O czym chcesz poczytać na blogach?

Słuchawki bezprzewodowe

eat shit and die

W moim życiu dotychczas. Jednak dziś przy przekładaniu ekwipunku z jednej torby do drugiej tak się w nich poplątałem że prawie się wywaliłem… Komicznie to wyglądało, jednak mojej kości ogonowej nie było do śmiechu.

 

Żyć bez nich się nie da. Zasilacz do notebooka, playstation, drukarki, ładowarka do telefonu, mp3, psp, słuchawki bezprzewodowej, półtora miliarda kabli USB z wszelakimi końcówkami… ojapierdole chciało by się powiedzieć.

 

Dupa mnie boli a w głowie konkluzja. Dlaczego do diaska, nikt na tym marnym świecie jeszcze się nie udusił we własnych kablach? Może jego śmierć przyczyniła by się do tego, żeby jakiś żałobnik wpadł na.

STUDIO54

I piękne.Drugi dzień był przeznaczony na pracy nad projektem,nic ciekawego.Ale muszę Wam powiedzieć,że ta fińska szkoła jest x razy lepsza od mojej szkoły.Oni w szkole na korytarzach mają ustawione komputery,z których każdy może korzystać,sala muzyczna wyposażona jest w gitary bassowe,klasyczne,mikrofony,perkusje,bębny,grzechotki,pianino,keyboard itp.sala niemiecka miała słuchawki bezprzewodowe,z których (jak się domyślaliśmy) słuchają różnych sekwencji do nauki.Sala chemiczna wyglądała jak loboratorium z pierszego zdarzenia,
wszędzie flakoniki,probówki itp.Naprawdę całkowity full wypas.Trzeci dzień był dniem sportu,bo poszliśmy do Halli gdzie zostaliśmy podzieleni na 3 drużyny,moja drużyna-Lwy,zajęła niestety ostanie 3.

komorkomaniak.blog

W teelfonie (wyprzedzając Motorolę, która już się do tego garnie)
4.Przyciski do gier nad ekranem (w końcu to telefon do rozrywki)
5. SensMe (szkoda,że zastosowano dopiero w W910i)

skomentuj (3)

Bezprzewodowa muzyka - szpan i wygoda. 2008-01-16 12:52:00

Motorola S9.
Słuchawki Bluetootch.
Używam od około miesiąca i jestem z nich bardzo zadowolony.
Przeznaczone głównie dla sportowców, do których nie należę, ale mimo to są bardzo przydatne nawet w czasie drogi z domu do szkoły. Używane w domu, czy innym zamkniętym pomieszczeniu a także podczas podróży samochodem czy pociągiem odtwarzają muzykę bez problemu, nie ma.

Ich z pudełka chcąc przez chwile posłuchać muzyki, któr anawet odtwarzana przez głośnik w telefonie jest dość głośna. Tak więc krótko podsumowując, jest to fajny dodatek, przydający się przynajmniej mi, jedynie podczas prezentacji na lekcjach WOK-u i rano w toalecie :)


A teraz jeszcze krótko o moim wymarzonym zestawie produktów SonyEricssona:

1.Telefon W910i
2. Zegarek MBW 150 Music Edition (do bezprzewodowego sterowania muzyką)
3.MPS-70 (to już mam, jeszcze tylko dwa powyższe punkty i marzenia spełnione)

skomentuj (3)
Strona główna
styczeń 2008

Tomb Raider-Fanclub-Anniversary-Legend i inne - bloog.pl

Obiekt jego pożądania jest także poszukiwany przez Larę Croft.

ZIP - Zip to technik w drużynie Lary, odpowiedzialny za dostarczanie technicznego i logistycznego wsparcia w przedsięwzięciach Lary na całym świecie - on jest facetem przebywającym w furgonetce Lary albo w pokoju z serwerem w jej rezydencji oraz jej nieodłącznym, zdalnym towarzyszem przez bezprzewodowe słuchawki. Dowcipny facet, który jest w zarówno ultra-technologicznym-maniakiem komputerowym, jaki i sprawnie myślącym człowiekiem. Miał w zwyczaju bycie skrajnym, ale kilka lat w więzieniu wzmocniło go i odznaczyło na nim piętno oraz zwiększyło jego urazę do wszystkich prawomyślnych rzeczy.

ALISTER FLETCHER - Alister jest badaczem, asystentem Lary,.

doe blogrock pasuje do muzyki symfonicznej jak piłka do metalu


.doe  2011-02-19  16:21:28
Tagi: metal, rock, doe, symfonia, piłka do metalu
skomentuj (1)wireless

najwyższy czas, żeby na rynku dostępne były bezprzewodowe słuchawki do prysznica!

.doe  2011-02-20  12:41:40
Tagi: rynek, prysznic, bezprzewodowe, doe, słuchawka, wireless
skomentuj (0)


pleasure

seks nie jest dla przyjemności. to przyjemność powstała na potrzeby seksu.