O czym chcesz poczytać na blogach?

Słubice

alyiana blog

Samo było tak i jest..ale z Nami jest inaczej..jest wspaniale :) Czuje się szczęśliwa nic mi do szczęścia nie brakuje..nie no..brakuje ty wiesz czego bo ci poiwedziałam..ale to szkopuł mały :) Wczesniej..miałam kilka razy na miesiąc doła..a raz na dw ameisiace doła totalnego...a teraz..ja jestem szcześliwa..DZIĘKI TOBIE SŁOŃCE!!! Hmmm pewnie dziwnie to wygląda dla osob postronnych...Nie wiem moze to przeczytasz jak wejdzies zna bloga :)))) aaaa


ZAJELIŚMY TRZECIE MEISJCE W GOROZOWIE NA IV KONFRONTACJACH TEATRALNYCH!!!! JEEEST JEEEEST JEEEST DWÓJKA DWÓJKA SŁUBICE SŁUBICE LOL

Życie ejst dziwne poplatanie zakecone świat mały a słubice ejszcze miejsze...Gorzej jak wioska..to poprostu dwie ulice na krzyż i nic wiecej hehe ....skomentuj (1)
2004-05-31 20:54:01 >> Popierdzielone ..ALE KOCHAM TO ŻYCIE

Maaaatko jeeeeny zakręcone to jest!!! AAA "to" w sensie ŻYCIE!!! gRR NIBY NIC NOWEGO NIE..ALE JEDNAK....Tak.
GG na tlenie nie chodiz ci przez dwa miesiące..już zapominasz o tym ż ekeidyś ci chodziło..a tu nagle odpala bez żadnego ostrzeżenia..i wraca cała lista osób z którymi sie gadało tyyyle czasu!..moze to dobrze..moze to xle

Po drugie...idziesz sobie z kolegą ..z którym ty jesteś an ty...a inni mówią mu dzieńdobry bo.

Zastęp PaKa :) 13 DH "Zgraja"

Popołudnie bedzie należeć do zabaw w lesie lub na plaży, a wieczór spędzony będzie przy ognisku, gdzie w cieple płomieni będziemy się rozkoszować wspaniałą atmosferą obozu harcerskiego.. Mhm.. :) Sama myśl o tym jest piękna, a jeśli dodam do tego, że zostało już tylko kilka dni do wyjazdu.. :) Mam nadzieję, że ten czas nie zleci aż tak szybko, jak zawsze.. ^^

A teraz kilka niezbędnych wiadomości:

1. turnus
=> wyjazd 2. lipca (niedziela) z pl. Bohaterów (Słubice :P) o godz. 9.00; powrót 15. lipca (sobota!!) na pl. Bohaterów około godziny 14.

2. turnus => wyjazd 15. lipca (sobota!!) z pl. Bohaterów (nadal Słubice :D), zbiórka na wyjazd o godzinie 14.00!! Wyjazd pomiędzy 14 a 15 godziną; powrót 29. lipca (sobota!!) ok. godziny 14., oczywiście na plac Bohaterów w Słubicach.

W tym roku "Zgraja" łączy się z "Granicą" i zostanie przygarnięta przez Druhnę Hanię :) Ale będziemy fajną drużyną.. :P
To wszystko, mam nadzieję, że kolejna notatka dotycząca obozu będzie równie pozytywna jak ta :]2006-06-20 12:39:07
="MY, KTÓRZY UMIEMY MÓWIĆ MUSIMY BYĆ GŁOSEM, DLA TYCH, KTÓRZY MÓWIĆ NIE POTRAFIĄ"=
skomentuj

zycie-pelne-kwaitow.blog.pl

Mi się spodobało.. Ja również jestem blondynką, ale mam nadzieję, że takich listów do swojego dziecka nie będę pisała..;)

zycie-pelne-kwaitow 2005-02-12 23:10:47
skomentuj (5)


...Lekcja geografii...


Bohaterowie: Karolinka:D
Miejsce akcji: Gimnazjum
Czas akcji: Lekcja geografii

Pani prowadzi jak zawsze bardzo interesującą lekcję.. Nagle zaczęła mówić o Słubicach ( miasto przygraniczne, łączy nas z Niemcami- gdyby ktoś nie wiedział:D )Nagle z sali dobiega głos:

Karolinka: A co to w ogóle za miejscowość?
Pani: Słubice..
Karolinka: No to wiem, ale co tam jest?
Pani: Karolino naprawdę nie wiesz?
Karolinka: No nie.. dlatego się pytam!
Klasa: Śmiech..
Pani: A więc drogie dziecko.. Słubice to miasto przygraniczne, które znajduję się między Polską, a Niemcami..
Karolinka: No dobrze, ale gdzie ono się znajduje?
Pani: Jak to gdzie?
Karolinka: Na południu czy północy Polski?
Klasa: Śmiech!!
Pani: Karolino jak tak dalej pójdzie to Ty daleko nie zajdziesz..!

