O czym chcesz poczytać na blogach?

Słuchawki bluetooth

{nazwa bloga}

I bez stresu i Panterka będzie mogła się zająć reklama jakąś fajna, co by więcej ludzików do siebie ściągnąć i wychodzic tak jak powinna , a nie siedzieć niewiadomo ile :D

A wracając do wesołego życia Panterki to dzisiaj oczywiście jak zwykle Panterka miała wesoło. Otóż było zimno więc Panterka skorzystała ze słuchawki bluetooth by pokonwersować po drodze z kochaniem. Cudo urządzonko, tylko ludzie na ulicy i w busie patrzyli się na Panterkę jak na biedną chorą psychicznie dziewczynkę co to gada do siebie :P Hehehe. Ale i tak wszystko przebiła mina starszego pana, który bacznie się Panterce przyglądał i kiedy Panterka skończyła rozmowę, wyjęła.

Kleksy Pana L.

Tłumy na balkonikach jak zwykle ograniczały przestrzeń. Podekscytowani 30-sto, 40-sto latkowie, zaciekawieni 20-sto latkowie piętrzyli się przy balustradzie. gdzieniegdzie można było dostrzec rodziny z dziećmi, które zwyczajowo jak każde w XXI wieku uzbrojone było w najnowszego iPoda, duże słuchawki i pusty wzrok zagubiony gdzieś w przestrzeni. Pan L. zawsze śmiał się sam do siebie z tych ostatnich bywalców retrospektaklu w "Kokosance" ponieważ jego zdaniem po przekroczeniu wejścia na balkon struktura rodziny diametralnie się odwracała ukazując podekscytowanych rodziców usilnie starających się przepchać jak.

Do wymiany. To sprawiało, że miał prawo czuć świadomy sentyment, kiedy spoglądał na aktorów piętrzących się piętro niżej, którzy odgrywali perfekcyjnie swoje role na deskach baru mlecznego z ubiegłego wieku. 

Każdy przy wejściu otrzymywał eleganckie i małe słuchawki bluetooth 8.2 pozwalające odpowiednie dobranie głośności, tonacji i ewentualnie narratora komentującego konkretnie wybraną przez słuchacza sytuację. W trakcie spektaklu widz mógł po odpowiednim przyciśnięciu właściwego przycisku wybrać scenkę, jedną z wielu  która aktualnie była odgrywana poniżej balkonu na dole. Pan L..

Może to wszystko polega na tym, by żyć dla kogoś? - Onet.pl Blog

Bo w ludzi już nie warto ..

miłość na odległość - odległość serc , nie kilometrów .

mamo , tato jestem smutna .

nie był to ostatni dzień w jej życiu , lecz ostatni spędzony razem z nim .

Prześlesz mi szczęście przez bluetooth ?

opcja 'zapominanie' oficjalnie włączona!

przytul i powiedz, że już zawsze będzie dobrze .

  

Planowałam jutro , a zaskoczyło mnie dziś .

Słowa to tylko słowa . Aż do momentu , w którym zrozumiesz co.

Dzień Dziecka ! Najlepszego ;D Ciągle będziemy dziećmi przecież ;)
Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka <3 :-*

  

nie zapominaj , że do zrobienia smutnej miny potrzeba pracy 42 mięśni ,a do wyciągnięcia środkowego palca tylko 7


ciepły wieczór, długi spacer, słuchawki w uszach i mnóstwo rozmyśleń..

I nie.

Life is nightmare. - Onet.pl Blog

są w życiu kobiety takie momenty , że nie cieszy jej nawet kolejna para butów .
Łóżko, słuchawki i żyje się lepiej.!

Czasem myślę sobie, że cudownie jest mieć nierówno pod sufitem.
Prześlesz mi szczęście przez bluetooth.?