O czym chcesz poczytać na blogach?

Służba celna

crashes-of-life.blog

Jakoś nie odpowiadają mi takie wrażenia… A brat wyszedł po 24h przyznając się tutejszej policji ze to jego towar… a u prokuratora już było inaczej… poza tym „nasza” policja była w wielkim szoku, bo to ona nie go nie zatrzymała tylko służba celna.. czy ktoś taki… w całej tej sprawie jest więcej niewiadomych niż faktów… a na narkotykach nie było żadnych odcisków… oczywiście było jeszcze przeszukanie domu niestety przywiezionego psa nie mogli wykorzystać do tego celu, bo mój mało.

Moto Bango

Aucie tym lepiej”, spedzilismy w ukraińskich Karpatach.

W rolach głównych Gucio, Kozi, Jamniczek, role drugoplanowe : Nataszka, Irka, Dudzio vel Belmondo oraz Jacek, Tomek, Tofik, Laurent, Zbyszek …. oraz jakże znana i lubiana niezawodna  ukraińska służba celna.

Klimat miejsca, imprezy ludzi i niezmierzalne porcji absurdu oraz szydery bezcenny.

Karpacki Kordon

Z życia Marszau Go

wtorek, 05 grudnia 2006
Mania wielkości...

Prezes: Panie Marcinie zdaje pan sobie sprawę, że na lotnisku może pana służba celna nie przepuścić i cofnąć do kraju (dla niewtajemniczonych Marszau niedługo będzie pracował w Anglii jako doręczyciel przesyłek w ekskluzywnej dzielnicy, w której mieszka m.in. Cliff Richards)?

Marszau: Panie Tomku, a niby za co? Ja mam tam już.

punkwoman.blog.pl

Grało 8 zespołów, „byłam” na 7. Jeden gdzieś przegapiłam, pewnie w tym czasie byłam na piwie :). Przed koncertem spotkałam się z siostrą i kolegą z Pozka na dworcu PKP i udaliśmy się do Areny. Tam, przy samym wejściu mnie i Ojka przeszukała służba celna :/. Ciekawe, bo kreciło nas się tam około szesciu osób, a do przeszukania wzięli łysego i dwie dziewczyny w dreadach. Myślenie stereotpowe :/. Of kors nic nie znaleziono u nas. Potem prawie okrążyliśmy Arenę (jest to okrągła hala sportowa z trybunami do.

Don Basil komentuje - Onet.pl Blog

Grzebaniu w dokumentach, to mogą znaleźć coś o czym sam nie mam pojęcia. A wtedy jedno słowo za duzo, wykazanie się ignorancją i... mandat rośnie.


   Ostatnio spotkałem się z przypadkiem, że służba celna zakwestionowała firmie handlującej olejem opałowym oświadczenie klienta, bo zamiast wyraźnego podpisu była wyraźna pieczątka i zwykły podpis. jak pomyślę, że PIP może na tej samej zasadzie coś kwestionować, to wręcz mam ochotę zakazać ludziom.

MiKaAla - Onet.pl Blog

Uchować. Ale skromność zasobów jest w porządku. Dlatego pieniądze są ważne, niestety. Ale w żadnym wypadku nie są bóstwem, dla którego poświęciłabym jakąkolwiek wartość. Niestety, dla dobra dzieci, potrafię zmusić się do służby w imię ich zdobycia. A służba nie bywa raczej stopniem rozwoju kariery. Jest sposobem na utrzymanie siebie i dzieci przy życiu. Służba wyklucza formę ryzyka. A ryzyko jest warunkiem zwycięstwa i kariery. Dlatego ktoś, kto musi zarobić, nie robi kariery. Tylko ci, którzy rzucają na.Może i byłoby o czym pisać, gdyby to, co interesuje mnie, było trochę ciekawsze dla innych. Ale obawiam się, że moje zainteresowania są nudne dla tych dwudziestu kilku milionów konsumentów "You can dance z gwiazdami" jak to celnie, jak zwykle, ujął wielki bloger Wawrzyniec Pruski. Reszta to niemowlęta i starcy, nie umiejący operować internetem, ba, komputer to już dla nich diabelska maszyna. Z nimi też nie dzielę zainteresowań, bo jak tylko niechcący  ustawi mi się radio na.