O czym chcesz poczytać na blogach?

Słówka angielskie

Blog slowkaangielskie


Here you are!-Proszę(przy podawaniu komuś czegoś)
shopping list-lista zakupów

Komentarzy: 2 Poznajemy słówka angielskie:) 2008-02-07

Będe wpisywać słówka angielskie.Spróbuje być na blogu codziennie i wpisyać nowe słówka.Fajnie by było gdybyście się ich uczyli i wtedy je poznali .Myśle że wasze zdolności.

Się kręci...

- No?...
Sand - A kochasz najbardziej na świecie i zrobiłbyś dla mnie wszystko?
Najmilejszy cuś chyba wywęszył, bo zamarł na moment, zastanowił się, skojarzył fakty i... bez zbędnych słów zasłonił żonie uszy.
Na ciepłego loda (toć to zima prawie). Na pytanie Mamury "jak było?", czy "co robiliście?" pada odpowiedź:" fajnie było, bawiłem się". Nie wiadomo skąd Dzieco zna piosenki/wierszyki/słówka angielskie itede.
Tego dnia jednak od czasu przejścia przez bramę przedszkolną, usta Pierworodnego otworzyły się.

- somewhere over the rainbow ... // mary-jane-dark-juliett blog

Przyszłość, a wręcz nie chcę tej przyszłości
- spragniona jestem jak nigdy miłości i akceptacji, a może najłatwiej byłoby po prostu dać sobie z tym spokój i wrzucić na luz
- nie mogę na siebie patrzeć w realu, w lustrze, na zdjęciach, gdziekolwiek
- czuję się coraz głupsza, nawet najprostsze słówka angielskie wylatują mi z głowy
- mogę spać 16 godzin na dobę i ciągle mi mało
- i generalnie jestem do niczego

j.

skomentuj (4)

porzeczka blog

Domi był na desce a Anka na nartach :D]Wracalismy w korku 3 GODZINY!!!!!!!! To strasznei dużo....!!! W samochodzie razem z Aśką, gadałyśmy i droczyłyśmy się z Dominikiem! :D A potem zrobiłayśmy coś bardzo pozytecznego. Z kurtek zrobiłyśmy niby namiot, wziełyśmy latarkę z za tylnego siedzenia i ĆWICZYŁYŚMY SŁÓWKA ANGIELSKIE!!! [Temat notki!]Powtarzałysmy 200 słówek...Potem nas Anka pytała i...jak np. nie wiedziałyśmy jak jest uderzyć, a więc anka powiedziała "uderzyć Domiego" to odrazu wiedziałam:P. Potem kupiliśmy[stojąc w korku] fantę i precelki słone i dalej uczyłyśmy się słówek! Po 3 godzinach jazdy dotarlismy do Krakowa! Wszystkim się już spać chciało!!!
.

Blog imper4619

Wojsko Polski Harry Potter Ebok:Choroby Cywilizacyjne E-book:Praktyczny pomocnik procesorowy E-book:Duchowa Rewolucja E-book:Sekrety języka C# E-book:Jak pisać ebooki E-book:Angielskie słówka E-book:Hiszpańskie słówka E-book:Szybka nauka dla wytrwałych E-book:Szybkie czytanie dla wytrwałych E-book:Szkoła sukcesu E-book:Angielskie przyimki E-book:Potęga jednego maila Sprzedawcy E-book:Fenomen grozy w muzyce E-book:Hipnotyczny telemarketing E-book:Wirtualne płatności E-book:Zdrowe odżywianie i jego sekrety E-book:Sekrety skutecznych negocjacji E-book:Matura ustna z języka angielskiego Wyszukiwarka:Google.pl Wyszukiwarka:Hakia Wyszukiwarka:NetSprint Wszystko na twoją stronę internetową Wyszukiwarka:Snap Wyszukiwarka:Mapquester Wyszukiwarka:Yahoo

Blog tytuł mieć musi - a tu Figa - Onet.pl Blog

Nie zeżre wcześniej.
Jednakże żeby nie było, że taka ze mnie mistrzyni patelni tudzież innego garnka przyznaję się bez bicia, że nie wyszły mi oponki. Mianowicie chciałam się pozbyć serków homogenizowanych, których termin ważnosci kończył się w poniedziałek i poszperałam w necie - szukając przepisu na pączki angielskie. Przepis rzecz jasna miał uwzględniać użycie serków homogenizowanych. Znalazłam milion przepisów, wybrałam kilka i zrobiłam z nich możliwie najkrótszą i najłatwiejszą wersję na oponki.
Jeżeli jeszcze wszyscy mamy zęby w całości to należy to zaliczyć na karb opatrzności. Bowiem oponkami mozna.Mnie. Przecież go przytulam, całuję, "ukocham codziennie", głaszczę po głowie, drapię po pleckach, rozpieszczam.
Ale fakt. Nie mówię mu często, że go kocham.
Tak prawdę mówiąc to chyba w ostatnich miesiącach nie powiedziałam mu tego ani razu.
Wydawało mi się, że jest już jakby ciut za duży na takie słówka, że rozumie inne sygnały świadczące o miłości - ale nie.
On potrzebuje jasnego komunikatu - moja Mama mnie kocha, bo mi to mówi.
Oczywiście powiedziałam mu, ze go kocham i dodałam parę zdań o tym jak okazuję mu tą miłość i, że nie zawsze są do tego potrzebne słowa.

A całkiem niedawno.

helikonia.blog

Uchylić rąbka tajemnicy i napisać, co robiłam w tym przepięknym zakątku zwanym Antibes

Rajem dla oka bym tego nie nazwała, przynajmniej, jeśli chodzi o widoki.
Ludzie natomiast przeszli moje najśmielsze oczekiwania. I chociaż nie znali innego języka jak ich rodzimy francuski to musze przyznać, ze angielskie słówka: photo i kiss nie były im obce.
W ten oto sposób można się było dogadać niemalże z każdym ;)
Jak się można łatwo domyśleć zdjęć mam od groma (gorzej z tym drugim) ;p

Pokój dzieliłyśmy z Alinką F. i Marylką, reprezentantką Domu Kultury w Aleksandrowie, której ulubionym tematem.