O czym chcesz poczytać na blogach?

Słoneczny brzeg

Bułgaria last minute wakacje Morze Czarne | Tania Bułgaria na wakacje dla wszystkich! Bułgaria lastminute!

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Hotele w Bułgarii i oznaczony tagami Hotel Yassen, last minute, Słoneczny Brzeg, wakacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Wakacje na bałkanach


Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restaurcje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 AquaParki. Miasto praktycznie połączone jest z Nessebyrem – wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak. Wczasy w Bułgarii.

Złote Piaski – bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 17 kilometrów na północ od Warny. Sprawdź Hotele w Bułgarii.
Złote Piaski to drugi (po Słonecznym Brzegu) najbardziej popularny kurort Bułgarii, którego budowa rozpoczęła się w 1957 roku. Obecnie znajduje się tam ok. 100 hoteli, wille, kasyna oraz przystań jachtowa, park wodny, baza jeździectwa i inne atrakcje turystyczne. Hotele w Bułgarii

W czasach obecnych.

Madzikowaty blog

Generalnie ludziom wakacjującym sie- ładnej pogody na resztkę wakacji! bo przecież tak jak zmokłam wracając z Kościoła to dawno mi sie nie zdarzyło.. i co to ma być za lato? :]

skomentuj (19)

183: Bułgaria - Słoneczny Brzeg :) 2007-08-31 23:49:47

Uprzedzam- bedzie duzo tresci i duzo zdjec :) Moze powstanie male opowiadanie? ;) Zobaczymy

Dnia 17.08 w piatek o godzinie 01:30 w nocy spod motelu Krak, malym busikiem, w strone Katowic wyruszyla grupa 8 osob. 6 z nich.

a-brand-new-duch.blog

Generalnie dosyć blisko do OK 2009-09-28 20:43:07

Słoneczny Brzeg ok, acz generalnie "trąci Cyganem". Nie tylko, że na szyjach miejscowych panów (szyici??) złote łańcuchy wielkości obroży dla dużego czworonoga, nie tylko, że Bentley'e i Bugatti na ulicach. Śmierdzą i kłamią po prostu, brudni są i nie cudni nic a nic. Więcej tam.

...takie tam ;]

WAKACJE, WAKACJE... wydawałoby się, że to najprzyjemniejszy okres w życiu każdego ucznia. A jednak nie zawsze tak jest. Czas ten wiąże się z wyjazdami na obozy czy wczasy w Polsce i za granice i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie oznaczało to również rozłąki z przyjaciółmi czy osobami bliższymi sercu <3 :( ale cóż...tak już jest i trzeba to jakoś przetrwać... tak czy inaczej:

Kotq bardzo tęsknię :( wracaj do mnie szybciutko ! :* Kocham Cię :*

- Moje wakacje rozpoczęły się 28 czerwca kiedy to wyruszyłam z rodzicami na bułgarski Słoneczny Brzeg :D podróż pozostawię bez większego komentarza :/ istny koszmar :/ 31 godzin w samochodzie ! dobrze że chociaż klima była bo chyba bym zdechła bez niej. Ale tata już powiedział, że nigdy więcej samochodem tak daleko. Mogliśmy of cooz polecieć samolotem ale nam się WYCIECZKI ZACHCIAŁO :/ tragedia :/ sam pobyt bardzo fajny pomijając fakt, że się trochę nudziłam... Ale spoko :) następnym razem się kogoś zabierze :D KTOŚ CHĘTNY ? :> :P pogoda ładna z wyjątkiemm 2 dni kiedy to padało :| ale nie było tak źle :) najlepsze było jak zwykle moje pojebanie :) otóż.

Spojrzenie na...

21:25, magdalenaluk , Myśli
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 lipca 2008
Bułgaria i Słoneczny Brzeg
14:55, magdalenaluk , Świat
Link Komentarze (1) »
czwartek, 10 lipca.