wszystko...

Ale przed wczoraj byłam na plantach i świrowałam :P i tyle, nie chce mi sie pisac :P
Ostatnio z mym wspaniałym i genialnym chłopcem robiłam 2 pierogi :D:D i było fajnie bo nasze pierogi są najlepsiejsze i pyszniutkie :D:D ej ale nie były złe ;):P
Ostatnio też spała u mnie Kiepa-Zlepa i Angie-Bangie :*** i było sexownie i oglądałyśmy tv, Plan Lotu, iii coś :D i było bardzo ponętnie i była to upojna noc, której na długo nie zapomne. Kropka.
Dziś mama rano mi podłożyła do pokoju bombe.. tik tak tik tak... prawie wybuchła... ale w porę ją rozbroiłam i mogłam spokojnie wyruszyć na podbój Szpitala nr 8 czyli naszej uczelni :D bo ona teraz wygląda jak szpital ej sory.I czuły
I miłość której nie można zniszczyć

Jestem Twoją kobietą
A Ty moim mężczyzną
I kiedy mnie dotykasz
Zrobię wszystko co będę mogła

KC :* yeahh już prawie 9 mies dziecko zaraz bedzie :P haha :) nie no jestem z nas dumna :D:D :P :*

I may not be brave or strong or smart, but somewhere in my secret heart I know love will find a way, everywhere I go I home if You are there beside me... :*
2006-09-24 13:29:16 skomentuj (4)
Szablon wykonała: Suwa Pobrano: Scjena3.prv.pl (Foto?)