O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Smart

wuzzles blog

Wyczesać a Agata popierdoliło całkiem........
Co jest grane????
Wektor uciekł z boksu bo głupie bachory (już z tego powodu że tam do niego wchodziły.....)nie zamknęły dobrze boksu....
KOMENTOWAĆ...proszę...:D

2004-09-23 09:30:01 skomentuj (0)


AHA....
trzeba się podpisać....
no więc: KASZANKA
2004-09-23 09:33:19 skomentuj (0)
ładne koniki
koniki z afryki by kaszanka

2004-09-23 09:37:28 skomentuj (0)
no to dla odmiany pisze smart :P:P:P
no wiec teraz pisze ja;p;p
niebardzo jest wlasciwie o czym pisac:P
jutro na koniki:D:D:D:DD::::D:D:D:D
traszce sie poprawilo od kiedy zgniotła kaszanke i juz nie kuleje:D:D:D:D:D:D
niedługo umiescimy tu z kaszanną zdjęcia pokusy i traszki oraz wielu innych konikow tylko muszą sie zciągnąć sterowniki. aha i musimy jeszcze sie naumiec jak sie na serwer zdjecia wrzuca. jak ktos daje z tego korepetycje to my chętnie:P:P
a tak poza tym to nic ciekawego:/
teraz polóżmy kwiaty dla śp.sapuły

no wiec kwiaty są ladne nie?wiedzialam;p;p
.

alkoholizm,choroba,uzależnienie,terapia,picie,alkohol,leczenie,reymonta8.blog

Alkoholowym na spotkania AA. Jak sam przyznaje – z różnym skutkiem. – W swoim gabinecie spotykałem ludzi z brzuchami opuchniętymi przez marskość wątroby. Po wyjściu z pracy widziałem, jak ci sami ludzie wychodzili z pełnymi torbami ze sklepu monopolowego – wspomina profesor.

Gerstein przyznaje, że AA to „szczególny program”, który w ciągu ostatnich 75 lat pomógł milionom ludzi. Ale jednocześnie twierdzi, że jest to program zły – „z powodów etycznych, medycznych i psychologicznych”.

Gerstein jest prezesem i założycielem Smart Recovery, programu alternatywnego wobec AA, który powstał w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu zdobywa coraz więcej zwolenników. Na początku marca Gerstein wystąpił na konferencji w Londynie na zaproszenie organizacji charytatywnej Alcohol Concern, poświęconej promocji programu Smart Recovery, jako nowego sposobu pomocy osobom z problemem alkoholowym, których liczbę ocenia się w Wielkiej Brytanii na 1,1 miliona.

Brytyjskie Ministerstwo Zdrowia jest żywo zainteresowane poszerzeniem możliwości leczenia alkoholizmu i przeznaczyło 100 tysięcy funtów na dwuletni.

Fedora and Red Hat

Sprawa to łatwość obsługi. Przypuśćmy że chcemy sobie zobaczyć jakie pakiety są w repo livina-testing. Bierzemy View-Tree Style-Channels i mamy podzielony pakiety według repozytoriów. Jeżeli chcemy zainstalować starszą wersje jakiegoś pakietu to poprostu wyszukujemy go w smarcie i zaznaczamy install, a wtedy program sam go downgraduje do wybranej przez nas wersji. Raz miałem problem że mplayer nie doinstalował jakiejś zależności do końca przez yum’a i jak chciałem ją zainstalować ponownie to pisało upracie że pakiet już jest i guzik go moje zachcianki obchodzą. Wtedy zainstalowałem smarta, wybrałem opcje fix all problems i włala! Mplayer smiga jak szalony ;] Jeżeli np. chcemy żeby nam nie upgradowało jakiegoś pakietu to ustawiamy tej wersji większy priorytet i już problem z głowy, ew np. gdy mamy xine z liviny a w atrpms się pojawią częściej nowe wersje co nam nie odpowiada, tak samo możemy dla tego pakietu na tym “kanale” (channel) ustawić wyższy priorytet i po sprawie. To tylko zalążek tego co potrafi smart, tak naprawde tam jest multum opcji których ja niestety nie znam znaczenia, bo mi są poprostu nie potrzebne lub są potrzebne ale o tym jeszcze nie wiem ;p

Skuteczny e-marketing

użytkownicy przebywali na serwisie ponad 1 minutę, a wsp. odrzuceń był niższy od średniej dla serwisu. Nieźle wyglądają parametry dla ruchu z AdWords – 54 sekundy na serwisie, wsp. odrzuceń 70.49%.

