O czym chcesz poczytać na blogach?

Small business

xaoo & turbia blog

Bo to jest mutant stworzony na rzecz telewizji i feministek!!! A tak na zakonczenie trzeba dodac, ze w lozku panie tez staraja sie przejac kontrole, haha, ale my jestesmu silniejsi :P

skomentuj (5)

Small business or Hiper business ??? 2003-04-22 22:52:47

No wlasnie. Ostanio cholernie nurtuje mnie sprawa powstania w Stalowej Woli hipermarketu a nawet centrum handlowego (za bagatela 21 mln dolarow). To nasze wielkie Stowarzyszenie Kupcow Stalowowolskich.

Debili i nie bede juz lepiej wymienial kogo, zanegowano budowe na terenie naszego city cywilizowanego obiektu "wielkiej" uzytecznosci publicznej. Co za chala!!! Na dodatek to cale SKS jest jedna wielka mafia, ktora nie dopusci na rynek rzadnego nowego inwestora z dzidziny small businessu, a nie daj Boze jesli mialby on miec nizsze ceny od nich. Oczywiscie radni miejscy wybrani jako organ przedstawicielski, reprezentujacy ludnosc stalowowolska poparli SKS. A przeciez wiekszosc mieszkancow chciala takiego biektu. Co ciekawsze ludzie glosno.

Życie w Australii - Onet.pl Blog

Formularza na stronie urzędu australijskiego, choć prawnie i legalnie musisz go wypełniać minimum 40 min. by uznali wniosek, i już. zero zbędnych formalności i kręcenia się po urzędach. dostałam ABN czyli Australian Business Number i .... mój  small Business SIĘ właśnie zaczął kręcić  ;)   
Karola (12:34)

violetta.blog

Co się stało z małym Michasiem?Klasyfikator wódki

0.1 l - demo
0.25 l - trial version
0.5 l - personal edition
0.7 l - professional edition
1.0 l - network edition
1.75 l - enterprise
3 l - for small business
5 l - corporate edition
wiadro - home edition
"klin" - Service pack
rosół - Recovery tool
zakąska - plugins


Barman opieprza kelnera:
- Kiedy wreszcie przestaniesz wyrzucać pijanych klientów na.

O podrózach i nie tylko

Tak można z wyciągniętą ręką na pieniążki pokazać gdzie stoi autokar (może stać naprzeciwko zainteresowanego ale nie ważne a nóż widelec go nie zauważy...), pomóc nieść walizkę (nawet jeśli miałoby to być tylko parę metrów).

Sposób nr 4 small business czyli dziecko potrafi.

Czyli najczęściej biednie ubrana mała dziewczynka lub umorusany chłopiec z jakimś drobnym towarem typu pocztówki, podchodzi do przewodnika danej grupy i prosi o zareklamowanie towaru w autokarze po zakupach dziecko ku uciesze.

...a stranger in Asia

skomentuj (0)


2003-09-17 21:54:40
TransSib 2002 (6)
CIĄGLE JESZCZE 28 SIERPNIA

Drogi pamiętniku...A my się baliśmy, że będziemy się nudzić...

Dzisiaj, po raz pierwszy wsparliśmy miejscowy small business kupując osiem jabłek od miejscowej „sales-person”. Jeszcze kilka zdjęć ze znajomymi z pociągu i Balezino już za nami. Miejscowi chyba rzeczywiście żyją tylko z tego, co sprzedadzą, bo wyglądało na to, że zgarnęli wszystko, co mieli w domu.