O czym chcesz poczytać na blogach?

Słownik angielsko polski

Jacek tu był...

(21:00)
spoko
Iza (21:00)
spadam
Ja (21:01)
narka

Na dodatek na koniec tej porywającej rozmowy od razu rzuciłem się na słownik angielsko polski... Intrygowao mnie moje niepewne słowo "dice"... Znalazłem... To było na szczęście to... ]:->
Dawno tu nie pisałem, ale to szczegół... Notala gigantusa.

Blog mama tata ja

Będziemy się dobrze czuć a inni będą najlepiej postrzegać. Nie należy być konfliktowym a czasem zwykły uśmiech czy dobre słowo może wiele zdziałać. Pomyślmy o wszystkich przyjemnych uczuciach jakie kojarz ą się z byciem dzieckiem. Wspominajmy.

Materace do spania
Pozycje seksualne
Słownik angielsko polski
Obuwie damskie
Sandały

Cukierek blog
cukierek 2005-03-09 14:53:21 skomentuj (5)


krótki słownik angielsko polski dla zuchwałych

I am from Beeftown - jestem z Wołomina,
Glasgow - szklo poszło,
Don't turn me guitar - nie zawracaj mi gitary,
I.

Szablon Blogowy. The best. For You.

Założyłam bloga w pewnym sensie o sobie (to znaczy.. są tam moje "wiersze". Chociaż jednej osobie już sie podoba... :)). Z tegoż to powodu (mam teraz zadawane z polskiego codziennie! rozumiecie to?! koszmar :( ) blog nosi po prostu nazwę http://cassia.mylog.pl. Zapraszam.

komentarze [34]

***

Wracam 30 lipca. Będe sie tam nudzić jak nie wiem więc postanowiłam wziąć książke telefoniczną i nauczyć sie na pamięć wszystkich numerów, albo wezme jeszcze słownik budowlany czterojęzyczny (polsko, angielsko, francusko, niemiecki) mojego taty, albo "słowk majstra budowlanego" także mojego taty... chociaż nie... słownik czterojęzyczny jest grubszy. Nom, w każdym.