Natomiast beznadziejny ruch w tej kampanii – reklamowanym produktem był kosmeceutyk – dostarczony był m.in. z serwisów: alejka.pl, e-podróżnik.pl, lula.pl, wrzuta.pl, forum Gazeta.pl. Zresztą obecność reklam takiego produktu w tych miejscach winna być wykluczona przez rozsądnego media planera.

Jeśli zaprzęgniemy teraz do pracy model SMART to w bardzo prosty sposób możemy określić strategię marketingową dla tego serwisu produktowego, np.:

  1. wzrost średniego czasu spędzonego na witrynie do 90 sekund,
  2. spadek wsp. odrzuceń do poziomu 40%.

Wystarczy teraz określić horyzont czasowy, zaplanować działania i je zrealizować. Proste? Jedynie pozornie Ale z pewnością osiągalne!

Smart DayByDay

czwartek, 28 maja 2009
początek - wpis co 3 dni
Jest to blog poświęcony wszystkim tym, którzy są, chcą być lub w jakikolwiek sposób umożliwiają sobie i innym bycie SMART. Nie dlatego używam angielskiego odpowiednika naszego rozsądku, by brzmiało lepiej. Raczej dlatego, że rozsądek źle się kojarzy - z mądrowaniem się, analizowaniem każdego za i przeciw. A SMART oznacza prostotę, prostotę rozwiązań, rozmów i porozumień. Po co być SMART? Właśnie po to, by łatwiej się żyło i funkcjonowało, zarówno jako jednostka jak i w grupach. Przyda się tu prosta wiedza psychologiczna jak i doświadczenia życiowe każdego, kto odwiedza i czyta te wpisy. A nawiązania do otaczającej rzeczywistości będą dowodem na to jak funkcjonuje pojęcie SMART lub też jakie są skutki jego braku...tak w polityce jak i życiu każdego człowieka.

Think Smart whatever you do
18:38, smart4u
Link Dodaj komentarz.

Dekadencka Nimfa na Erotycznych Polach

Go jej ustami.

Tak, to ja byłam Mistrzynią Gry. Odpływał. Nie patrzył na nią, tylko na mnie. Na moje obnażone zęby i chude, dziewczęce ramionka robiące z jego żonką to, czego on się bał.

Patrz, prosiaku, patrz... - myślałam sobie i ogarniało mnie coraz większe obrzydzenie do niego. A im więcej obrzydzenia do niego, tym więcej agresji rodziło się wobec niej. Zaczęła się krztusić, słyszałam to, nadziewałam ją głęboko, po same jądra, jeszcze wytrzyma, jeszcze, jeszcze, jeszcze i jeszcze!...

Nagle, w tym transie usłyszałam gdzieś w tle, za sobą cichy głos Smarta: "Nimfo..."

Jednym gwałtownym ruchem odgięłam jej kark do tyłu, wygięła się pięknie. Może zrobiłam to zbyt mocno, bo straciła oddech. Zręcznym ruchem (jest bardzo lekka) postawiłam ją na nogi, pchnęłam lekko w przód, oplatając ręką jej biodra, by się nie przewróciła - stała stabilnie. Trzy silne uderzenia w plecy załatwiły sprawę.

Nie czekałam, by się dobrze poczuła. Od razu sprowdziłam ją ponownie do parteru i za włosy, niczym na smyczy, doprowadziłam do Smarta, który miał bose stopy. Wylizała je idealnie.

Gdy puściłam - była dość zmęczona..

Mały blog - bloog.pl

Potrzebna jest mu w szkole i każdym momencie w życiu. Trzeba więc pamiętać o tym, że rowerki dla dzieci powinny stać się wymaganym sprzętem dla każdego malucha i rodzić ma obowiązek zapewnić mu jazdę na takim sprzęcie, aby mogło się ono prawidłowo rozwijać.

Podziel się:
Tagi: rowerki, rowerki dla dzieci
Trackback: http://bloog.pl/id,330017085,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Rowerki Smart Trike.