P.S.. To historia na faktach autentycznych, która wydarzyła się w okolicznym.

mracka.blog

8h zabawy ;D huhu, były też momenty kryzysowe i dzięki Asia za balkonik ;-) i w sumie całej klasie mojej, która mnie wspierała ;p hehehe. Dobra nie nudze ;-p

Dziś sobie jadę i odpocznę od sz-n ;-) w sumie to chyba jadę w najmniej dobrym momencie.... ale nic....w końcu
WSZYSTKO MA SWÓJ SENS I CZAS, DOBRE I ZŁE ... CO MA BYC NIE OMINIE NAS....a wakacje są długie ;D....

Ps. Kasia jak mnie nie będzie to bardzo Cię proszę szalej;D jak tylko możesz ja rozumiem, że beze mnie to nie jest to samo, ale postaraj się;-) a jak tylko wrócę idziemy do Hypno;-);-)

POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH :* i bawcie się dobrze ;-) jak wróce zdacie mi relacje co się tu działo ;D bo jade odwiedzic swoich ziomków :D i pożądek zrobić ;-) Trzeba Słubice i Frankfurt przywitac :D w sumie nie moge się doczekać :D nie tyle co wyjazdu co zobaczenia i spotkania się z ludżmi ;-) hehe w koncu spędzałam Z nimi sylwka ;D i bedzie dobrze ;D bo inaczej być z nimi nie może :D. MUsze się przyznać że jednak jestem rozdarta i kawałek mnie to zostawiam więc prosze się nim opiekować ;-) tym kawalkiem mnie oczywiscie ;-)

skomentuj (11)
Strona główna
czerwiec 2004

carpe diem

Szczęście,że to już koniec tej pierdolonej szkoły,bo mam dość.Porządny odpoczynek dobrze zrobi wszystkim.A teraz przykro mi ale kończe,bo jade do was korasy(Ewex,Ewka i Izka).See you.
2003-01-17 15:07:21 skomentuj (0)
Nie ma to jak zajebisty piątek
Jak tak mają wyglądać całe ferie to nie wiem czy ja przeżyje....Właśnie wróciłam z Zielonej,zaczynam leczyć kaca,humor mam zajebisty.Zeby u nas były takie lokale to byłabym very happy.Co do tego bloga to póki co jest marnawy,ale będzie lepiej.Wkońcu trzeba patrzeć na świat optymistycznie....
2003-01-18 19:14:36 skomentuj (1)
Chore komentarze
Tekst przygotowany specjalnie dla Iwo Grzybko i Ewexa,moich kochanych koleżanek:JAK CHCECIE TO SIE JEBCIE DO WOLI,JA POKI CO NIE MAM ZAMIARU PRAKTYKOWAĆ.Pozdrawiam was serdecznie hehehehe.
2003-01-19 13:53:09 skomentuj (1)
Ponownie w Słubicach!!!!
Uffff znowu jestem w domku w tym słodkim wypizdówku Słubicach.Nie ma to jak mulący tydzień u babci.Na szczęście był ktoś kto mi towarzyszył,ktoś ważny dla mnie.Ale nie mato ja Słubice,klub ziarenka(Hłe,hłe,hłe,hłe w tajemniczeni wiedzą o co a raczej o kogo chodzi).
2003-01-31 18:51:04 skomentuj (1)

*A ona umarła potem, z miłosci, owej tesknoty i samotności*

Życie. KONIEC jakichkolwiek masek! Definitywnie! Chcę uczyć sie prawdziwego człowieczeństwa. I kochać. Prawdziwie.
Muszę przyznać, że nawet miejsce, w którym mieszkaliśmy miało swój cudowny urok. Pola, łąki, drzewa. A czego mi wiecej potrzeba... Było tam jedno drzewo, w które wpatrywać mogałbym sie bez końca. I te wszystkie zajęcia. I Ojcowie, ludzie... tyle przeżyć mnie tam spotkało... Niesamowite. Tylko Ci, którzy tam byli, mogą mnie zrozumieć. Całej reszcie po prostu polecam...

"jak łania pragnie wody ze strumieni, moja dusza pragnie Cie."


2004-08-01 22:38:00 skomentuj (8)... Słubice ...
Heh myśle, że na ten wyjazd czekałam dość długo. Cały czas stał pod znakiem zapytania. Ale udało sie jakoś. :) Jestem w Słubicach. Mieszka tu moja przyjaciółka Baśka. Kilka osób stąd znałam z opowiadań, albo z gg. Miło jest przekonać sie, że nie są oni wirtualni. Zapoznać sie, przyjżeć, zobaczyć jakie mają gesty i miny. Bawimy się świetnie... wiecznie wędrówki, basen, dłuuugie nocne rozmowy itd. Samo miasteczko też nie jest brzydkie. Wiadomo, że do pięt nie sięga Kłodzku, ale jest ładne. :)
Tęsknie tylko troszczkę za Manuelką, Klaudinką i jeszcze paroma osobami... :) Ale trzeba sie cieszyć,z tego co sie ma, a nie z.