środa, 20 lipca 2011 7:23
Każde małe dziecko w pewnym momencie swojego życia dostaje od rodziny swój pierwszy rowerek dziecięcy. Wiadomo, że taki rower musi być odpowiednio skonstruowany i powinien odznaczać się przede wszystkim bezpieczeństwem. Na szczęście obecnie na rynku dostępne są rowerki bardzo dobrej.

Smart tv

Blog esiaaa

Ale nie to najgorsze... Najgorsze będą obce facety.... Człowiek się budzi, a tu obce facety się walają po hałsie, w dodatku ci sami którzy malowali nam 2 pokoje w sierpniu... Znowu trza ich będzie witac bladym świtem chlebem i solą...  
A ostatnio ogladałyśmy z siostrą jakieś farmazony w tv i Ola poprawiała na głos każdy błąd ortograficzny który usłyszała... Jakaś pani psycholog powiedziała w końcu "w cudzysłowiu" co doprowadzilo moja siostrę niemalże do obłędu, w związku z czym nie wytrzymała i wybuchnęła:
- W cudzysłowie! CU-DZY-SŁO-WIE! "Cudzysłów" odmienia się tak samo jak.
Se za to o 2-ej w nocy hehehehehe w zwiazku z czym ruszyłam swą wielce szanowną dupę i zasiadłem przed kompem, po czym nie omieszkałam powiadomic o tym poświęceniu Agniesi. Nejmli, wysłałam jej smsa w którym zaznaczyłam, iz dziękczynienia przyjmuję w soboty od godziny 12.45 ale pokłony można mi składac już w piatki między 11-tą a 12-tą ;-D hahahahahahahahaha Ośmielam się stwierdzic, iz nie bars się tym przejęła a dziekczynienia jak nie było tak dalej ni ma hahahaha Kara będzie długa i uciążliwa....
"Hey, I thought I was smart, I wanted her

mono - logo - wanie

Me?
the paperz sed some-one grabbed me from 
the space-plex.
turnz out 
they wuz 
wrong.
it wuz
uncle john 
all along.

 

he built an 
u
n
d
e
r
ground 
room for me 
with re-moat control 
cable tv.

remember me?
i split quite a few
yearz ago.
moved away
far away 
in search of light.
and
hitched a ride
on 
the good ship marshal applewhite.

remember me?
i lived for trainz
lionel, h-o, longislandrailroad.
i uzed to 
watch the trainz pull out.

He 
wuz going to put hiz 
queer shoulder 
to the wheel.

now that's a pretty cool thing
to say. i wish allen were here
so i could talk to him. here'z
what i'd say:
listen allen,
we live inside of a very
complex machine out 
here on the edge.
despite what
the smart 
people 
on the
other
side
think,
we have
no access.
what i mean
to say,
allen,
iz that 
we can't
get near
to the
wheel.
we 
can't 
even
find
it.

it's the darned-est thing.

so,
i've.

Rejestracja.blog.pl - pokaz rejestracje!!!!

Będą czekać? Co mam im powiedzieć? - Nie wiem... 2 może 3 a może 5 godzin, prawdopodobnie do rana...
Tia, no to powodzenia! A w sumie to i lepiej, że przeczekają noc, to może do rana ustąpi lód na trasach.

Powyższa historyjka schizuje mnie trochę, jak (odpukać) trafi się jakaś stłuczka, w okresie kiedy poszły newsy w TV, że do każdej nawet najdrobniejszej kolizji trzeba wzywać pały. I w sumie nikt jeszcze nie ustalił, ani Policja, ani PZU jak naprawdę jest. A ludzie dzwonią, i sam bym też dzwonił. Dziś wprawdzie warunki do jazdy bardzo sprzyjały stłuczkom, ale wątpie by w mniej hardkorowe dni policja zjawiała się szybciej. Kilka godzin wyjęte z życioru,.

D0 RADCA


podesłał ADI

2004-01-15 17:33:18
skomentuj (0)
------------------------------------------------------

W0 ODOO


UL'bek
'wu-du' spod klubu Harlem

2004-01-17 17:59:25
skomentuj (0)
------------------------------------------------------

W1 SMART


podesłał Kosmita27

2004-01-18 13:30:18
skomentuj (0)
------------------------------------------------------

W1 TANAY


podesłał Kosmita27

2004-01-18 13:30:37
skomentuj (0)
------------------------------------------------------

25 AXR


podesłał FCK

.